Rychtář dokončil hrob Ivety, jenže... Na náhrobku má hned tři chyby! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rychtář dokončil hrob Ivety, jenže... Na náhrobku má hned tři chyby!

Zpěvačka Iveta Bartošová se po dlouhém handrkování a několika rozloučeních konečně dočkala svého hrobu. Josef Rychtář (56) ho zařídil v Říčanech u Prahy a rodina zpěvačky zase jednou ostrouhala.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

hromosvody
14. 06. 2014 13:35

Náhrobek se mi vůbec nelíbí. Je moc tmavý (patrně proto aby nemusel Trychtýř chodit s mokrým hadrem a pravidelně udržovat světlý ...), nelíbí se mi ani tvarem a nevím jak vám, ale portrét mi Ivetu absolutně vůbec nepřipomíná. Spíš je podobná úplně jiné ženě. Připadá mi to jako vtip ...

Už by se ta hyena šedivá mohla odporoučet někam hodně daleko, kamkoli se podívám, všude na titulcích jeho držťka. To se případný "vykonavatel", že chodí šedivák všude monitorován ???
Za to, co všechno způsobil neposkytnutím náležité pomoci své manželce a navíc svým jednáním připravil Arturovi nejtěžší chvíle jeho života, jak jen hrabal a dál hrabe na všivém obchodu s fotografiemi, informacemi a jinými materiály pro bulvár, nezastavila ho ani smrt Ivety - za to dohromady by zasloužil kxindl jeden minimálně několik krušných dnů a nocí.
Z jistých zdrojů ke mě zalétla malá informace, že tento příživník a bulvární prostitut to nebude mít vůbec jednoduché. Těš se, mizero

arimi
15. 06. 2014 00:21

vedle jsem četla koment, že jen fotka angeliky a mickey mouse nikde
a fakt, vypadá jako markíza andélů
možná to byl pepkuv záměr, aby se nemusel ivete dívat do očí, nechal vymalovat angeliku

ropuchaninka
13. 06. 2014 19:40

no,vypada to skutecne ze on je hnusnej bezcharakternej previt---ale proc redakce jde do tak nizkeho elementu pomlovani je mimo mne..I kdyz chyby na pomniku nastaly tak je za tim ten kamenar a ne Rychtar--tak prosim skuste pouzivat take malej mozecek!!!!!Ocekava se to od Vas panove!!!!

demonxxx
13. 06. 2014 11:57

Kdy bude uložena urna nebo si ji ten úchylák nechá u sebe?

blanka19
13. 06. 2014 09:41

na Vianoce jej nainštaluje to ho*vado hrajúci veniec s piesňou Tri oriešky pre Popolušku. On má tie autorské práva a zákony ČR vieme asi kde. Zákony a práva si vytvára a určuje sám. Zaujímavé, že mu prechádza. ... teda až na České dráhy, ktoré sa s ním nemaznajú.

joudajoudovy
13. 06. 2014 08:29

chudaci andelove....
napadla je depka a dostali koprivku. svaty otec na pomoc povolal cimickeho.
nezabere-li skupinova terapie, andelove budou odchyceni a exportovani k veterinari, zda pupinky nezpusobili cmelici.
bulvare! zadam on-line zpravy.....

honza54
13. 06. 2014 06:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mindasek
13. 06. 2014 01:41

Myslím si , že tam ani Ivetu nepoložil a dělá jen divadlo ,ani podobná si není na kameni co dal vytesat je slepí ? On by si nenechal ujít peníze a nechal by se vyfotografovat s urnou co pokládá do hrobu aby celí národ viděl jak truchlí a jaký má smutek . Kdo ví kde Iveta vůbec je . Komediant a nic jiného .

ninunka
13. 06. 2014 02:50

sorry, ale komediant jsi ty!!! nauč se psát bez hrubek, jinak vypadáš jako socka s PC na stole

mindasek
13. 06. 2014 01:29

Také si myslím ,že to není Iveta ,je to jiní člověk není si vůbec podobá .

smazan_20150109
13. 06. 2014 05:50

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ninunka
13. 06. 2014 00:39

ať je to, jak je to, při pohledu na ten náhrobek-až neskutečně smutný příběh

jenda_benda
13. 06. 2014 00:02

Tak mě napadlo...
Ještě nedávno Pepa tvrdil, že bude ležet v jednom hrobu s Ivetou...
To mu trochu nevyšlo!

arimi
13. 06. 2014 01:57

ale vzdyt uz je v jednom hrobe , říkal přece, že spí s urnou v posteli to on si takhle predstavoval, ivetka pěkně pod kontrolou a on ji bude strážit... anebo strašit? anebo ona jeho?
radši uz jdu od toho, nejvyšší čas
každý večer jdu pozde spát a každé ráno zistuju, že nebyl dobrý nápad

qwertina
12. 06. 2014 23:08

Chudak maminka Ivety. Iveta mela byt ulozena ke sve rodine. Kdopak se bude starat o hrob, az Rychtar umre moc smutne

japome
12. 06. 2014 23:41

myslíš, že by měla být uložena u svého otce který jí jako malou zneužíval jak psal tisk??? myslím, že by to nebylo vhodné

jenda_benda
13. 06. 2014 00:10

Pokud vím, tuto "zaručenou" zprávu pustil do bulváru Gottlieb a Iveta ji nikdy nepotvrdila. Naopak měla svého otce ráda!
Tak se laskavě nenavážej do mrtvých!!!!!!!

arimi
13. 06. 2014 00:57

to je blázen, ale je vidět, ze mele z posledního a kope jako chcípající kůn.

jenda_benda
13. 06. 2014 01:27

Jo, mě se taky včera snažil urážet. Ale já ho mám u ***!!!!
Jen mi vadí, že se naváží do těch, kteří už se nemůžou bránit!!!!

arimi
13. 06. 2014 01:41

to je pravda, ale to delaji ***, takze jemu to i pasuje. a ivetina rodina se takovým rečem bránit nebude, protože nejaky propadak rychta jim za to nestojí... není ani o čem hovořit, rozumny človek si to vysvetlí sám...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.