Rodina údajně zneužívané Lucinky hledá právníka: Šlo o křivé obvinění! Vlastimil se kvůli němu oběsil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Rodina údajně zneužívané Lucinky hledá právníka: Šlo o křivé obvinění! Vlastimil se kvůli němu oběsil!

Rodina Vlastimila Kličky (†46), který se oběsil, když mu sociálka odebrala děti kvůli údajnému zneužívání, zvažuje, že půjde za právníkem. Chce radu, jestli má podat žalobu kvůli křivému obvinění.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ararat
04. 02. 2015 09:30

oxallis tasshi. nikomu nic nevnucuji,je to zkrátka a dobře můj názor,vychovala jsem své děti a vím o čem mluvím,ale až na tebe příjde řada a budeš mít děcka,tak si to doma dělej jak uznáš za vhodné... pak tě budou špehovat klíčovou dírkou ve dveřích,to se fakt nasmějí i já bych se řechtala až bych se za břicho popadala

smazan_20150312
03. 02. 2015 09:12

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ararat
04. 02. 2015 09:27

oxallis tasshi...větší písmenka bys tam nemě­la????­??????­???.­.to že nesouhlasíš je mi jedno,mám tě na háku,tvůj názor je zcela pro mě nepodstatný a klidně si nasaď burku na ten tvůj kobzol a zahal se až po zem,bude to legrace

1pravda1
30. 01. 2015 09:54

Pokud by byl nevinný tak by se neoběsil, spíš byl vystrašený k smrti, co na něho mají a bál se vyšetřování. Byl někdy trestaný? Vypadá na všech fotkách jako alkoholik. Holku vyšetřovalo několik lidí a všichni se shodli, že to není v pořádku, co chcete, aby to holka vyzradila až ve třiceti? Jo a pedofilové bývají moooc hodní tatínkové

verprag
30. 01. 2015 10:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

gabcakovamatinka
30. 01. 2015 10:42

Ukaž nám svoji foto ať kouknem jak od pohledu vypadáš? Mažná jako magor protože numíš číst! Holku vyšetrovala jenom logopedka...ta dala jenom kresbu soudit psycholožce...ne děcko! Psycholožka řekla že je to ,,rizikové,, nikoli že něco potvrzuje na 100%. V prípadě podezření na týraní nebo ubližování se nějaký čas rodina sleduje, dítě také....alespoň tak nás to ve škole učili. NIkdy bych si nedovolila obvinit rodiče z něčeho jenom na základě jedné kresby a volat sociálku a že pracuji v školství již pár let a viděla jsem také ledacos....To že se oběsil - mohl to udělat ve skratu, depre­si..­.Kaž­dopád­ně mělo být proti nemu víc dukazu jako jedna kresba, pak měl být samozřejmě potrestán.

prdyvrdy
30. 01. 2015 11:32

no kdyby se nepověsil tak by asi bylo.. teď se tím nikdo zabývat už nebude.

ararat
04. 02. 2015 15:11

oxalis..ale bude ty naivní babo

ninka64
30. 01. 2015 16:11

prdyvrdy
30. 01. 2015 11:15

díky- zase jedna co nevylučuje vinu... nikdo z nás neví... pokud to hodnotily i jiné psycholžoky. Jsem ráda za tu Bezděkovou vždyť by jí primitivové byli schopni vyhrožovat

ararat
04. 02. 2015 09:35

jednou jsi chlap a jednou si baba oxallis prdyvrdy..dej si na to pozor jinak jsi tady za blba

ninka64
30. 01. 2015 16:07

Lékařka ale zneužívání vyloučila!!!A jinak ,posuzovat někoho podle vzhledu je hodně povrchní, protože nejvíce pedofilů je mezi důstojnými a uhlazenými knězi, také vychovatelé a pedagogové mají mezi sebou tyto pány a těch studovaných a v kravatách, do kterých by to nikdo neřekl je také dost. Vzhled s člověka pedofila nedělá!

