Manželka expremiéra Jiřího Paroubka má za sebou těžkou životní zkoušku. Prodělala krvácení do mozku, které ji na více než dva týdny připoutalo k nemocničnímu lůžku. Teď už je jakžtakž v pořádku a pomalu nabírá síly. A zjišťuje, co všechno se dělo v době, kdy nebyla doma.Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
Co je to tady zlých jazyků ? Co vás na tom rozčiluje.Hlavně,že zde pořád čteme,kdy si uprdla Gotová a její dcery,ty nemocné nejsou a tady je máme všude na talíři.Nechybí v žádném časopise,to vám nevadí.Přeji p.Paroubkové a její rodině hodně zdraví a šťastnou rodinu.
hele ty kuno,až budeš potřebovat ošetřit v nemocnici tak popros,že nechceš být ošetřována,nějakou stupidní zdravotní sestřičkou určitě zdechneš zdechlino