Poslanci ČSSD podpořili Sobotku v postoji k protiruským sankcím | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Poslanci ČSSD podpořili Sobotku v postoji k protiruským sankcím

Poslanci ČSSD podpořili svého předsedu a premiéra Bohuslava Sobotku v postoji k protiruským sankcím. Před jejich rozšířením je podle klubu ČSSD nutné vyhodnotit dopad na ČR. Novinářům to po jednání klubu řekl jeho předseda Roman Sklenák.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honza54
03. 09. 2014 18:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

b.r.s.a
03. 09. 2014 09:39

Mě by akorát zajímalo jestli někdy, někdo čte a nebo se o tom nechá alespoň informovat , tyto a další jiné diskuse !?!?!?
Já vím,že jde hlavně o prachy a že toto je válka "kšeftmáků" a velkých a bohatých "podnikatelů" a vím taky,že obyčejní lidé je nezajímají.
Ale přeci ti obyčejní lidé právě jim vydělávají tyto prachy,tito lidé oni posílají do války a tam umírají pro někoho ?? a pro něco ?? ani sani neví.
A obyčejní lidé válku nechtějí !!!!!!!!! Taky by se mohlo stát,že by ti obyčejní prostě nešli válčit , co by pak dělali ?
Je to bordel a hnus ze všech stran .

b.r.s.a
03. 09. 2014 09:40

opr.:tyto lidi posílají .......

beladona
02. 09. 2014 21:59

Zásadně fandím Putinovi, mít tady takového Putina, neskákali bychom jak EU a Merkelová diktuje .
Fandím Putinovi, Ukrajina už nalezla do ČR tak, že to děsí.navíc jsou samá tubera a AIDS.
Putine-včera bylo pozdě ...!

b.r.s.a
03. 09. 2014 09:44

já mu snad už fandím taky !!!
Akorát se nestačím divit.Mám tady puštěnou telku a snad krom komunistů a Okamury jsem neslyšela ani jedno jediný slovo,že Amíci,EU a konec konců i naši politici by nemuseli mít tak docela pravdu.Za všechno může právě Putin a nic jinýho není přípustný i když to třeba voliči právě těchto vidí úplně jinak.

b.r.s.a
03. 09. 2014 09:44

já mu snad už fandím taky !!!
Akorát se nestačím divit.Mám tady puštěnou telku a snad krom komunistů a Okamury jsem neslyšela ani jedno jediný slovo,že Amíci,EU a konec konců i naši politici by nemuseli mít tak docela pravdu.Za všechno může právě Putin a nic jinýho není přípustný i když to třeba voliči právě těchto vidí úplně jinak.

ivoadler
02. 09. 2014 16:28

Česko by se mělo starat o své zájmy, ne o zájmy Kyjeva.

stekavypes
02. 09. 2014 18:48

Ale hlavně o zájmy amerikánců,ty ať se třeba poserou

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.