Rok po smrti Boba Frídla: Vdova se po smrti cítí "hráblá", je s ním pořád! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Rok po smrti Boba Frídla: Vdova se po smrti cítí "hráblá", je s ním pořád!

Už to bude rok od úmrtí zpěváka Boba Frídla (†65), který po dlouhém trápení podlehl zákeřné rakovině. Jak se žije jeho manželce Daně Frídlové (62), která s ním strávila jeho posledních sedmnáct let? A jak se s jeho smrtí vyrovnala? Exkluzivně jen v Nedělním Aha!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pelagie
24. 02. 2014 10:38

\Nic ve zlém , ale nechápu lidi co se ze svých bolestí vykecávají do bulváru , je to nechutné jak popisuje svoje rituály.Pochopím, že je po zemřelém prázdné místo, ale není sama...umírají mladší i děti a každý má svoji bolest , ale že budu utíkat do novin a zde pindat tak to tedy ne .....

illis
24. 02. 2014 21:02

pelagie Neřešte, proč se paní Dana svěřila novinářům. Já ji naprosto chápu, je to věc vztahu k člověku, kterého milovala. To se potom jen těžko zvyká na život bez milovaného člověka. Přeji paní Daně hodně zdraví a štěstí

tenerife
24. 02. 2014 08:20

Smutný článek, tak mi tečou po ránu slzy, ještě když si vzpomenu na písničku,,Všichni se sejdeme v létě o prázdninách....mám v paměti koncert z roku 1972 v Olomouci, kde koncertoval s Marthou a Tenou, nádhera,málem zbořili sál, skupina Jana Sochora. Paní Daně přeji hodně sil.

marie60
24. 02. 2014 07:17

To je ale smutný článek.Boba Frídla jsem měla ráda. Rakovina, to je velké svinstvo. Doufám, že se jeho žena z toho smutku dostane. Já sice radím ale nevím, jak bych byla na tom já, kdyby mi muž zemřel.Byla bych ve velkém domě úplně sama.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.