Rychtář dokončil hrob Ivety, jenže... Na náhrobku má hned tři chyby! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Rychtář dokončil hrob Ivety, jenže... Na náhrobku má hned tři chyby!

Zpěvačka Iveta Bartošová se po dlouhém handrkování a několika rozloučeních konečně dočkala svého hrobu. Josef Rychtář (56) ho zařídil v Říčanech u Prahy a rodina zpěvačky zase jednou ostrouhala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vr55
12. 06. 2014 21:48

arimi
12. 06. 2014 22:14

do toho stavu se dostala sama. ale nikdo normální se s takovou osobou neození dobrovolne asi pepanovi stáli za zády s pistolí, když takové osobe, co uz 12 let lidem kazila zivoty, řekl ano... ty bláho vysvetli mi proboha nejak zrozumitelne, jak muže normální človek milovat takovou trosku a spát s ní, i když mu zvrací do postele, .. jak to muže zvládat starý šedivý dedek, který by uz relativne sám mohl pomýšlet nad svým náhrobkem...
v takovém věku uz bolí celé tělo, kosti, kříže, hlava, zuby, pros*** trápí ....kdyby to byla mladá krásná holka a chlap se zblázní a rozvede se starou a znovu ožení s mladou, budiž, ale tohleto??? vzít si dobrovolne vyhlášenou alkoholičku s ostudou po celem světě?....
tak to vysvetli, protože tohle zatím neznáme, zamilovat sa do nekoho, kdo mi dáví do postele a po kom utírám moč a peru pokálené hadry... týrané ženy alkoholiků to dočasu trpí, tam jde o financní závislost vetsinou... kurnik, a jsme u toho....že me to drív nenapadlo, pepa byl financne závislý na ivete, proto jí to trpel...tak uz nemusis vysvetlovat, uz je mi to jasne...

japome
12. 06. 2014 22:21

máš plnou pravdu- těžko to pochopit vzít si nějaké opilé monstrum , nechat jí ve své domácnosti a takto dopadnout, možná má Pepan problémy starších mužů ale nebyla to ona která mu měnila plenky on se musel starat o čistotu těla nebožky

arimi
12. 06. 2014 23:19

nemusel. ale sami jsme videli zvlást v záznamech z itálie, jak hystericky zoufale hledá moznost jak prijít rychle k penezům...kdyz videl, ze mu ivetiny prachy mizí do neznáma pobytem u martuciho, dostal i pres svuj pokrocilý vék takový vztek a sílu ze jim tam rozmlátil co mu prislo pod ruku no jo, videl, ze by nekdo jiný mohl prípadne dedit, tak mu to prislo líto víš, japome, to opilé monstrum jak ríkáš, byl jeho zdroj financí, on moc chytrosti nepobral, uzivit se slusnou prací neumél, a udavacství také není moc slusný job, co říkáš? tak chodil vykrádat garáže a okolí... no a vykrádat a okrádat ivetu se mu najednou zdálo být o trídu lepsí zlodejina, proto se i na tu trosku nalepil...víš? jen se mu nelíbilo, ze se ho chtela zbavit, tak ji trochu prikrmoval senem pro cincily o drogách se bavit nebudeme, s tebou to nemá cenu, ty i tak si budes mlít stále jen to svoje, i kdyz 98 procent národa je presvedceno, že ivetu dovedl k sebevrazde práve tento dedeček...a jen kvuli jejím prachum...

japome
12. 06. 2014 23:39

JSI ZFANATIZOVANÝ TVOR- mě je fuk tvé plkání - nereaguj a ušetříš si své chabé nervy- mě je fuk jak nebožka tak JR - nemám s nimi nic shodného - jen nesnáším hon na člověka a tebe asi vyloženě motivuje- ale to je jen tvůj problém - hrabej se v hnoji a užívej si to mě můžeš víš co že???

arimi
13. 06. 2014 00:02

no jo, no jo není nad relax pri pepanových dobrodruzstvích, smích léčí... myslím, že nervy by byly v poŕádku hon na člověka? rychtář je člověk? nepovídej, to je mi novinka hon na rychtáře? s potešením
v hnoji? to más plnou pravdu...je to hnůj... vsechno okolo rychty je hnůj... tak vidis, ze se aspon v necem shodneme.

japome
13. 06. 2014 05:28

i ty jsi člověk - i když mdlého rozumu nikdo ti tvou hračku LYNČ nebere

va45
12. 06. 2014 18:56

Tak Rychto hrob máš ,kříž někam zapíchni u tratě a panebože dej už konečně pokoj!

hejhej
12. 06. 2014 19:39

va45: Rychtář pokoj nedá, musí se blbeček zviditelňovat

hgfcf
12. 06. 2014 20:22

Vulgaryta .

trkic
12. 06. 2014 18:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

va45
12. 06. 2014 18:55

Rychta je romantik.Chtěl andělé.

va45
12. 06. 2014 18:37

Komu to Rychtář udělal hrob?To přece není iveta.Co to bylo za fušera kameníka.To šlo přece úplně jednoduše.Skutečný portrét Ivety šel dát udělat do rámečku a pak to přiďělat na náhrobek.Nedávno jsme to tak dělali.

mindasek
13. 06. 2014 01:53

No jasně že to není Iveta to už má Rychtář na dalšího pokusného králíka co ukořistí do své moci to je jen příprava .

mpads
12. 06. 2014 18:25

Iveta má špatně rozměřený profil obličeje. Je to fušeřina a mělo by se to celé předělat.

egyptanka
12. 06. 2014 18:11

Konečně má Iveta svůj hrob.

ararat
12. 06. 2014 18:13

myslí­te????­??????­??..ne­má.o­na tam není a náhrobek je příšerný chudák Ivetka

clarabella
12. 06. 2014 18:32

Přesně tak. Hrob je hnusnej kýč. Na obrázku neznámá ženská, nic neznamenající noty, zkomolenej nazev písničky. To snad ani nemůže ten d.e.b.l. myslet vážně.

va45
12. 06. 2014 18:45

Sice hrob svůj má a kde je urna?To budou se lidi chodit klanět k práznému hrobu?Tak pokud ano tak pochybuji o jejich zdraví a Rychtář patří do klece a skotský střiky aby se vzpamatoval.

bobosa
12. 06. 2014 18:59

Nechápu proč by se měl někdo u hrobu klanět

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.