Rakouský mecenáš je vývojem zdrcený: Útěk Petrovi K. znemožnili, teď hlídají, aby se neoběsil! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Rakouský mecenáš je vývojem zdrcený: Útěk Petrovi K. znemožnili, teď hlídají, aby se neoběsil!

Jednou z hlavních příčin uvalení vazby na Petra K. z Karvinné, podezřelého z dvojnásobné vraždy dcerky Klárky (†8) a manželky Moniky (†36), byla pradvěpodobnost útěku do zahraničí. Zámožný lékař z Vídně posílal Petrovi K. peníze i pozvání k návštěvě, jak zjistil Blesk. Vazba variantu útěku znemožnila.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

tetajulca
22. 02. 2014 14:19

Je velmi lehké někoho odsoudit, když sedíme u PC doma v křesle. Jak by se chovali všichni ti "svatí", co ho tu soudí, kdyby se jednalo o někoho z jejich blízkých. To jsme celí my

buban
22. 02. 2014 14:25

A myslíte někoho z jejich blízkých ze strany Moniky+Klárky, nebo ze strany Petra K.? Moje reakce vám možná přijde stupidní, ale zkuste se na to podívat z obou stran.

hejkalsamicka
22. 02. 2014 13:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

paralenka
22. 02. 2014 13:37

Jistě, pane soudce, vy už jste odsoudil bez soudu! A kdyby to byl váš syn? Co byste dělal v takové situaci? Dokud mu to nedokážou, nemáte právo!

janapi
22. 02. 2014 15:07

Mně osobně zatím nikdo nepřesvědčil o jeho vině. Že si našel P.K. přítelkyni -jako vdovec? Vždyť Monika měla přítelů...jako vdaná žena! Jeho rakouský sponzor-i zde se neukazuje nic, že by chtěl P.K. utéci a to, že se s ním nenechal vyfotiti-pokud se podívám pořádně do minula-většinou se jedná o momentky,které nasekala TN.cz či Blesk,Aha,Super. Vazba skutečně není odsouzení a důkazy musí být pádné-nikoliv nastrčené! Zajímavé-že se našly až nyní - že by někoho osvítil "duch svatý"?

prroud
22. 02. 2014 13:08

........a kdo to vsechno plati?............

tetajulca
22. 02. 2014 14:23

No, kdo asi? Vy, já a všichni daňoví poplatníci, jako všechny prohrané arbitráže a podobné věci

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.