vemari
30. 01. 2015 09:42

Chtěla bych vidět jak holcicka nakreslila prasatko a oslika.mala musi mít velký talent kdyz to logopedka poznala ale stále nevim proc logopedka ji dávala kreslit obrázky a sama ji navedla k tomu co to je.a jen v jedné kreslené pohádce pro deti byl oslik a prasatko byli kamarádi a pokud si vzpomínám to prasatko mělo dlouhý ocas.a to prasatko toho oslika neznasilnil byli to pouze dobří kamarádi .nemohu říct jestli pan je vinen nebo nevinen ale podle obrazku ktere nakreslilo 5lete díte obvinit někoho ze zneužívání tak to jsme vsichni pedofilove!!!!a fotka?na te jedné fotce vypadá spatne ale každy mame svoje nepovedené fotky.takze podle toho soudit opravdu nelze.pise se tady ze na jedné fotce vypada jak opilec fetak atd.ale lide z okolí co ho znají psali ze to byl vzorný otec ktery se vzorně staral o deti kdyz manželka byla v praci.falesna logopedka si děla alibi nic jiného .a jak mohla psycholozka holubova vyhodnotit krizovou situaci ze prasatko mělo dlouhý ocas haha.to je hodne smutný ze takový lide sedí na takových místech .

lepabrena
30. 01. 2015 09:08

Jen ať rodina žalobu podá- vše prohraje. Otec rodiny od pohledu alkoholik a feťák- už jen jak koupal děti a lezl za nimi do vany. Moje známá měla dítě jako svobodná matka s mužem, se kterým se musela o otcovství soudit. Také se jí mstil tím, že zneužíval jejich dceru- při každé návštěvě jí koupal, přičemž nahý lezl za ní do vany, nahý s ní spal v jedné posteli, vždy opilý, pokud šel s dcerou na výlet, vždy do zakouřené hospody, kdy si sám objednal pro sebe jídlo-dceři nikdy nic, v březnu spal s dítětem venku pod stromem v lese, k jídlu jí dával jen zbytky a když po jídle zvracela, cpal dítěti násilím zbytky do úst. Nakonec od něj dcera utekla při jedné návštěvě a on na matku podal trestní oznámení o maření úředního rozhodnutí a soudil se o dceru o svěření do péče. Vše prohrál. Nyní paradoxně dcera nenávidí matku, kvůli tomu, že jí nedokázala ochránit před otcem, když byla malá a vůbec se s ní nestýká-předtím jí dcera chodila udávat na různé úřady a schválně jezdila načerno MHD, aby měla známá exekuce.

jity
30. 01. 2015 09:38

Tak to je dceruška pěkné kvítko, zřejmě má geny po otci.

gabcakovamatinka
30. 01. 2015 10:24

Alkoholik od pohledu..chci vidět tebe, naco te okem odhadnu!

gabcakovamatinka
30. 01. 2015 08:05

,,nabyla jsem přesvědčení,, a ,,zdálo se mi to rizikové,, u cikánu by tak rychle nepostupovali! Rodinu měli třeba sledovat sociální pracovnice v spolupráci s pediatrem psychologem delší dobu, ale ne bez jasných dukazu odebírat děcko! Dobře že víme o těhle odbornicích..v živote bych k nim nešla. Nemají co na práci tak vymejšlí případy. To já si taky mužu vymyslet, když mi dítě v školním klubu nakreslí tátu černou tužkou někde v koutě papíru, že doma cosi nehraje...Muži cekově výchovu a péči často nechávají na ženách, po těhle případech aby se báli být tatínkové s děcekm sami ne?

marie60
30. 01. 2015 08:29

..jsem moc zvědavá, jestli tyhle aktivní slepice budou nějak potrestány.

reiner
30. 01. 2015 08:51

Ano, je to nactiutrhání a atˇ se brání. Vzít to do ruky dobrý právník, tak se budou dámy divit. Zničily rodinu. Tyhle instituce na to budˇ kašlou. nebo jsou přehnaně horlivé. Rodině přeji pořádné odstupné.

verprag
30. 01. 2015 10:21

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.