Josef Rychtář (56) před svatbou s Ivetou Bartošovou (†48) říkal, že sňatek nemění nic na tom, že vše jednou připadne Arturovi. Po smrti jeho ženy pak říkal, že dům opustí a vrátí se k exmanželce do Říčan. Doteď se tak nestalo! A důvod? Ten vás pobaví!Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.
mě už to připadá, že mu to závidí nikdo by z baráku neodešel a proč by to dělal??? uvidíme až se bude vyřizovat pozůstalost - do té doby má právo tam v klidu žít a to se nám nemusí líbit ale to je asi tak všechno
Co je komu po tom, jestli tam ještě bydlí nebo ne? Je to věc rodiny a ne bulváru a několika fanatiků. A je fakt, že kdyby zůstal dům prázdný, našlo by se hodně ***, kteří by se tam snažili dostat. A debilita nemá hranic, jak je vidět z posledních článků a diskusí pod nimi.
bulvare!
o cem by jste asi psali, kdyby se vysumela penice, na sve prochazce, nepotkala s vlakem???
zpravy by byly unile a opakujici se s kvartalni pravidelnosti:
alkohol, prasky, nemoci, pomoceni, pobliti, chce me, nechce me, valeni se v posteli, u more, na ulici, vareni, uklid, dluhy, konane koncerty, koncerty zrusene, volani o pomoc, bitky, kulhajici pes, zvadle kvetiny, zarostla zahrada, stazene rolety, apod.
uz bezte do kelu....
pouze plytky mozek, muze konzumovat vase zpravy.
narode! kam jste to dopracoval?