Za 4 dny čekala psího seniora eutanazie pro nadbytečnost: Křížence neuspí! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Za 4 dny čekala psího seniora eutanazie pro nadbytečnost: Křížence neuspí!

K poslední injekci byl odsouzen kříženec Dědoušek v Záchytných kotcích Vyškov. Je starý, nemocný a nikdo ho nechce. Dostal odklad na sedm dnů, zda se nad ním někdo neslituje. A díky čtenářům Aha! dostal šanci.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

0707
07. 11. 2014 10:13

Pejsci svým páničkům rozumí! Nejen Russel, ale i retrívr, bobtail, rotvajler, voříšek a v současnosti můj milovaný pinč! Je mnohem chytřejší než manžel VĚŘTE

tenerife
07. 11. 2014 15:26

Tak to Vám ráda věřím,já dnes vařila a volám na manžela,zda to může jít ochutnat, on čte a nevnímá a Beruška ochotně přiběhla,vydá takový zvuk jakoby říkala ňo. Alespoň ona doma poslouchá.

babapsi
06. 11. 2014 18:00

prroud moc děkuji za ocenění, úplně mně to dojalo, lidi jsž ou lidi, co si budeme povídat, ale pes - pes je prý tajemství Kosmu a tomu já, která už mám psy přes 20 let věřím, měla jsem i jeho matku, ta bohužel odešla v 15ti letech, když ze mně veterináři jen tahali peníze, ach JO, zdravím Vás!

tenerife
06. 11. 2014 20:12

Paní,mate pravdu, že pes je tajemství kosmu, Pavel Tigrid jednou napsal úvahu, že pes je vyšší forma člověka, ale to může pochopit jen ten, kdo má psa, mám někdy pocit, že naše fenka Jacka Russella mi snad i rozumí. Moc zdravím Vás i pejska.

babapsi
06. 11. 2014 20:26

Jé Vy máte Jacka Russella? Ty moc miluju, na ulici si vždy dovolím majitele a pak toho psíka hladím, moc jsou milí, miluju všechny zvířata, kočky jsou překrásné - v kočkách prý Pán Bůh umožnil člověku, aby si pohladil tygra, je to tak, ale pes nemá konkurenci, hezký večer. A.K.

prroud
06. 11. 2014 17:40

babapsi,je videt ze nejsi clovek,ale Clovek!

majojo
06. 11. 2014 16:02

Tak to mám za pejska radost - já bych ho chtěla,až bych brečela, ale bohužel, jsem na vozíku a v bydlišti s pečovatelskou službou mi ho nikdo nedovolí. Můžu alespoň finančně přispět.

babapsi
06. 11. 2014 12:48

nevím proč stále někdo - kvůli zisku množí psy, pak nedostanou šanci i takoví pejskové, já mám skoro devatenáctiletého psa, neslyší, nevidí, vráží do všeho, jídlu mu mixuji, je to potíž, ale dal mi tolik lásky, že si nedovolím dát ho utratit, i když mně to zmáhá !

majojo
06. 11. 2014 16:03

Jestli má pejsek pořád zájem o život a co se kde šustne, správně děláte.

babapsi
06. 11. 2014 18:21

má takový plyšový kožíšek, když mu ho dám na zem, tak si procvičuje nohy, má je docela svalnaté, včera jsme byli na drápkách - musím mu je často nechat dělat, protože by se mu špatně chodilo, a paní nechtěla věřit, že už je tak starý - je to o lásce !

prroud
06. 11. 2014 12:38

Takze tam kde byl pred tim se o zvirata moc nestaraji,jakej potom div ze je nikdo nechce,kdyz nejsou v kondici od prirody,ostuda,kdyz ma nekdo utulek jen aby rejzoval,mel by si najit jinej podnikatelskej zamer!

majojo
06. 11. 2014 16:10

Jo, a ještě na to blbej argument, že v Americe se to dělá běžně a tady taky, jenže se o tom nemluví....

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.