Ostrá slova i pěsti u Rychtářů: Válka kvůli sexu! Iveta si prý smlouvou pojistila, aby na ni manžel nesahal... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Ostrá slova i pěsti u Rychtářů: Válka kvůli sexu! Iveta si prý smlouvou pojistila, aby na ni manžel nesahal...

Nejdřív ji zmlátil do krve a teď ji prý nutí žít v celibátu! Josef Rychtář (56) podle tvrzení svého syna Josefa (29) zakázal exmanželce Darině Nové (56) sex v jejich vile v Říčanech. Navíc chce, aby se nesblížila s žádným mužem.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

franckajagrova
25. 07. 2014 21:26

25.9.2013 14:38 - otto

parohac a psychicky tezce nemocny Rychtar uz davno mel byt zavreny aspon v blazinci ! Takovy trotl chce tu 'svoji' lehkou devu uplne znicit ...ani mu nevadi ze ta 'jeho' mu nasazovala parohy jen co mela trosku prile­zitos­ti..­.prav­da je ze on uz neni chlap s kulama ...nefunkcni ...

matylda-rut
25. 07. 2014 21:29

Já bych zavřela celou rodinu, pro jistotu.

franckajagrova
25. 07. 2014 21:16

Marie Zemankova
Tak Ivetko,jak to je?Budeš si brát pana Rychtáře? Moc mi k tobě nepasuje.Ale to je jen můj názor, ty to vidíš asi jinak.
To se mi líbí · · Před 12 hodinami
Marie Kajzrová tento názor sdílím s Vámi p. Zemánková,a myslím,že v tomto ohledu nás bude víc.Iveta je velmi zranitelná osůbka,jestli se jejich vztah formálně zpečetí,tak mám obavy aby jí nezačalo teprve to pravé peklo. Ale možná se mýlím a všechno může být nakonec úplně jinak.Přála bych Ivetě aby se jí začalo velmi dařit,jak v osobním tak i v profesním životě.

matylda-rut
25. 07. 2014 21:27

Ivetka a zranitelná! Iveta zranila lidi, taky taková chudinka co se furt hroutila. Jen když neměla chlast a drogy nebo prášky ukázala pravou agresivní, sebestřednou povahu. Mám dost od všech těch bláznů. Na její rozlučku, kterou pořádaly fanynky došlo 10 lidí. Víc k tomu nikdo nemusí nic dodávat.

franckajagrova
25. 07. 2014 21:15

David Zápal
Hádejte, kdo tohle právě napsal DR na zeď? Josef Rychtář TY K.UN.DO VYMRD.ANÁ NEVÍM PROČ SI NEPŘEJEŠ BÝT KONTaKTOVÁNA, TAK JDI DEFINITIVNĚ DO Haj.ZLU KRÁ.VO ***.ANÁ ZA.SRANÁ,PÍ.ČO VŠ.ECH P.ÍČ.A TO NEMLUVÍM O TOM ŽE JSI POSKYTLA DOPIS /KOPII / NA SOUD ZÁPALOVI.hROTÍŠ TO TAM,ŽE SE SEM UŽ OPRAVDU NEVRÁTÍŠ TÁHNI S TOU VYMRD.ANOU PROSTI.TKOU PRÁV.NICKOU SVĚTEM A LÍZEJTE SI TY SMR.DLAVÝ PRO.MRDANÝ KUN.DY SVI.NĚ MIZER.NÝ.

franckajagrova
25. 07. 2014 21:14

reakce na syny Rychtáře : nedovedu si představit, že bych si s rodiči psal přes fb a to ještě kdybych s nima bydlel! ! ! už tady to něco signalizuje. asi se snad dovíme i to, že rodiče sou.lo.ži.li protože,"děti" ( 26 letí klackové) se na to rádí koukali

franckajagrova
25. 07. 2014 21:11

Darina má jenom jednu vadu - druhou bradu !

matylda-rut
25. 07. 2014 21:22

Darina dělá ze sebe chuděrku, taková jako poseroutka, aby vzbudila lítost. Proč nejde do kurzu sebeobrany, protože je lehčí bulet do bulváru a ještě za to dostat prachy. Ty taky lezeš do bulváru, když tě starej naštve? Příště, až ji dá bláznivej Rychtář dvdíčko: Dědečkem proti své vůli, tak Darina zavolá policii, že jde o život vnuka. Dá ji tam dvdíčko: Dobrou noc a hodně štěstí, tak Darina poprděná ani neusne. Bláznivá rodina.

franckajagrova
25. 07. 2014 21:28

Nechápu proč neodešla pryč ! Z domu..

matylda-rut
25. 07. 2014 21:31

No proč? Je to hysterka a dramatizuje všechno. Dal ji do držky, dal, dobrý, tak ho kopnu do rozkroku a plácnu horkou pánvicí a on si už rozmyslí jestli na mě ještě sáhne.

franckajagrova
25. 07. 2014 21:46

hysterka je spíš on !

franckajagrova
25. 07. 2014 21:10

Zvláštní rodina ! Syn řeší s kým spí nebo nespí jeho otec a ten mu pro změnu v sms dříve vzkázal,že se (jeho syn) nechá pr..cat do .pr..dele od novináře Zápala ! A že je mr.dka !

prasulka
25. 07. 2014 23:12

opět opisuje do diskuze naprosto zbytečně vulgarity!!!!!!!!Má být blokovaná!!!!!

franckajagrova
25. 07. 2014 23:18

kdo ? Darina ?

arimi
25. 07. 2014 23:47

;-D ;-D ;-D

franckajagrova
25. 07. 2014 21:02

Já mám silnej pocit,že jsou všichni členové této rodiny narušeni nejen po sexuální stránce !

matylda-rut
25. 07. 2014 21:06

Tenhle názor je správný, ale dávej pozor, jsou tu jedinci např. illis ta tě hned smete za tak opovážlivé tvrzení. Jsou trhlí všichni, včetně Dariny, komedianti a prospěcháři!

illis
25. 07. 2014 20:27

Paní Darině přeji muže inteligentního , slušného , sympatického , není ještě ve věku, aby musela žít bez partnera. Jenom už nikdy nic takového úděsného, jako je Rychtář . Hlavně jí Rychtář nemá co zakazovat, jednou je rozvedená, tak i kdyby měla několik můžu pod svou střechou, tak Rychtářovi do toho nic není .

franckajagrova
25. 07. 2014 21:03

Potom co si zažila s Rychtářem chlapa zhruba příštích 50 let nechce ani vidět !

matylda-rut
25. 07. 2014 21:09

Četla jsem, že sama prohlásila, že s ním byla po dobu manželství velmi štastná, až do doby co se jim tam vmíchala Iveta Bartošová. O to víc dělá nyní divadlo. Měla se s ním prý dobře.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.