Manželka expremiéra Jiřího Paroubka má za sebou těžkou životní zkoušku. Prodělala krvácení do mozku, které ji na více než dva týdny připoutalo k nemocničnímu lůžku. Teď už je jakžtakž v pořádku a pomalu nabírá síly. A zjišťuje, co všechno se dělo v době, kdy nebyla doma.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Ách jo...to je zase keců.Už je v pořádku,ale teď,když je pryč s politiky její sexy mozek,tak bude zásobovat média každým prdem.Co kdyby se na pani Paroubkovou zapomnělo,to by byla tragedie...