Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu

Když se mu nějaká žena líbila, nekoukal nalevo ani napravo. Peter Kovarčík (†61), který byl tento týden nalezen mrtvý v koupelně, ztrpčoval život i herečce Jitce Čvančarové (37). Chtěl ji přimět, aby se stala jeho milenkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

karkulinek
31. 03. 2015 16:08

a pak si napíše nějaký šifrovaný vzkaz sama sobě jako mekanik a doufá a doufá že jí to tady všichni budou žrát

zluta.kecka
31. 03. 2015 16:53

To by musela bejt drobet chytřejší, aby to nebylo k poznání, že si tu píše sama se sebou. Co jí holt zbejvá, pizdušce,

karkulinek
31. 03. 2015 16:47

kterak překrásná belladona ke štěstí v diskuzi na AHA ke štěstí přišla a chlapáka mekanika ulovila
A teď tu o červené KARKULCE

zluta.kecka
01. 04. 2015 10:24

bella.
29. 03. 2015 01:00

Z toho mi vychází, že Brožovou měl jaksi z nouze , člověk holt nemůže mít všechno
Nevím o tom, že byla Čvančarová už jednou vdaná.

zluta.kecka
29. 03. 2015 10:39

Nevím jak to je, ale proslýchá se, že Kateřina je frigidní, tak nemá asi erotogenní zóny na těle, ale právě na kreditce.. Jinak o JItce jsem to taky nevěděl.

mord
29. 03. 2015 14:04

Cože? Ty že o něčem nevíš? Jak je to možné odbornice na bulvár? Tak šup a honem googlovat ať tady můžeš zase trousit další bulvární moudra a postřehy

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:31

No jo, fakt jo, nechci bejt hrubián, ale co jsem t chvilku tady prošmejdil, tak opravdu ta bella bude dáreček, jasný jak facka je, že je nehezká a nespokojená, nikdy nepochválí nikoho, jen sebe t vynáší. A píše si tu jakože s nějakým mekem, ale to je jedna a ta samá osoba. Ona si t schízácky píše sama se sebou a myslí si, že to nikdo nepoznal? Je to nenávistí naplněná a nepřitažlivá ježibaba. Jen zoufalec má potřeb jen a jen špinit všeecky a navíc si t jako psát s milencem, je to mešuge a patří do Bohnic.

bella.
30. 03. 2015 21:34

zluta.kecka
připomínáš nick mord střihlý s karlulinem.
Sdělení extra pro tebe:
1.
s písemným projevem schizofrenika ( toho neléčeného, za kterého mě tady považuješ) by sis moc nezalaškoval, postrádá totiž jakýkoli smysl
2.
svými 2 jalovými komenty zde " nenávistně pomlouváš ty mě "
3.
ergo kladívko musíš bejt tedy taky nepřitažlivá ježibaba a nenávistnej zoufalec
4.
vyjadřování každého jedince je pro něho charakteristické a nezaměníš ho, byť by ses snažil sebevíc, osobitost stejně vyplave na povrch - si prostuduj, bylo by to na dlouho ( a u tebe na hóóódně dlouho )
5.
pokud jsi tedy nepostřehl/a, že vyjadřování /mekanik x bella. / , jsou rozdílných charakteristik, pak jsi ještě větší blbec, než se prezentuješ.
Co JÁ si myslím a jak vidím Čvančarovou je moje věc a tvoje zbytečná starost.
čus, už na tebe nemám čas

