Poslední cesta Ivety Bartošové: Když ji vyložili, Rychtáře vyslýchala policie. Rakev skončila na překapivém místě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Poslední cesta Ivety Bartošové: Když ji vyložili, Rychtáře vyslýchala policie. Rakev skončila na překapivém místě!

Zatímco byl Josef Rychtář v rukou policie a podával vysvětlení kriminalistům, jeho syn dodal do říčanské pohřební služby Ivetiny šaty, ve kterých má být uležena v rakvi. Následně pohřební vůz z Říčan odjel do vinohradské nemocnice, kde na patologii vyzvedl tělo mrtvé zpěvačky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

terkatreperka
06. 05. 2014 14:55

Rychtář je exot!! Jen nechápu, proč za ním všude poskakuje ten jeho synáček! Asi má dobrý přísun z tatínkového konta!!

kathynka
06. 05. 2014 15:02

To jsem si říkala taky. od minulého týdne se pořád motá u Ivetina baráku, ve dne v noci a to má doma malé miminko. A též by mě zajímalo co si asi z domu nakradou ti všichni Rychtářovi pohůnkové. Je mi neskutečně líto Artura!

qwertina
06. 05. 2014 16:00

majojo
06. 05. 2014 16:04

Co na tom nechápeš? Taťka mu přece za spolupráci slíbil barák v Uhříněvsi, respektive vnoučánkovi - Odkázala ti ho babička, Honzíčku!

lena40
06. 05. 2014 14:51

Hlavně aby se "milující" rodina nemusela trmácet do Prahy. Když nebude po jejich (pohřeb ve Frenštátě), tak se s ní radši nerozloučí. Ať si říkají co chtějí, Rychtář byl její manžel a když to respektovali za jejího života a její maminka vykřikovala ještě před rokem, že Rychtářovi věří, že se o Ivetu dobře postará, tak by se měli smířit s tím, že bude pohřeb v Praze a on u toho bude. Místo toho ze sebe dělají chudáky, kterým Rychtář ubližuje. Ale on jim už ustoupil dost. Vsadím se, že být pohřeb ve Frenštátě v režii její rodiny, tak to budou bulvární žně.

janapi
06. 05. 2014 15:18

Pokud rodina nechce žádný tyátr kolem-asi k tomu má důvod! Píšete-že Rychtář ustoupil dost ? V čem prosím? To že je uvedl na parte bez jejich vědomí; stejně tak tam píše o rozloučení-o kterém s nikým nejednal? Chudák jste Vy-ale v jiném směru!

lena40
06. 05. 2014 15:19

No Vy máte dost.

janapi
06. 05. 2014 15:36

Nepotřebuji se nikam cpát-natož jezdit.Stačí-co vím o tom manžílkovi! Zlodějům ze zásady nevěřím-a zde jsou ještě další faktory!

lena40
06. 05. 2014 15:22

Rodina tyátr chce, ale ve Frenštátě. A chudák jste Vy, když mluvíte do něčeho, o čem nic nevíte. Zajeďte si do Frenštátu, tam uslyšíte pravdu o tom, jak si její rodina představuje pohřeb.

pavucinka
06. 05. 2014 17:14

Já pochybuju, že by Iveta chtěla pohřeb ve Frenštátě a pouze v kruhu rodinném. Zřejmě by si přála, aby jí na pohřeb přišel její syn a byla pohřbena v Praze, kde to měla raději.Nebo proč nejela před smrtí se rozloučit na nějakou návštěvu a případně i svlj životř skončit tam?

janapi
06. 05. 2014 17:55

Iveta měla svou představu: chtěla být rozptýlena na své zahradě. Prý tam má trochu popela Petra S.(?) - takže by byla konečně s ním!
Jinak já nenadávám-alespoň na veřejnosti-ale vůbec nechápu jednání toho pána J.R.;asi stejně,jako vy nechápete že maminka Ivety má svoje roky a při ztrátě dítěte nebude mluvit plynule!

pavucinka
06. 05. 2014 17:27

Ustoupil od veřejného pohřbu. kdyby příbuzenstvo na parte neuvedl , tak by jste nadávala ještě víc..... Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde. Moraváci a do Prahy? To dohromady nejde, bohužel je tu ta věčná lidská hloupost a to jejich rozlišování na "my a vy". Iveta se jim Prahou vzdálila, a to nejen zeměpisně. Ten projev paní matky.mluvil za vše, připravený předem, nepřirozená řeč.Zřejmě jí ho někdo sestavil, i počasí do toho zapletla. Iveta byla sama a najednou se příbuzní vyrojili.

qwertina
06. 05. 2014 16:00

majojo
06. 05. 2014 16:18

K té rodině: Oni ji podporovali, dokud o to stála. Pak si začala myslet, že je samonosná umělkyně, a poslala je k šípku. Pak šla ke dnu a vzala si toho vola s celou rodinou. Vůl sice disponuje s celým jejím majetkem, ale je to její manžel. Neuniklo ti, doufám, že zesnulá má i syna. Co vykřikovala její maminka, o tom víš leda prd, to ti tlumočil bulvár. A bulvární žně - kdopak za to asi inkasuje? Ivetě Bartošové přeji už konečný klid a tomu zmetkovi, resp. těm zmetkům, včetně bulvárních, dalších padesát let hodně špatné spaní.

ivuska1
06. 05. 2014 14:45

Smutny pohled na posledni cestu IB . Kdo jediny tam byl ??? Byla sama se svym vernym bulvarem.

dobby
06. 05. 2014 14:50

Neboj, za chvíli se na ni přijede podívat ten starý dement.Rakev není zaplombovaná.

janapi
06. 05. 2014 15:13

Dovnitř jej nepustí! Je možnost před smutečním obřadem nahlédnout do otevřené rakve-ale přes sklo!†

dobby
06. 05. 2014 15:17

Já bych si tím nebyla tak jistá...

majojo
06. 05. 2014 16:33

Jestli ano, tím lépe.

3dots
06. 05. 2014 16:08

Není tak docela pravda, že přes sklo. Záleží na tom, v které obřadní síni rozloučení probíhá. Obřadník se přímo zeptá, jestli si to přejete. Ovšem v tomto případě se mi to jeví jako nerozum.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.