Finanční problémy? Alici Bendové volají: Zaplaťte konečně za vodu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Finanční problémy? Alici Bendové volají: Zaplaťte konečně za vodu!

Vnady herečky Alice Bendové (40) vždycky zastínily její herecké umění a ona sama přiznává, že už od puberty umí využívat všechny možné ženské triky. Na včasné placení účtů a složenky ale zkrátka hlavu nemá.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

krat5
29. 06. 2014 15:27

Vždycky mi tato osoba připadala, že je na hlavu. Hlavně o ní neříkejte, že je herečka, urážíte tím skutečné herečky.

avina
29. 06. 2014 14:08

Páni,to je blbka! Ale většina z její branže se chlubí-propadli,měli špatné známky...dnes drav­ci,ex­celu­jí,vy­dělá­vají­...A­lice je odpudivá,proslavila se jen svlékáním...

akaska
29. 06. 2014 13:48

Ona bude opravdu blba jak poleno. Prece elektriku, vodu apod. tj. vse co plati zalohove muze mit treba na SIPU a to platit pres ucet. Vyuctovani je 1x rocne. To by snad zvladla. Ted jde o to, ze mozna za tyden se dovime, ze nezaplatila elektriku.

marek.d
29. 06. 2014 11:09

Tedy že je tupá jak vagón starých bruslíto mě neudivuje, ale i tak by mohla zvládnout poslat z účtu platby za vodu a elektřinu... a že nemá čas? Vždyť nikde "nehraje\ů, až teď prý zas bude ukazovat silikony v nějaké kravině, nic jiného ta šeredná bradavičnatá rypatá hřmotná chlapice neumí. Je megahnusná a neumí vůbec, ale vůbec hrát, její "herecké umění" spočívá v ukázání zmršených silikonů a jizev pod nimi... Už vidím, jak někomu VOLAJÍ a prosí ho, aby přišel zaplatit, ježibaba asexuální drsná chce být zase zajímavá, dorota ohyzdná. Zvedá se mi z ní žaludek, fakt ano.

petrarka111
29. 06. 2014 22:50

Neříkám, že Bendovou zbožňuji, ale jen tiše zírám, kolik zloby se v jednom člověku nahromadí! Ulevilo se vám po té sprše primitivních urážek? Vo jste v životě dokázal vy, že tolik kritizujete?Z takových ubožáků se zvedá žaludek zase mně.

hejhej
29. 06. 2014 10:50

Bendová mi připadá dosti prostinká, nic moc hezká, žádná herečka, ale nemá problém se svlékáním,čímž se převážně živí .

akaska
29. 06. 2014 09:00

Cha chá, takova svetaznala zena a neumi platit elektronicky? Ja treba platim mobilem, pocitac nemam.

anezat
29. 06. 2014 07:59

Moc by mě zajímalo, komu volají a prosí ho, aby zaplatil vodu! Tento tupý babochlap si toho navymýšlí...

smazan_20150109
29. 06. 2014 09:18

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.