zluta.kecka
31. 03. 2015 11:01

Trefil jsem do černýho, co, potrefená huso. Právě že tvoje výblitky a tzv, mekovy jsou to samý, stejný hovadiny a srdíčka, normální dvojice komunikujou přes mobil a milostný vzkazy si když už, tak volají nebo napíšou na sociální síti, ale ty si tu píšeš sama s sebou, blbuše. Chápu - nikoho nemáš, nikdo o tebe nestojí, jsi nešťastná a závistivá bréca, co tu nenávistně pomlová naprosto všecky aktéry článků, tak chceš bejt zajímavá, obludko. Ty tvoje kydy, jakm k si JAKO píšeš s šamstrem, co má v lednici a že máš jako mazat domů a další plky, svědčí o těžké schizofrenii a demenci, ošklivko. A nejsem první, kdo to vidí. Ty přímo zoufale nenávidíš úspěšný lidi a NIKDY nepochválíš, šeredisko jedno, jen sebe mekovým jménem. Radím ti, jdi se hned léčit, než bude hůř. A to tvoje debilní "Čus, nemám na tebe čas" je vůbec nejlepší,, když po umytí hajzliků sedneš k netu a píšeš nenávistný výlevy a sama sobě vyznáváš lásku, hydruše ošklivá - ty jsi fakt na palici, ty "bello" - asi bych zvracel, vidět tě, trapná rádobyintelektuálko s IQ tykve a zjevem plesnivýho salámu. Takže čus, nemám na tebe náladu, zjeve schizofrenní. Pozdravuj meka - vlastně teda sebe, ohyzdko.

bella.
31. 03. 2015 12:02

zluta.kecka

nechápeš, že sms a maily je jedna věc , komety na AHA pro naši vzájemnou srandu mezi mnou a jím je druhá věc. Jeli jsme v tom dost dlouho a pak jsme se s mekem dohodli, že to tady on sdělí.
Ty jsi pro mě menial person, - viz tvoje vyjadřování se zde a samozřejmě ( a to tě dorazí ), že JÁ si sebe považuju coby high calibre one .
---
Tvoje neumělé rozbory osobností postrádají kvalitu, která by mě mohla zajímat.
Tím bych storry s tebou JÁ uzavřela
Není důvod trávit s tebou čas
Co na to mekanik je jeho věc.

karkulinek
31. 03. 2015 16:32

ty budeš hodně nasraná že se to provařilo co??? chtělo to dát si s tím víc práce ty JELITO

zluta.kecka
31. 03. 2015 17:24

Jak ona se snaží psát jako vzdělanec, blbuška obecná Ale v jejím případě je to marný, je to marný, je to marný!

karkulinek
31. 03. 2015 17:35

Chtěl bych vidět chlapa kterej se tu bude veřejně ztrapňovat se srdíčkama a slepicí na smetaně. Tomu se nedá věřit a kdyby takový čistě náhodou byl? tak je to normální debil. Je to její sen aby jí někdo veřejně obdivoval, vyznával jí lásku a vynášel do nebe.
bel

mord
31. 03. 2015 14:49

Belladona za to nemůže. Nezlob se na ni. Je to chudák, jenom žere bulvár miluje drby a potom prázdně žvaní. Někdy je jen k smíchu jindy chce dělat bububu, ale to se nedaří. Ta hra s bačkorou je pitomá, ale neškodná

zluta.kecka
31. 03. 2015 16:22

Jo, já se tomu taky směju, jak může někdo bejt tak blbej a hrát si tu nějaký hry na psaní s amantem a dělat ze sebe vševědoucí. Nejsrandovnější je, když se pokoší někoho jako urážet, to je fakt komická situace, už se těším, a i na její nick mekanik, až zas sama sobě bude psát, jak je úžasná a skvěle souloží, vaří, cvičí..

karkulinek
31. 03. 2015 16:28

Láska která se zrodila v diskuzi na AHA, nejdřív se oťukávali, měli na věci stejný názor, pak si tady psali šifrované vzkazy a teď jak to tak vypadá jsou spolu No kdo si odvážil pochybovat???A nejlepší je to trapné ujišťování že to tak OPRAVDU není
bel

zluta.kecka
31. 03. 2015 16:58

meku

karkulinek
31. 03. 2015 17:04

to je demence co? ale musí točit že pohádka o velké lásce belladony a mekanika tak nějak nevyšla
zluta.kecka

zluta.kecka
31. 03. 2015 17:10

je, aspoň je sranda, člověk jen zírá, jaká debilka se tu prezentuje a jaká je to fraška humor máme stejnej, i nápady, ale ženská nejsem

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.