Dva měsíce po Ivetě Rychtář na kolejích: Zase to zpackal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 3. května 2024

Svátek slaví Alexej, zítra Květoslav

Dva měsíce po Ivetě Rychtář na kolejích: Zase to zpackal!

Rychtář sice už před časem na místě tragédie kopal díru pro velký dubový kříž, nemyslel ale na papírování a na povolení. Jeho záměr mu tak policie i Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) zatím zatrhla kvůli bezpečnosti.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

japome
29. 06. 2014 20:10

já mám rád všeho víc a smích léčí - tak se neboj a zasměj se

japome
29. 06. 2014 20:12

ale že mě hltáš jednoduché - nečíst mě a máš nervy v pohodě

hgfcf
30. 06. 2014 10:31

Jan Adamec ze Znojemska .

hejhej
29. 06. 2014 18:31

montevideo: Proč?????
Protože je blbej a chce si hrát , že je něco mimořádného. Zatím předvádí jednu trapárnu za druhou s fotografem za zády .

arimi
29. 06. 2014 18:07

vzdyt ho nikdo nenutil aby si ji bral, stál mu snad nekdo za zady s pistolí, aby rekl ano? to spís on se do toho hrnul strasne rychle, aby náhodou neumrela jeste pred svatbou, a on by pak nemel co dedit doma ji nechtel ani rychtár, to máš pravdu, máte stejné názory

japome
29. 06. 2014 18:14

nakvartýrovala se k nim jako veš sváděla ho - jelikož potřebovala blba do baráku, líná věčně spala a chlastala - toto byl jeho životní omyl dal dohromady celou zahradu , uklízel, vařil tak co měl ještě dělat??? jinej by jí zabil už dávno - hrála si se všemi . jen se jí dál zastávej - po ní zdědí akorát dluhy podle nového zákona - to si teda pomohl

arimi
29. 06. 2014 18:24

kdyby ji u rychtáru nechteli, tak ji nenechaji tam nakvartyrovat, nemyslís? oni s ni meli také urcité plány, jen se jim to vymklo spod kontroly no tak nám vysvetli treba i ty, proc se nechá ten psycho doprovázet k hrobu se stábem, kdyz jde polozit jen kytku???????? prosím, na tyhle otazky jsme mimorádne zvedaví

japome
29. 06. 2014 18:33

ani se nedivím, že to nechápeš - jak každý dobrý a bulvární novinář obzvlášť - čeká na každý krok své potenciální oběti aby ukojil taková hovádka kteří jako supi čekají na každý obrázek a pak se tu ukájí a jsou hrubý ale i to málo stačí aby lynčovali člověka který by naopak měl být obdivován za to, že ten život vůbec ustál - jiní vzali včas roha a dobře udělali dělal v domě sluhu a hajzlbábu - tak do něj šup šup

lambrika
29. 06. 2014 18:38

a ty to víš taky z bulváru , co ????

japome
29. 06. 2014 18:44

bohužel vidím , že si mnozí myslí, že jediný zdroj informací je bulvár - není tomu tak

arimi
29. 06. 2014 19:15

ne nemáš pravdu, nejen z bulváru ale podrobnosti ti na nos veset nebudu

japome
29. 06. 2014 19:22

a já se tě snad ptal???? že o tom nevím

arimi
29. 06. 2014 19:34

vy jsten opravdu nesmírne vysmátá rodina když jsi v rozpacích, tak smích od ucha k uchu

japome
29. 06. 2014 19:39

já ani má rodina nejsme v žádných rozpacích - máme pohodu ale koukám, že ti došla slova a utíkáš od tématu a kličkuješ jako tryskomyš copak copak??? pravda bolí že

arimi
29. 06. 2014 19:54

já nevím jakou pravdu mas na mysli, mne nemá co bolet, neves na mne neco, co se týká tebe... s tvými problémy a vztahem k teto tragedii se vysporádej ty sám...a uz se tolik nesmej, kdyz ti do smíchu vubec není...

