Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 29. dubna 2024

Svátek slaví Robert, zítra Blahoslav

Zesnulý milionář Kovarčík (†61): Dva měsíce terorizoval Čvančarovou! Kvůli sexu

Když se mu nějaká žena líbila, nekoukal nalevo ani napravo. Peter Kovarčík (†61), který byl tento týden nalezen mrtvý v koupelně, ztrpčoval život i herečce Jitce Čvančarové (37). Chtěl ji přimět, aby se stala jeho milenkou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

zluta.kecka
29. 03. 2015 10:38

Souhlas, a líbí se mi, co řekla teď a jak se slušně vyjdářila, je to fajn holka.

bella.
30. 03. 2015 11:23

Čvančarová není nijak hezká.
Je nakynutá, upocená, nemá vkus a je trošku víc hloupá a vůbec neví co se sebou.
Jednou je tak, po druhý onak .Z dobrých zdrojů se ví, že je hysterka.
Můj názor na Čvančarovou, která vymetala putyky jako každá jiná sééebrita , než čapla tohohle posledního muže je neměnný. .
Hraje si na svatou, trpí ztrátou paměti

zluta.kecka
30. 03. 2015 11:28

Mně se líbí její pěknej xichtík, má krásný oči a vlasy, jiskru a charisma, líbí se mi. Pravda, nohy hezký nemá a je při těle, ale kočka to je, a má šmrnc. A hlooupá rozhodně není, z tebe ale čiší závist přímo šíleně, všechny jen a jen nenávistně pomlouváš. Naživo jsem ji viděl a je ještě hezčí (a hubenější) než v televizi, Proč na každýho jen flušeš špínu? Ty asi budeš "kočka", co?

karkulinek
31. 03. 2015 16:09

čvančarová je sice oplácaná ale má takovej živočišnej šmrnc

zluta.kecka
31. 03. 2015 16:12

A má fakt krásný oči a zajímavej hezkej obličej, vlasy taky, mně se prostě líbí, není to tuctovka, vycmrdlá blondýna nebo nějaká pipka bez šmrncu. Navíc je sympaťanda.

karkulinek
31. 03. 2015 16:20

až si mekanik přepne nick na belladonu tak nám otevře oči

zluta.kecka
31. 03. 2015 16:56

Já už je otevřený mám, ono se to fakt nedá přehlédnout a ani zaměnit, co píše ta zamindrákovaná husička z Horní Dolní.

mord
31. 03. 2015 14:44

"Z dobrých zdrojů se ví"? ty ubohá pavlačová drbno

zluta.kecka
31. 03. 2015 15:22

To víš, závistivá škaredá rašple "bella" ví všechno, od všeho má klíče a se všema si tyká, je to holt ředitelka zeměkoule.

bella.
01. 04. 2015 00:10

zluta.kecka

ano, ararat, ředitelka zeměkoule tady říká jen ararat-
koukám, máš se 2 nicky hafo práce.
Fuj !

bella.
01. 04. 2015 00:14

zluta.kecka

P.S.
a taky registruji holt x hold a vím o co jde, ararat , nejsi tak chytrá.
čus, už nemám čas

ararat
01. 04. 2015 08:20

co: tak jak je to správně...holt nebo hold
a ty jsi chytrá no asi nevíš co to slovo znamená,jsi stejně hloupá jako oxallis - spring1 a to také neví..nejsem žlutá kecka
odhady jsou špatné,neznáš můj rukopis?

zluta.kecka
01. 04. 2015 10:30

Jéééé,, debiulše-šereduše BELMEKU, na to tvý dementní "čus, už nemám čas" jsem se hrozně těšil, pokračuj, dementuše-šereduše-***amotná. Nemáš čas, ale hniješ na bulváru i tady na diskuzích dni i noci, závistivá shnilá slizká ***amotko. Pokračuj, je to neskutečná sranda, takovýho debila, šeredko, jem NIKDY neviděl, piš si i jako za meka, je to komedie jak hrom.

zluta.kecka
01. 04. 2015 10:28

Jooo, jen tak dál, BELMEKU, suď dál podle sebe, to víš A řeknu ti velký tajemství - VŠECKY nicky jsou jen jeden!!! My jsme všichni GOGO! A jen jeden člověk píše za desítky lidí, a teď to víš, debiluše-blbuše; a ono se např. o řediteli zeměkoule říká o všech stejně debilních pologramotných YntelYgentech, jako jsi ty, šereduše-ohyzduše závistivá .

karkulinek
31. 03. 2015 16:21

BELMEKU ty fakt všechno víš a znáš

amplituda
30. 03. 2015 01:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bella.
30. 03. 2015 11:17

amp
myslela jsem, že jsi ženská

bella.
30. 03. 2015 09:56

kuberpidy

když jsem četla tu blbost Čvančarové o erotogenní zóně na kreditce, připadlo mi, že je ještě blbější, než jsem si myslela
.Výrok má vypadat inteligentně, ale je to plácanina.
Dost jí přeju, že má jen jednu zónu, průměrná ženská je na tom xy krát se zónama líp

mord
31. 03. 2015 14:42

Kdykoliv si člověk tady přečte něco, co jsi napsala tak si musí také říct, že jsi ještě blbější než si myslel. Prezentuješ tady jednu plácaninu za druhou

zluta.kecka
31. 03. 2015 15:21

Jo, ona si fakt zkouší hrát na intelektuálku a hrozně moc vzdělanou hvězdu , ale její trapný komenty jsou tak prošpikovaný hovadinama a chybama a někde slyšenýma rádobyanglickýma a rádobylatinskýma slovama, že se pořád jen shazuje. A jak si píše jako se šamstrem mekem , to jen dál dokazuje, že je blbka obecná a k tomu závistí postižená šeredka, která všem jen a jen závidí a je naštvaná, že JI nikdo nikdy nikam nepozve, chuděrušku. Těším se na její dva nicky a už se dopředu chechtám.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.