Vdovec po Ivetě Bartošové (†48): Není mu pomoci! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Vdovec po Ivetě Bartošové (†48): Není mu pomoci!

Nerozvážný hazard se zdravím. Josef Rychtář (56) skončil kvůli srdečním potížím v nemocnici, ale dál klidně ohožuje vlastní život. Vdovec po Bartošové svévolně vysadil léky na vysoký tlak.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

prasulka
13. 07. 2014 21:03

reknirmareno
13. 07. 2014 20:22

Jen at nejede na dovolenou do Italie. Tam jiz ceka svorka mafianu co nema vuci nemu zadnou uctu.

reknirmareno
13. 07. 2014 20:17

Rychtucci vysadil leky protoze permanentne chlasta s manekynem zvukarem Standou.

prasulka
13. 07. 2014 21:03

xsedmikraska
13. 07. 2014 19:31

Pište o Rychtářovi až v případě, že se jedná o jeho odchod z domu, který si neoprávněně přivlastnil tím, že Ivetu přesvědčil k sňatku a nedodržel její přání, že dům patří Arturovi.
Anebo, že ho konečně dostihla spravedlnost a byl odsouzen.
Ostatní bezvýznamné údaje ve smyslu, že má angínu, průjem, nebo vysoký krevní tlak mne fakt nezajímají!

prasulka
13. 07. 2014 21:08

Přesně tak,proč bulvár píše o tom hnusu každé jeho "prd­nutí"­???!!!­Větši­nu lidí zajímá na něm jen to,kdy bude po zásluze potrestán za vše,co způsobil a kdy vypadne z domu IB!!!Je to herec,který jen "hraje" komedie a myslí si,že mu to národ věří,žádný infarkt neměl,jen lehkou srdeční slabost,jak psal jiný plátek.Kdyby měl infarkt,není možné propustit po pár hodinách ani na revers!!!!!!Vypitý mozek vymýšlí chujoviny a tím zlodějem kabátů,aby dostal nějaké peníze od bulváru,patří za mříže,nebo do blázince!!!!

prasulka
13. 07. 2014 21:09

Oprava:S tím zlodějem kabátů .....

illis
13. 07. 2014 22:55

xsedmikraska Také čekám na pozitivní zprávu, že už je konečně z domu pryč . Ten bude muset dědic nechat vyderatizovat a vydesinfikovat, protože to množství cizích lidí a Rychtář k tomu, tam to musí vypadat .

arimi
13. 07. 2014 19:14

jestli je prestal brát, tak jen proto, aby mu bylo zle a aby si přivodil příznaky infarktu, a vymyslel to tak, ze jako celebritu ho určite zachrání na poslední chvíli oni dva se standou mají opravdu bohatou, i když trapnou, fantazii, proto je takový ohlas na kazdý článek, který s jeho jmenem vyjde...tohleto jeste nikdo nezažil, je to neco nového, s čím nemají lidi zkušenosti, proto i ty reakce...ale na neho se ani zvyknout nedá, protoze kazdy den vyjde s jinou srandou... mne treba vubec nezajímá, jestli bere leky nebo nebere, je to kazdého problém a velmi osobní zalezitost..ale reaguju, protože vzdycky zustanu nad clánky s jeho jmenem v údivu...a skoro se cervenám za nej, co zas za blbosti vyplodil v tom nemocnem mozku...zdá se, že jeho traparnam ješte není zdaleka konec...

prasulka
13. 07. 2014 21:10

pizzaoo
13. 07. 2014 18:44

Iveta už to má za sebou a mám takový pocit, že Rychtář už to má taky za pár. Ten už tady dlouho nebude. Jasně, že je to grázl, ale neustále se na něj hází veškerá vina za smrt Bartošové, to asi zdraví skutečně moc neprospěje. Je možné, že ji k sebevraždě dohnal, na druhou stranu, Iveta páchala sebevraždy už před Rychtářem, akorát že až teď jí to vyšlo. Nikdo ji ale nenutil s ním být, podíl na tom mají oba dva. Myslím, že štěstí jim prostě nepřálo a že i Rychtář z tohoto prokletého páru už je jednou nohou v hrobě. Každým dnem čekám zprávu o tom, že i Rychtář přijde za nějakých okolností o život a pokud se tak stane ještě letos, tak mě to nepřekvapí. Tihle lidi jsou prostě neustále jednou nohou v hrobě díky stylu svého života a smrti jdou hrdě naproti. Jediný, kdo přežije bude Martucci, ten je z nich psychicky nejvyrovnanější a pak možná Macura ( pokud ho deprese ze smrti Bartošové jednoho dne nedoženou také k sebevraždě ).

setroseuros
13. 07. 2014 18:11

To me zas jednou Rychtar pobavil! Je to dalsi divadlo jak byt zas v mediich, jak se vyhnout soudu ,pripadne i base! Kdyz ho netrefilo , kdyz se rozciloval pri dome na novinare a zahanel je palici, tak nevim, co jej tak rozcililo pak! Asi cetl a nerozdychal ,ze Artur je ve Varech a lidi se s nim foti!! a ze je oblibenej , zatim co on musi byt raci pro svou bezpecnost a hnev naroda,za to kam az Ivetu dohnal zalezlej doma jak krysa!

prasulka
13. 07. 2014 21:11

citsvet
13. 07. 2014 17:55

Nechce se mu za mříže,neboť si je vědom,že soud má dopředu prohraný.Kriminál on moc dobře poznal,neboť není tam nováček a za Ivetku by to měl tentokrá horší.A Ivetce,jako jeho majetku zakázal léčení,tak proč on by se měl léčit i když nemoc je v jeho případě fingovaná hra.

prasulka
13. 07. 2014 21:11

svatá pravda

hejhej
13. 07. 2014 16:41

A co za debilní informaci připravil primitivní blb Rychtář se svými stejně hloupými kamarády na zitřek???

illis
13. 07. 2014 18:55

hejhej Já to vidím na zarděnky, plané meštovice nebo dvojité vidění .

illis
13. 07. 2014 18:56

jééé samozřejmě neštovice.......

kubajakub
13. 07. 2014 20:48

To neřeš, náhodou prima překlep - i tak každý pochopil o jakou nemoc jde.

illis
13. 07. 2014 22:58

kubajakub dík, ale u mne je to neomluvitelné, jsem z oboru. Kdysi jsem kvůli překlepům na psacím stroji složitě opravovala zápisy v dokumentaci. Měla jsem jen takové krycí pásky, přes které jsem napsala správné písmenko. Dneska psaní na PC pohoda .

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.