Ochotská bez make - upu! Takhle vypadá unavená maminka! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Ochotská bez make - upu! Takhle vypadá unavená maminka!

Odhodily stud! Modelky Andrea Verešová (34), Simona Krainová (41) a moderátorka Michaela Ochotská (30) se předvedly, jak jim pánbůh tváře stvořil.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

eisenbieger
05. 03. 2015 05:28

jak ma zenska nad pekacem pricnou jizvu a ona si nechtela potlacit tak to me nebavi (pul sesty) ...pitscha bez jizvy pekne s prouzkem to je vono...cili ochotska muze sminkovat jak muze , jakmile se s vlikne je tam videt jizva

jana52
05. 02. 2015 13:07

... maminka bez mejkapu, tak to mně bere, ještěže tak, protože maminka s mejkapem vypadá jak bordelmáma...

gabcakovamatinka
01. 02. 2015 19:20

Koho tahle kreatura zajímá? Dávno není ani moderátoka, prostě jenom partnerka tenisty.Takových nicek je...jak si to zařídila tak to má, ji máme jako litovat nebo co, že nespala do 11 dopoledne? nemá nic jiného na práci jenom se věnovat harantovi. Podobně jako Lutovská chudinka se nemá čas ani najíst při jednom děcku kolik má práce na tý mateřský.

ochman
01. 02. 2015 20:55

Ochotská asi čekala,že bude spát dítě od narození celou noc..hodně se snažila si pojistit alimenty na dalších minimálně 18 let a teď si stěžuje,že nespí Lutovská je to samé,obyčejného chlapa odkopla ve chvíli,kdy už pro ní nebyl dost dobrý a radši si vzala nesympatického boháče..a teď nemůže z toho jíst

ochman
01. 02. 2015 12:09

Ještěže měla čas navlnit si vlasy,ale jinak fakt stoprocentní přirozenost..i když si k ní pomohla plastikama nejen v obličeji ale to už se asi nepočítá

ochman
01. 02. 2015 12:07

A tu fotku sdílela proč ? Aby všichni padali do mdlob,že ona JEDINÁ nespí kvůli dítěti a ona JEDINÁ vypadá i tak dobře ? Sdílí to,napíše že spala jen dvě hodiny a už čeká na komentáře,že vypadá skvěle a že vypadá že spala 10 hodin Fakt má psychickou poruchu,narcismus a egoismus..možná už by měla vyhledat léčbu..zvlášť když má dítě,a stejně je pro ní stále nejdůležitější,že se o ní píše..o její dokonalosti..kdyby se skutečně starala tak jako ostatní matky tak ani nemá čas se fotit,líčit na to,protože na fotce je stejně nalíčená i načesaná a ještě to dávat na fb..na to jiné skutečné matky čas nemají !

ivoadler
01. 02. 2015 11:08

Namalovaná či nenamalovaná, mně je protivná vždy.

ochman
01. 02. 2015 12:19

mozek se jí bohužel nedá změnit Je to i po porodu nechutná egoistka a narcistka..v hlavě má jen,já,já,jenom já a vy mě obdivujte Moji dokonalost,i kabelky..a dítě ukážu do bulváru až za milion Kč

marek.d
01. 02. 2015 10:16

Jednak není nenalíčená a i tak - s tunou makeupu nebo bez něj je otřesně ošklivá vyschlá stará plešatějící treska.

dzery
01. 02. 2015 08:19

karkulka_z_lesa
01. 02. 2015 06:37

Kdyz se zmaluje, tak vypadá otresne....takhle jí to moc slusí....

ochman
01. 02. 2015 12:10

Ještěže jsi jí neviděl před tím než prodělala plastiky to by si měl možná šok

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.