Američan ohrožoval svého spolubydlícího Davida Dlouhého: Odpráskli ho před domem! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Američan ohrožoval svého spolubydlícího Davida Dlouhého: Odpráskli ho před domem!

Problémy s drogami a penězi měl Američan Thomas Carberry (†50) z Floridy, který se rozhodl skoncovat se životem. Za bílého dne hrozil zbraní policistům, kteří ho nakonec přímo na ulici zastřelili.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

frannes
12. 09. 2014 19:21

O jednoh lumpa méně, což je vlastně pozitivní čin, já být polda a dostat se mi na dostřel taková zrůda co teď zabila ti malou Elišku, bych uvítal nějaký agresivní výpad a stupeń ohrožení umožňující mi zbraň použít. Doslova me vytáčí jak policisté a justiční stráž toleruje zakrývání obličeje zadržených, obviněných, jen ať každý vidí a hlavně si to pamatuje , jednou se ti lumpové ocitnou na svobodě a řeči o nápravě, možnosti začlenění do společnosti jsou chimérou, bylo by zajímavé kdyby někdo zveřejnil statistiku recidivy, škoda, že nemáme nějaké ostrovy , nebo nějakou vhodnou planetu.

amplituda
11. 09. 2014 12:44

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
11. 09. 2014 13:21

Bud ty lasky,pujc si pistoli,vezmi figurinu,a jdi si to vyzkouset,na rozdil od nich dokonce v klidu ;-) ,nepletl bych si pistoli s odstrelovackou.....

amplituda
11. 09. 2014 13:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
11. 09. 2014 18:48

Bav se s volem o sobote,kdyz jde v patek na porazku

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.