Chřipková epidemie: Nejdřív viróza, pak zánět průdušek! Martin (35) se s nemocí pral měsíc | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Chřipková epidemie: Nejdřív viróza, pak zánět průdušek! Martin (35) se s nemocí pral měsíc

Zákeřná chřipka skolila i Martina Dvořáka (35) ze Sokolova. S nekonečnou horečkou, tíhou na hrudi a slabostí celého těla se pral téměř měsíc.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pavucinka
21. 02. 2015 12:48

Po každé viroze se udělá jizva na játrech, takže nakonec cirhozu může mít i abstinent. Tohle současné přecházení viroz je hodně špatný návyk, ve finále pravděpodobně bude zkracovat i průměrný věk, poté cos e takový hrdina dočká závažné diagnozy a stane se i drahým pacientem. Asi se nikomu nahoře nechce řešit " co bude zítra ", ale tento pohled často vyčítáme našim snědým spoluobčanům.

prroud
14. 02. 2015 11:17

Taky "valcim",ale vzhledem k tomu ze mi nic od farmaceutu domu nesmi!!! Tak prirodnima vecma a cejtim se prave proto celkem dobre,na tu bidu,aspon nejsem neschopnej udelat si caj,dojet do mesta atd.,jen je to krapet tezsi a pekne me to otravuje.

aurora45
14. 02. 2015 14:38

prroude, že ty máš jen tu smrtelnou mužskou nemoc - rýmičku? Na tu skutečně farmaceutika nezabírají, stačí slaná voda. Ale kdybys měl opravdovou chřipku a zánět dolních cest dýchacích, tak by ti bylo ouvej!

cozumel
14. 02. 2015 10:10

No, podobně, mně to začalo jako zánět průdušek a skončila jsem s virovým zápalem plic - taky paráda

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.