Bartošovou ovládal démon alkohol: Nasávala už před snídaní! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Bartošovou ovládal démon alkohol: Nasávala už před snídaní!

Alkohol k smrti nenáviděla kvůli svému otci už od dětství. Přesto ho Iveta Bartošová (†48) nutně potřebovala k životu. Přiznat to ovšem nechtěla ani sama sobě. Byla jsem svědkem jejího alkoholového »dýchánku«, který trval celý týden!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
11. 05. 2014 13:41

Nejmenovat evinku11111, nebo zase vyleze a usrdíčkuje nás !

illis
11. 05. 2014 15:38

ivkanatka promiň, já jen, že jsem od arimi dostala céres kvůli pár srdíčkům pro Ivetu a Artura, jenže já to fakt myslela upřímně .

radika2011
10. 05. 2014 14:18

Nechci hledat anebo ukazovat na viníky smrti IB, ji to beztak už nepomúže, ale co mně zaráží, že se tu ozvývají její přátelé, jestliže se tak dají nazvat a zveřejňují rúzné pikošky z jejího žvota. No, kdyby byli skuteční pŕátelé za jaké se považují, tak by ji určite pomohli dostat se z toho bludného kruhu a ne že parazitují na jejím neštěstí a neustáel zveřejňují nepŕíliš lichotivé příběhy z jejího života.

kubajakub
10. 05. 2014 14:57

Jj, a taky najednou každý je moudrý a každý ví, jak ji Rychtář rychtoval, zajímavé, že ho nechali a že jí neodtáhli a nepomohli, až teď mají hubu plnou keců, jak na tom byla, i když to věděli dávno! Tu všichni ji pod ten vlak dotáhli, spolu. Ne bulvár (který ani omylem nebyl denně 24 hodin u nich!), ale Rychta a >kámoši

arimi
10. 05. 2014 13:52

ja vlastne chtela tim ríct, ze iveta uz byla v tak hroznem stavu, kdyz si ji ten clovek bral, ze uz tehdy jsem se divila, ze ji neuznaji nesvepravnou... a jestli soud uzna, ze je rychtar v pravu a ma narok na byt i jen smítku jejiho majetku, anebo co po ni zbylo, tak uz se nedivim nicemu, ani proc se lidi tak hromadne vrazdí a samovrazdí... potom je tenhle stat vazne on sám zabíjí...

arimi
10. 05. 2014 13:14

bohuzel zazila jsem i zivot s alkoholikem, takze jen nechapave kroutím hlavou nad vsim, co se ivete trpelo... netusím, co vede lidi k tomu, aby brali alkoholika vázne, vzdyt uz jen ten ranni třes a bludy co vypoustí z úst, jsou varováním, ze muze nastat kazdou chvili skrat a muze udelat cokoliv... je jedno jestli zavrazdi sam sebe anebo nekoho jineho, on proste nerozmyslí, za neho koná alkohol a co si nemocny mozeg rozkaze, to musí byt... ta jejich trapna hořekování nad vlastnim osudem a jak jim vschni ublizují jen dokazují sílu demona, které nad nimi opravdu vládne... taky nevim co s tím, protoze vsichni alkoholici se vylecit nedají, ale ja se jich bojím...já osobne mam hruzu z kazdého opilce... iveta na tom byla spatne a ti co se ji zastavají a tvrdí, ze nebyla psychicka nemocna z chlastu a mozna i drog, tak to nemají take v hlave srovnano...

illis
10. 05. 2014 11:16

Na Internetu popisují Remešovou takto:
Michaela Remešová, Medialniprisavky
Paní Michaela Remešová každý den pije příliš moc alkohol a proto není dobrá spolupracovnice. Doporučím šéfovi Blesku ukončit práci s Michaelou Remešovou a jí doporučit, aby šla do nemocnici vyléčit závislost alkoholu. medi­alni­prisav­ky.bl­og.cz . A taková tady bude pomlouvat Ivetu, jak celý týden pila. Měla jí říct, že tam žádný alkohol nemá a hotovo a ne jí celý týden nalévat a potom hořekovat. Nána jedna .

kubajakub
10. 05. 2014 14:59

Jenže kdyby jí nenalila, Iveta by nemluvila, jasná věc, Michaela potřebovala materiál, tak účel světil prostředky a lži Ivety ohly naplnit stránky. Stejně to jsou výplody chorého mozku, nic jiného, její lži o Třískovi a všech.... Byla těžce dementní z chlastu, o tom žádná!

prdyvrdy
10. 05. 2014 11:12

jako u Kramného nás někteří přesvědčovali o tom, že chování MK. bylo příčinou její vraždy. Tady se to nějak všechno opakuje. Odsuzujeme oběti a hájíme viníky. Jsme raritou v toleranci lumpů v Evropě. Dokonce jsme figurovali v nějakém výzkumu jako asociální hvězda. Hodnoty naruby. Paní by měla dát sama pár facek, a když držela hubu doteď, tak už měla nastálo. Nehanobit mrtvou. Na živou si netroufla. Navíc ta knížka prý nebyla autorizovaná, takže o čem se chce bavit.

zzapp
12. 05. 2014 02:09

Přesně tak.

illis
10. 05. 2014 10:59

To je moc hezké, že autorka knížky nám tak hezky naservírovala problém Ivety

majolka232
10. 05. 2014 11:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

illis
10. 05. 2014 11:28

Jseš si jistá, že svolávala právě Iveta

kubajakub
10. 05. 2014 15:00

Tak tomu věř, napřed Iveta a pak když byla už tak dementní, že to nedala, tak je ímrvére volal Rychty.

majolka232
10. 05. 2014 10:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

beruna
10. 05. 2014 09:43

V Česku se za alkoholika nepovažuje téměř nikdo, i když se tu běžně chlastá ve velkém. A návyk na pití alkoholu mají často už puberťáci.

londynskypes
10. 05. 2014 07:22

vzdyt vy cesi chlastate jak prokopnuti ...za volantem nejvic

abvydavatelstvi
10. 05. 2014 07:31

A droguji...

majolka232
10. 05. 2014 11:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.