Poslední cesta Ivety Bartošové: Když ji vyložili, Rychtáře vyslýchala policie. Rakev skončila na překapivém místě! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 7. května 2024

Svátek slaví Stanislav, zítra je Den vítězství

Poslední cesta Ivety Bartošové: Když ji vyložili, Rychtáře vyslýchala policie. Rakev skončila na překapivém místě!

Zatímco byl Josef Rychtář v rukou policie a podával vysvětlení kriminalistům, jeho syn dodal do říčanské pohřební služby Ivetiny šaty, ve kterých má být uležena v rakvi. Následně pohřební vůz z Říčan odjel do vinohradské nemocnice, kde na patologii vyzvedl tělo mrtvé zpěvačky.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

soorry
06. 05. 2014 17:57

JR je totální blb a svými výroky baví novináře a upozorńuje a strhává pozornost na sebe. už ji neuvidí, protože: za 1. znetvořený člověk se neukazuje, ono by ji ještě někdo vyfotil a prodal, asi jako Dianu. za 2. už je 8. den po smrti a to už se rakev neotvírá., prostě nastávají změny. Tělo zabalí do roucha a je to. šaty si může strčit někam.

kajman1
06. 05. 2014 18:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rezacek
07. 05. 2014 01:03

Ano. Vzpomeňte, jak nějaký paparazi vyfotil znetvořené tělo Bohdalky v Turecku a pak to zveřejnil každý bulvár. A pak že znetvořený člověk se neukazuje. Chtělo se mi zracet.

majojo
06. 05. 2014 17:19

Rakev byla uložena na překvapivém místě? Pod tímto pojmem si představunju dejme tomu lavičku v parku, úložnu na nádraží, zahrádku na střeše auta....Byla jen převezena z jednoho chladícího boxu do jiného a pochybuji, že by tam nebožku šoupli i s tou rakví, která se bulvárům tolik nelíbí......

3dots
06. 05. 2014 17:24

ano ano, velmi překvapivé. Třeba si mysleli, že jí odvezou do domu v Uhříněvsi a R jí tam do obřadu bude chladit ledem z mrazáčku??

lillyli
06. 05. 2014 17:40

No, přesně tuhle blbinu jsem si představila

mylly
06. 05. 2014 17:45

To by asi autora článku nepřekvapilo, ale že ji dokonce dovezli do krematoria, to je páni přek­vape­ní..­....­....­.Sem napište Váš názor

rezacek
07. 05. 2014 01:04

Musí mu stačit, že ji dostane po kremaci a pak může použít jako masokostní moučku.

pavucinka
06. 05. 2014 17:02

Zřejmě obyčejnou rakví reaguje na to, že pohřeb bude neveřejný. RAKEV nemůže být otevřena, takže i ty svatební šaty jsou zbytečné. Ale Rychtář do této společnosti celkem zapadá, A TO JAK CHARAKTEREM TAK VÝŠKOU IQ. .Iveta přišla málem o život i s Arturem už při cestě z Itálie Sebevražda moc nepřekvapuje a tragický konec se dal v nějaké podobě v blízké době čekat, byť by se rozvedla a žila s někým jiným-

pelagie
06. 05. 2014 17:02

pohled na roztrhané, zdevastované tělo může ustát jenom ůchyl.....

pavucinka
06. 05. 2014 17:05

Obličej se dá snad zakrýt, a třeba si přeje ji vzít ještě jednou za ruku. Všechno to ale zapadá, nic není až tak překvapující. Jednodušší lidé. A dokonce si nejsem jsita, zda by Iveta nechtěla na pohřbu fanoušky. S matkou a sestrou si příliš nerozuměla, tak proič by měli mít přednost? Žádné show by to být přeci nemuselo. To už se konalo během týdne.

majojo
06. 05. 2014 17:22

Pavučinko, on tam už nebyl žádný obličej, víš..A ty ruce... jednou jsem to byla nucena vidět, bude mě to strašit navždycky. Rychtářovi přeju mnohem víc.....

lillyli
06. 05. 2014 17:43

Tak já jsem si jistá, že Iveta by si přála přinejmenším lafetu a průvod napříč Prahou. Ale ona je mrtvá a živí by měli brát ohled především na Artura a jeho babičku.

rezacek
07. 05. 2014 01:10

Lafetu asi ne, ale nějaký dvoukolák by mohl Chytrář najít a zapřáhnout do něj dva voly, sebe a toho přiblblého synáčka. A na cestu by mohli hrát Maxim Turbulenc to jejich "jede jede mašinka".

kajman1
06. 05. 2014 17:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

setroseuros
06. 05. 2014 18:12

Vite , kto se vraci na misto cinu a komu dela dobre pohled na svou mrtvou obet? Vrah! Rychtar taky behal po kolejich ve dne i v noci! Kdovi, jake divadlo chysta na pohrbu! Lidi by tam nemeli vubec jit! Tim padem by se nemohl predvadet! Jestli bude pohreb tichy v rodisti Ivety tak ma Rychtar smulu! One man shou nebude!

majojo
06. 05. 2014 16:02

Opravdu záleží na tom, v jaké rakvi bude ta ubohá ženská pohřbená?
No, panu Rychtářovi přeju, aby mu ji opravdu ukázali a směl si ji do těch svatebních šatiček i balerínek obléknout sám. Co se pohřbu týče - obřad ať si dělá třerba na strahovském stadionu, ale urnu by měla dostat rodina, aby ji uložila do hrobu k tátovi. Mimochodem, kde je fotka urny, kterou Rychtář už druhý den vybral? To jste prosrali, bulváři.

anezat
06. 05. 2014 15:04

Už aby byla pohřbená. Tenhle humbuk je příšerný. A hlavně se tím přikryjí problémy, o kterých by nás AHÁCI mohli informovat též a které jsou mnohem důležitější, když jí už není pomoci...

qwertina
06. 05. 2014 16:00

lillyli
06. 05. 2014 17:46

Po dlouhé době jsem viděla večerní zprávy...ve světě se toho tolik děje a oni dají dlooouhou reportáž o Rychtáři a Bartošové. A pak tam dali ještě cosi...už ani nevím jakou blbinu, přepla jsem.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.