Bartošová měla životní pojistku na miliony! Rychtář se pídil po penězích den po sebevraždě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Bartošová měla životní pojistku na miliony! Rychtář se pídil po penězích den po sebevraždě!

Iveta Bartošová (†48), který spáchala sebevraždu minulé úterý, zřejmě myslela na své blízké víc, než by kdo předpokládal. Sjednala si totiž vysokou životní pojistku.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

necekany_vystrik
13. 05. 2014 09:51

a proč by se nepídil ? Pojistka je právě od toho, aby se z ní plnilo v případě pojistné události. Patrně to měla kvůli hypotéce.

valyka
10. 05. 2014 13:35

Doufam, ze se pripadne vyplaceni pojistky nalezite prosetri.Nejak to pachne...Nalepil se na ni a ted videt, proc asi.

rentierskej
10. 05. 2014 13:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
10. 05. 2014 16:57

rentierskej Kéž by jsi měl pravdu a byl obmyšlenou osobou jedině Artur

hejhej
10. 05. 2014 11:53

Bartošová byla manželkou hulváta a násilníka Rychtáře jenom 7 měsíců, neměl by mít nárok na nic.

rentierskej
10. 05. 2014 13:00

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ivkanatka
10. 05. 2014 11:20

Toto si poslechněte !!! Je to na tn.cz.
Ďábelský plán?
Zpověď expřítele Bartošové hraběte Martucciho: Rychtář je jasným viníkem!

prdyvrdy
10. 05. 2014 13:16

já to vím i bez Martucciho. Rychtář je svinská bstie.

illis
10. 05. 2014 11:20

Na prask.nova.cz je krásné a dojemné video s Ivetou

anitra
10. 05. 2014 12:06

A videjko jak jí ho bere sociálka tam není? To bychom brečeli všichni: nad takovou skvělou maminkou, žejo.... Jestli takhle zbožňuješ každou těžkou alkoholičku, tak potěš koště...ty musíš být dáreček....

rentierskej
10. 05. 2014 13:04

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
10. 05. 2014 17:05

rentierskej Právě proto, Iveta

prdyvrdy
10. 05. 2014 13:18

nevím jestli není lepší být alkoholik než blbec. Alhololik se může vyléčit, blbec jak vidím bude nadosmrti

illis
10. 05. 2014 17:00

anitra Brečet by se mi chtělo jedině tak nad tebou, nad tvými zlými příspěvky . Nesuď, ty nejspíše také nejsi dokonalá .

3dots
10. 05. 2014 17:58

Nějak mi uniká, v čem je ten příspěvek anitry tak "zlý"? Jen konstatuje a diví se tvé adoraci. Byla IB závislá alkoholička nebo ne? Nebyla schopná se starat o dítě?
Ty jsi také napsala o Hanychové toto: "...syna určitě
miluje,ale jinak, než je běžné. Co
je to za matku, která přestane
kojit své dítě a užívá si na
večírcích."
Tak jak, u někoho ti pochlastávání vadí, u jiného ne?

illis
10. 05. 2014 20:29

3dots Tobě toho uniká možná víc. Nestarej se o to, co jsem kde napsala, na rozdíl od jiných, kteří píší na diskuzích komentáře nejsem sprostá a vulgární. Věnuj se laskavě jiným příspěvkům, nemusíš si mne všímat, nestojím o tvoji jednostrannou pozornost .

3dots
10. 05. 2014 21:33

Tebou komentovaný příspěvek také není vulgární.
Nestav se tu jako někdo lepší než ta "anitr", když se sama o svých "neoblíbených" vyjadřuješ rovněž kriticky. Leckdy dost jalově. Tvůj výrok: "za co Slováček dostal vyznamenání, když jen hraje na saxofon-je to přece jen jeho práce" je skvělý. Říkám si, co takhle Ivetka kdyby byla nominovaná - to bys o tom napsala ódu s miliónem srdíček, že?

illis
11. 05. 2014 19:06

3dots Já jen nechápu, proč se zabýváš mými příspěvky? Bereš snad prémie od Aha, že vyhledáváš moje příspěvky nebo si je archivuješ, zvláštní záliba. Pokud vím, tak máme v řadách lékařů, vědců a i v dalších profesích tolik lidí, kteří by si takové vyznamenání zasloužili. Proto jsem jen nechápala, proč zrovna Slováček. Já ctím např. profesi lékařů, kteří třeba stojí několik hodin nad operačním stolem a ještě odpoledne nastupují svoji službu do druhého rána na oddělení, ráno na vizitu potom do ambulance a teprve odpoledne domů. Ale o tom ty nejspíš nic nevíš. Hraní na klarinet, zkoušky s orchestrem a cestování mi proti tomu přijdou tak nějak méně zátěžové i když i tam určitá zátěž je. A ještě, nestavím se jako někdo lepší než anitra, nic takového v mých příspěvcích není. A že umístím do příspěvku jedno dvě srdíčka, s tím máš problém? Tak to je mi líto, když tohle ti lítá hlavou .

3dots
11. 05. 2014 21:19

O službách v nemocnici JÁ skutečně nepotřebuji TVOU přednášku.
Nějak to ukončeme: ženská v pokročilejším věku s 2 dospělými dětmi a tvou profesí.. tam čekám více racionality a míň těch srdíček.
Na okraj: státní vyznamenání mají pokrýt různé profese, což ti asi uniklo.

illis
12. 05. 2014 20:00

3dots Rozhodně mé vyjádření nebylo myšleno jako přednáška, já jen vidím podstatný rozdíl ve zmíněných profesích. Nechápu, co ti vadí na těch srdíčkách, já na jejich použití nevidím nic špatného. Také jsem tě nekritizovala za tvé příspěvky v případě Petra Kramného, kde jsi se s vervou vyjadřovala k jeho kauze. A o moji racionalitu neměj péči, ta je v pořádku, přestože si to ty nemyslíš.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.