japome
29. 06. 2014 20:07

už je to opět zde tak na mě nereaguj - přece není tvá povinnost komentovat něčí psaní když mě to nezajímá a smích je koření života - pokud nemáš důvod se smát tak tě jen lituji já důvod mám a smát se budu každému tvému komentáři bez - ale pozor- respektuji tvůj názor a všimni si , že ti ho v žádném případě neberu - očekávám stejnou reakci i u tebe - nesnaž se mě nepředěláš a můj názor na alkoholičky a matky kterým berou děti znáš a já je nikdy obhajovat nemíním

arimi
29. 06. 2014 21:23

z tvého psaní je nejvíc cítit zášť, nenávist, trochu žárlivosti, i rozčarování, ale ten strach z něčeho, snad z prozrazení, taky.
tím psaním se obhajuješ pred něčím. já to řešit nebudu, je mi to jedno, ale celkový dojem z tebe je divný....já také nemám slitování s alkoholiky, v tom jsme zajedno. já alkoholikovi nedám ani peníze, když zebrá na ulici, ale strčím mu do ruky jídlo.
matka alkoholička potrebuje ale aby ji nekdo pomohl s léčením a ne že to nejde...a když si uz rychtár vzal na sebe toto břemeno, byl povinen jí to umožnit. on to neudelal a to je to, co ty nechces pochopit, a odmítáš jakoukoliv debatu na toto téma...on byl povinný jí umožnit léčbu pod lekarským dohledem a ne do ní rvát prášky, které sehnal na netu. dnes se dá zařídít, aby i psychiatr docházel za pacientem k nemu domů, oni na to peníze měli. ale on to neudelal, nezarídil. nechal ji at se utopí ve svých sračkách a čekal jen na ten den D. podařilo se mu to. a tohleto ty kvituješ?

japome
29. 06. 2014 22:26

ty jsi už opravdu těžký případ pro Chocholouška rozebírat a šťourat se někomu do jeho soukromí já vím, že těch 14 ba i více chlapů chtělo lepší milenku ale potkali ožralku a co s tím naděláš mě je to šuma fuk ale koukám, že beze mě už nemůžeš ani dýchat

arimi
29. 06. 2014 22:41

videt, ze ti to není az tak šumafuk, jak se snazís presvedcit nene, nečeho se bojíš, proto tak zarputile hledáš moznost jak lidi presvedcit o tvé pravde... u tebe je videt az prílis velké rozčarování, kdyby se te to netýkalo nejak osobne, tak to bereš s rezervou jako ostatní ... zápasit s vlastním svědomím se nedá dlouho, vzdycky to človeka nejakym zpusobem doběhne.... já nejsem pripad pro chocholouska, to sis vsugeroval jen ty, aby jsi prekryl svoje problemy

japome
29. 06. 2014 23:14

ty mě bavíš víc než jsem čekal já a bát se a snad mě řekni koho co to tu tvá prázdná makovice opět perlí s tebou by Chocholoušek měl práce na celou pětiletku a uvědom si ty dutouši , že JÁ MÁM SVĚDOMÍ ČISTÉ a nikomu ( opakuji pro méně chápavé) můj názor do hlavy necpu a nějaká tvá moudra jsou tak pro tvé stejně postižené to na mě neplatí mě nezlomíš a problémy nemám, peníze mě nechybí a rozum mám na svém místě což se o tobě říci nedá - protože meleš tady jak mě nečteš a přitom hltáš každé slovo a chceš být zajímavá ale my se tu bavíme na tvůj účet - asi si nějaká zamindrákovaná a potřebuješ ventilovat hovadinky tak pokračuj - mí hosté už dychtí po tvé odpovědi ;-D ;-D jsme tu tak do dvou do rána , máme se fajn a ty nám děláš estrádu ;-D díky ;-D ;-D ;-D

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.