Zfetovaný mladík, který autem zabil policistku: Měl 11 zákazů řízení a nikdo nic neudělal! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Zfetovaný mladík, který autem zabil policistku: Měl 11 zákazů řízení a nikdo nic neudělal!

Mělnický soud poslal do vazby dvaadvacetiletého muže, který v pátek autem smrtelně zranil na Mělnicku policistku. Hrozí mu až 16 let vězení.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

maxovskej
06. 05. 2014 06:24

Měl by konečně dostat doživotí aby už nemohl nikomu dalšímu ublížit. Užívání drog by sám o sobě měl být trestný čin a mělo by se to přísně trestat vězením,protože feťáci jsou opravdu velmi nebezpeční!!

elzbet1
06. 05. 2014 00:21

Je mi to ze srdce líto,co se stalo-vyhasl život mladého člověka a dvě děti přišly o mámu,muž o ženu a doufám,že budou,díky podpoře okolí a rodiny, mít sílu to překonat a jít dál,ale ruku na srdce a tím ale oslovuji ty vyšší instance.Byl by kolem toho takový rozruch,kdyby to nebyl tzv. veřejný činitel? A je vůbec nutné,aby se tohle stalo komukoliv. Jak může vlastně ve 22ti letech mít jedenáct zákazů? Proč už se to po ,dejme tomu, třetím zákazu , nesoudí jako obecné ohrožení a není dotyčný ve vězení,to se bude vždycky čekat,až způsobí takovou,nebo i větší tragedii. A ať to nikdo neospravedlňuje tím,že jsou to nemocní lidé! Tady u nás se na opravdu nemocné pořádají sbírky,dáte někdo tomuhle grázlovi korunu? Nikdy jsem si nemyslela,že budu ráda,že jsem tak stará ,jak jsem a že mi děti "nenadělili" vnoučata,která jsem si hrozně přála. Je mi vás mladých líto,že budete žít v takovém pokřiveném světě,ale je to i ve vašich rukách, tak s tím ,prosím, něco UDĚLEJTE!!!!!

zadnice
05. 05. 2014 14:43

"Podle webu idnes.cz měl ale dohromady 11 zákazů řízení!" Tento případ potvrzuje pouze to, že v ČR je policie a soudy naprosto, ale naprosto k hov..nu!!!

karbidosaurus
05. 05. 2014 14:00

bezne se v nasi zemi prejizdeji lide a ujizdi se od nehod a skoro nic se v tom nedela,tady kdyby neslo o policiztku tak by pachatel taky vyvazl jen s podminkou....proste spravedlnosti se malo kdo dovola.....jako pripad te brutalne zabite holciny,vrah dostal,12let a byl propusten po 5letech za slusne chovani a ted si tu mezi nami chodi jako by se nic nestalo.....za zabiti aj je dozivoti,vzal si zivot a svuj uz dozijes jen v base a bez tv a dalsich prijemnych veci jen hole steny a bez vychazek

majolka232
05. 05. 2014 12:58

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majolka232
05. 05. 2014 12:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majolka232
05. 05. 2014 12:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.