Dechovkový speciál Nedělního Aha!: Jak šlape Šlágr TV aneb Co, když Evu a Vaška nahradí Michal David?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Dechovkový speciál Nedělního Aha!: Jak šlape Šlágr TV aneb Co, když Evu a Vaška nahradí Michal David?!

Když před dvěma lety manželé Karel (63) a Jana (55) Peterkovi rozjížděli novou televizní stanici Šlágr TV, ve snu jistě nečekali, jaký »boom« tím způsobí. Z původně zamýšleného teleshoppingu se během krátké doby stala jedna z nejoblíbenějších tuzemských stanic. Peterkovi vyplnili díru na trhu tím, že se zaměřili na dechovou a lidovou muziku. Prostě přesně to, co tu pro lidi od padesáti let výš, chybělo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

arne127
10. 09. 2017 16:09

Baroneso ty to máš v té hlavě pěkně vymetené.Jsi osoba k politování.Já zase nemusím poslouchat tu uřvanou hudbu z různých tak zvaných kapel kde každý brnká co chce a posluchači tvého typu se mohou podělat jedinný co jim jde je chlast a fet.A hlavně se podívej na sebe ani štafle bych si o tebe feťačko neopřel

baronessa
06. 04. 2014 11:35

Ostatně, stačí se podívat na fotku. Co můžete čekat od TAKHLE obarveného člověka???

bohatypoodnikatel
06. 05. 2015 09:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

eisenbieger
06. 04. 2014 11:20

mela by se napsat pravda , ze to je starej estebak ktery ma kontakt na dalsiho estebaka z tabora ktery sedel v rade CT ...to se to potom vydava ..peterka okrada umelce ...je znamy tim ze nikdy neprizna spravny pocet prodeje ...

baronessa
06. 04. 2014 09:40

No, mně už ani padesát není, letí to děsně, ale že bych chtěla poslouchat něco tak neumětelského a buranského, to ani náhodou. Vyrostla jsem na rockové muzice, mám ráda i vážnou, ovšem tyhle hospodské odrhovačky patří hodně nenáročnému publiku u piva, nikoliv na obrazovku. To Eva s Vaškem byli ješt třída

teufel
06. 04. 2014 09:32

Peterka rejžuje na nevkusu českého národa.Televize Šlágr je ta nejhorší televizní stanice, naprosté dno, hnus.

baronessa
06. 04. 2014 09:38

můžou sem napsat sebevětší chválu, ale tato stanice je naprostý odpad všeho.

jaromir123
06. 04. 2014 07:59

Také mi je přes 50 ale když si zkusím Šlágr - tak max. na 2 vteřiny - děs ! Tady je vidět, jak úroveň národa klesá. Mladí zase samé buch, duc. Jinak na tom videu je většina žen jako kýbl, no a je mi jasné, proč se jim to tak líbí.

honzina
06. 04. 2014 07:05

U mých rodičů zní odrhovačky ze Šlágru od rána do večera, je to děs, který se nedá poslouchat, píšete, že je to pro lidi od 50 let - to ani náhodou, mě bude 50 a nesnáším tuhle hrůzu úplně bytostně, manželovi je přes 60 a i on tuhle pseudotelevizi nesnáší. Když vidím ty interprety - děs a běs, ty dva dědoušové s hamonikama a ty dvě korpulntní dámy v bekovkách mě úplně iritují. Proti gustu žádný dišputát, ale když to slyšíte denně pomalu 24 hodin, tak byste vzali palici a švihli jí do tý bedny, aby byl klid.

baronessa
06. 04. 2014 09:41

stačí vyšroubovat pojistky;)

baronessa
06. 04. 2014 05:28

Dost smutný sešup od kvalitní Sešlosti k takové šmíře! Dobrá dechovka je něco jiného, ale u Peterků chytli vítr,vydělávat se dá i na tomto.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.