Proč pomůžeme spíše zvířeti než člověku? 800 000 Kč pro psa... A 42 500 Kč pro nemocné dítě | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Proč pomůžeme spíše zvířeti než člověku? 800 000 Kč pro psa... A 42 500 Kč pro nemocné dítě

Neštěstí člověka nás nedojímá... Vítězí pomoc nebohému zvířeti! Dva příběhy, jedno město, jeden okamžik. Na záchranu zuboženého pejska lidé poslali 800 000 Kč, nemocnému dítěti »jen« 42 500 Kč, potřebuje ale 120 000 Kč.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

0707
06. 08. 2014 12:28

co by měl někdo přispívat na lidi, neplatíme snad šílené daně a pojištěni???? Vzpamatujte se blesku! Psovi ublížili lidé tak ať mu zase lidé pomůžou, vytrpěl si za lidi dost! Tomu chlapci nikdo neublížil....

arabika
17. 05. 2014 19:19

Doufám, že ti, co se tu tak rozčilují přispěli na chlapce, to mám ráda, huba plná keců a samotní pak nedáte ani na psa a natož na dítě, kdyby každý, kdo se tu rozohnil nad tím, že na zvíře se vybere víc než na dítě poslal aspoň 100,- bylo by to hned větší skóre...

realitajejina
12. 05. 2014 09:14

Radeji na zvire, ktere muze prinest ostanim uzitek i radost, nez na mrzaka od narozeni, co bude cely zbytek zivota k nicemu.

3dots
16. 04. 2014 15:29

VZP neproplácí... no jasně, když dnes už je to "léčba v zahraničí"
Na kluka se pomoc získávala sběrem nějakých víček z PET lahví (6 kaček za kilo) - na psa se zřejmě posílaly příspěvky rovnou na konto, že? Tak není divu, že dítě je v mínusu, vždycky je snažší poslat aspoň desetikorunu, než syslit kdovíjak dlouho 2 kila víček...

9876543
15. 04. 2014 23:52

oprava..nehanbím

9876543
15. 04. 2014 23:51

Je to volba srdce,...ne rozumu.

lukas.cz
15. 04. 2014 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

ferdinand6
14. 04. 2014 23:55

Pořád někdo vybírá peníze na záplavy, na postižené, na to a ono...
Člověk prostě otupí.
Nejhorší jsou ti, co vybírají na ulicích na pochybné sbírky, s příchodem teplého počasí se zase vyrojí.

9876543
14. 04. 2014 23:34

Všichni jsme ze zákona pojištěni,proti nemocem.A tak ti zdravější,a zdraví,stejně pomáhají potřebným lidem i touto solidární formou,tak proč nepomáhat hlavně zvířatům,....Ti žádné pojištění nemají,a tak jsou odkázání na lásku lidí,naštěstí nás jich je poměrně dost,kterým není zvířecí osud lhostejný.
Já vím,že se dá dnes i zvíře pojistit,ale ty opuštění,pojištění nemají,ale nemá toto pojištění ani mnoho zvířat v rodinách.
Kdo pomůže nemajetným majitelům zvířat s jejich pojištěním pro zvířátko

9876543
14. 04. 2014 23:17

Možná pomůžeme někteří,radši zvířeti,..protože pro hlavně děti,je již tolik nadací,a pomáhá se jím dos,i když peněz není nikdy pro potřebné dost.
Ale zvířeti se pomáhá poměrně málo,...tolik opuštěných zvířat­,hla­dově­jícíc­h,ne­mocnýc­h,bez pomoci ,je také hodně.
\Nejméně zodpovědní jsou majitelé,že si nedají své zvířátko vykastrovat,a nechají ho volně pobíhat,a tím rozmnožují řady hladových a nešťastných zvířátek.
Já pokud mohu,tak čas od času pomohu zvířeti.

andorea
15. 04. 2014 07:16

topyr
14. 04. 2014 21:51

Také přispívám na opuštěná zvířata a ne na lidi. Asi to bude i tím, že mám zvířata raději než lidi. Našel jsem si jeden útulek (mám odtud jednu skvělou fenku, která teď bydlí s náma) a měsíčně tam posílám jistý pravidelný obnos. Přesně jak napsal(a) diskutující s nickem 0707: "Každé dítě má dva rodiče a čtyři prarodiče a utýrané zvíře NIKOHO". Tak pod to se taky podpisuji a vždy raději pošlu peníze na opuštěná zvířata než na žebrající lidi, ačkoliv chápu jejich zoufalství. Ale já smem systém zdravotního pojištění, ani státní rozpočet nenastavoval, ani na něj nemám žádný vliv. Ostatně, jsou to mé peníze, které posílám zvířatům a vydělal jsem si je svýma rukama a hlavou, takže každému je do toho guwno. A teď si hoďte kamenem, humanisté!

miap
14. 04. 2014 22:35

topyr - Nehodlam po Vas hazet kamenem! Naopak - smekam pomyslny klobouk, absolutne se ztotoznuju s vasim nazorem a dekuju za zviratka!

lukas.cz
15. 04. 2014 16:47

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prroud
14. 04. 2014 22:38

Barzo dobrze,twoje guwno muwie o twojich rukach i glowe ,doufam a preju ti hodne zdravi,abys jednou nemusel bejt zavislej na ostatnich LIDECH,protoze zvirata se o tebe pak nepostaraji!!! I kdyz chvalim,ze jim poma­has,sa­mozrej­me,jen by to chtelo treba pomahat "i" zviratum,nebo "taky" zvira­tum.­....­....­....­.co rikas? ;-)

prroud
14. 04. 2014 19:41

Ptate se proc? Protoze nejhorsim predatorem je clovek,specialne mezi sebou! Co kdyby prispel na dite a neco jeste rodine i zbylo?? To by se mohla treba mit lip nez on??No to sakra neeeee!!!!!!!!!!!! Jsme proste PARCHANTI!

evicka55
14. 04. 2014 18:30

Je to opravdu ostuda,že se musí na léčbu dítěte vybírat.Všichni si platí zdravotní pojištění i ti rodiče dětí,tak nevím (vím) proč by stát nemohl zajistit péči.Nebohá zvířátka nemají nikoho,proto tyto peníze potřebují.Také bych raději poslala peníze pro pejsky.Je mě líto těch rodičů,ale je to od státu sprosté,že se tyto peníze musí vybírat.

657096
14. 04. 2014 12:22

Jak se to říká pes je přítel člověka v dobrém i zlém!a hlavně nikdy nezklame, a je vděčný za každé pohlazení!Což u lidí není zvikem...kdy bych měl prachy na rozhazování tak klidně bych dal i melou ale nemá dávám každý rok na vybrané útulky určitou sumu..Nemocné dítě od toho je tady stát aby pomáhal dětem i dospělím pro to si platíme pojištění ,,,,,,a nechápu jak někdo může žebrat prachy od lidí aby jim přispěli nechutný pokud se neuměj o to dítě postarat tak to nejsou rodiče...na všechno možný maj ale na to hle ne!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!zá­sadně nepřispívám na tyhle tipi lidí apsolutní nezájem,,,at si každý poradí sám....to nemluvě že v dnešní době ti hle mladí smradi maj větší kriminalitu než dospělí ....zmetkové mladí...

0707
14. 04. 2014 12:16

ty nebohé psy zmasakroval " člověk ", tak kdo asi jiný by měl pomoct?????? Každé dítě má dva rodiče a čtyři prarodiče a utýrané zvíře NIKOHO!!!!! Pomáhejme prosím zvířatům nebo je přestaňte týrat a mučit!!

miap
14. 04. 2014 22:38

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.