Nečekané napětí u Gottů: Rozhádané dcery! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Nečekané napětí u Gottů: Rozhádané dcery!

U Gottových na Bertramce je už několik dní pořádně živo! Za vše může včerejší koncert Karla Gotta (75) ve vyprodané O2 areně. „Holčičky se dohadují, co si vezmou na sebe,“ prozradil před koncertem Aha! s úsměvem zpěvák.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

beladona
07. 12. 2014 11:45

mandat
Ivana Gottová si udělala bakaláře na Univerzitě J.A.Komenského v Praze na Žižkově.O tom, jak to tam chodí s udělování akademických titulů podrobně psali v čas. Reflex.A dobře to tam napsali!!!!
Je to škola pro pro ty, kteří nemají duševní potenciál si jinde VŠ ( nepoměrně těžší a kvalitnější) vzdělání doplnit a tak si titul zaplatí, viz např. Nagyová -
!dřela jako kůň! , v práci byla 14 hod., denně, obstarávala Nečase a ještě si stihla udělat magistra
O kvalitě vypovídá její diplomka na webu
Ta škola vychovává mediální pracovníky a la Gottová a spol.
Bakalář není nic udatného je to v podstatě opáčko z matury. Nic složitýho.
Pro Gottovou ale patrně i Gotta nadlidský výkon -viz jejich mediální šou kolem této "slavné" události.
Ta škola má pověst tohoto znění:
koho nepřejede tramvaj, ten titul má v kapse.
Byla bych ráda, aby si mord a ararat nechali pozn. pro sebe.Vážně nestojím o jejich názor.Nebudu reagovat

mord
07. 12. 2014 14:45

Nikdo mi nebude říkat co mám dělat. A ty už vůbec ne o žádné tvé reakce nestojím a nikdy jsem nestál. To je v pořádku

beladona
07. 12. 2014 16:38

mord - zedník krade výrazy jiných.
"... Nikdo mi nebude říkat, co mám dělat ....! není z jeho ubohé hlavy, on a ararat kradou beladoniny výrazy a také výrazy oxallis.
Korunu tomu nasazují, když nesmyslně za přebíraní do krvava jiné tady cupují .
Bože, to je dvojka podřadná

mord
07. 12. 2014 22:39

Myslel jsem, že nebudeš reagovat ? Ale to byly jenom zase hloupe řeči jako vždycky

ararat
10. 12. 2014 09:03

starej se o sebe,myslíš že lidé budou žít podle tvého pravítka že ty jsi ten,co by o t měl rozhodovat,ty jsi fakt praštěná

beladona
07. 12. 2014 01:15

veselabublinka

Gott je ublíženej a vyčítá národu, že se sesypal na Ivanku, že prý neumí moderovat.A prý, proč se národ nenaváží do těch, kteří moderování opravdu neumí -ale nejmenoval.
Nemá cenu to komnetovat, asi je už dementní.
----
Co kdyby přestal dělat šou věčně s Ivanou a svýma 2 holkama a předvedl taky vnoučata., dědek.

ararat
07. 12. 2014 07:46

boženo nepachti se po jeho soukromí co ti je po tom..

mord
07. 12. 2014 14:42

Zatím to vypadá, že jsi spíš dementní ty

starypes
06. 12. 2014 15:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beladona
07. 12. 2014 01:17

tam nosí kalhoty ona!

ararat
07. 12. 2014 07:47

boženo a ty nenosíš nic jenom podvazky co?

beladona
07. 12. 2014 12:54

božena se zde nevyskytuje.
Ani na složeniny (nick + božena) , vytvořené jedním účastníkem za účelem ztrapňování druhého účastníka nebude odpovídáno.
Tyto složeniny nejsou kompatibilní s pravým nickem účastníka debat a budou ignorovány.
V podstatě pak ubyde ARARAT zdroj potěšení !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!
Takže má na výběr - buď bude adresovat na správný nick, nebo holt nic.
Jednoduché jak facka, cizí poštu nepřebírám.

mord
07. 12. 2014 14:50

Ještě větší hlupák než jsme doufali beladona

beladona
07. 12. 2014 16:54

mord
kdo " my!? "
Mluvš-li za ararat, musíš si to s ní ale ujasnit, aby se nestalo, že si budeš i do budoucna osobovat právo vydávat svoje myšlenky za její! - I když vaše věc, nezájem

I když nemáš dost sebevědomí, nikdy, nikdy nepoužívej plurál k podtržení vlastní důležitosti.
Čus zedníku, nemám už čas.

beladona
07. 12. 2014 16:56

mord
a ještě něco :
spojení jeeště větší hlupík., než jsme doufali" je významový nesmysl
To nepasuje dohromady, kapišto?

mord
07. 12. 2014 22:44

Ta Božena bude asi s tim zednikem

mord
07. 12. 2014 16:35

Šmírovala jsi u nich pod postelí

beladona
07. 12. 2014 16:47

na, na oplzlosti jsi tady ty a ararat.
Výraz, který jsem použila je překlad z English na dominanci v partnerském vztahu a´já to napsala automaticky. Podvědomí někdy přešaltuje.Neřeším to.
Ovšem tvoje podvědomí sem automaticky přepsalo tvoje slídění po lechtivých věcech.
Nevím ale , jestli jsi sto to pochopit.
Mazej k maltě!

mord
07. 12. 2014 22:43

Takova nenávist k dělnické třídě to není hezké. Zatim ses ode me žádných oplzlosti ani vulgarit nedočkala. Ovšem o tobě a oxallis to říct nelze. a ted tu originální o malte rozumbrado

beladona
07. 12. 2014 23:28

mord

nepíšu vulgárně ani oplzle, čekuj to líp!
Dělnická třída je mi naprosto lhostejná. a TY zejména.
Lhostejné není, kolik za tvou ztvrdlou maltu a flákání se já za tebe na daních doplatím.
Daně odvádím mnohem vyšší já , než ty, takže tě živím.Tím pádem mám na tebe požadavky.
Mazej si na sebe vydělat.!!!!!!! otrapo oplzlej .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.