Neuvěřitelný triumf: Dášu Havlovou lidé prostě milují! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Neuvěřitelný triumf: Dášu Havlovou lidé prostě milují!

I když dva roky drží Dagmar Havlová (60) smutek za zesnulého manžela a exprezidenta Václava Havla (75), v profesním životě se jí náramně daří. Pro paní Dášu je to neklamným důkazem, že ji lidé respektují za její reprezentaci naší země v minulosti a hlavně za její velké herecké úspěchy již od dob, kdy se jmenovala Veškrnová a o roli první dámy si mohla nechat zdát. Nyní ji čeká další triumf.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

smazan_20150109
08. 01. 2014 07:28

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Inka
07. 01. 2014 10:26

Důchodci útočí jak na Kauufland, tak na Věškrnovou. Jo, jo, pak jim nezbývá na jídlo !!! Ano herečka uznávám dobrá, ale jako člověk nadřazená, vychcaná, zlá a falešná Věřte, vím o čem ***

mandat
07. 01. 2014 07:31

CELY NAROD JI NESNASI !!!!!!!!!!!!!!!!

va45
07. 01. 2014 00:58

Dovoluji se zeptat.Kteří lidé ji milují.Konkrétně!

mandat
07. 01. 2014 07:31

Presne tak. Je nemozna, nikdo ji nema rad a ted tenhle titulek. FUJ !!!!!!!!!!

adeso
06. 01. 2014 19:37

zvláštní je že obhájci- a to kohokoliv- jsou agresivní a nenávistní slinící a poprskávající lidé. Nikdo nesmí mít opačný názor jinak je dement, zlý, závistivý člověk, nečlověk a kreatura. Ano i já s k těmto lidem hrdě hlásím, nemám rád Havlovou, nelíbí se mi její hrani dřívější ani nynější. Jediné co bylo dobré bylo "Kur-vahosši... a tam nemusela ani hrát. Nelíbí se mi že si zrovna láskyplně vzala milionáře a prezidenta a ne jiného chudého disidenta,. nelíbí se mi na co si hraje a kam všude se "dáma" cpe Mám rád jiné herečky třeba PANÍ Maciuchovou, která se živí jen svou prací a je opravdu dobrá herečka a dáma. A na věci s Havlovou se nedívám úyslně, ale nikomu nebráním ji zbožnovat, milovat, bránit a nikomu za to nemíním nadávat.

starypes
06. 01. 2014 16:14

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

satorejka
06. 01. 2014 16:35

za sebe ti děkuji. ale připomínáš mi malé dítě ze školy. vždy když si člověk někoho váží a začne ho chránit, tak je to vlezlo… a je úplně jedno zda jde o p. učitelku/ p. Havlovou / … blbci to vždy odsoudí. také si ve škole šikanoval a posmíval se spolužákům?

titina
06. 01. 2014 17:13

přesně dobrý postřeh Satorejko také si vzpomínám na ty posměšky a dětskou závist

milrena
06. 01. 2014 15:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
07. 01. 2014 07:33

Je to zla, arogantni a falesna osoba.

satorejka
06. 01. 2014 12:33

ano, vedení s divadlem zachází jako s fidlovačkou. nechápu jak můžou výdělečnou hru stahovat a proč? divadlo nepotřebuje peníze? půjde zase do dluhů jako na fidlovačce? budou se tam hrát blbé hry kde hraje jen ředitel? je to trapné a vedení divadla by se mělo zamyslet.

titina
06. 01. 2014 17:15

také nechci, aby se stahoval Cyrano!! je to krásná hra a je mi líto, že už jí neuvidím

znalec
06. 01. 2014 11:28

nemůžu si pomoct,nemiluju ji, tak jako všechny zlatokopky minulé ,současné i budoucí, za totáče to byla docela roztomilá kominda a dobře se s ní pařilo, ale to už je dávno pryč.....

satorejka
06. 01. 2014 11:51

jo a ty si sní, pařil? a proč zlatokopky? mají jí rádi všichni co umějí ocenit poctivost, lásku, smysl pomáhat, dobrý film a co vidí vše, co uměla dokázat. ty si blbec co jí závidí a hovado, které jí jen pomlouvá. proč, ale? protože už nejsi v její blízkosti a nedoprovázíš jí?

znalec
06. 01. 2014 13:53

satorie, ty ale vůbec nevíš, jak se v Praze koncem 80.let pařilo , kde a s kým , můžeš jedině litovat ,s Veškrnkou byla skutečně legrace ...

franta15
06. 01. 2014 10:47

Dagmar Havlová je neopakovatelná herečka i osobnost. Uměla a pořád umí zahrát cokoliv. Nevím co jste proti ní měli za totality, kdy zahrála a natočila tak perfetní věci? A nic z toho nezapomněla, ani když několik let coby první dáma nehrála. Je opravdu zárukou toho, že tam kde bude hrát, to bude mít velký úspěch. Lidi, kteří na ni vyrýváte na internetu jste samé nuly, které ničemu nerozumí. Sami jste vysloveně zaujaté socky, které jste nikdy žádný osobní úspěch neměli a proto nenávidíte Dášu zato "že umí". Jsou to osobní antipatie nepřejícných a neznalých lidí, protože profíci vidí Dášu stejně jako většina normálních lidí jako výbornou herečku a pěknou ženskou. Havel by si určitě někoho vzal a Dáša se k němu ve všech směrech hodila. A taky mu zachránila svým přístupem kdysi dávno život... Nedělejte tady ze sebe kreatury, které ničemu nerozumí, jenom se tím užíráte a nic to nezmění na tom, že Dáša je jednou z našich nejlepších hereček a moc pěkná a mladě vypadající ženská...Já bych ji bral hned a nevynechám žádnou možnost se jít na ni někam podívat.

lipno
06. 01. 2014 10:53

To psala Františka na objednávku?
To lidé nesmí mít vlastní názor?

franta15
06. 01. 2014 11:09

Vlastní názor můžeš mít, ale ne blbý! Co jsi za lumen, že kritizuješ lidi, které vůbec neznáš a které navíc většina národa posuzuje kladně? Je to stejné jako s Havlem. Spoustě lidí se ničím nezavděčil a co teprve teď Zeman? Havel si nikdy do nikoho nedovoloval a snažil se vyjít se všemi. Zeman nám řekne, že je šlechta a bude si Ústavu vykládat po svém a hotovka. Havlové vyčítají lidé že smutní po manželovi a ještě víc ji budete mít za zlé až si někoho najde, jako že to určitě udělá. To potom teprve budou kecy... Holt- pro někoho je nědo špatný, ať udělá cokoliv. Důležité je, že takoví xindli mají nejlepší mínění jenom sami o sobě, i když jsou velké NULY, které dělají jenom špatné věci.

lipno
06. 01. 2014 12:27

Takže můj názor nechválí, takže je blbý?
To mi připomíná mé mládí:
Kdo je tvůj oblíbenec a proč právě Lenin?
Kde jsem kritizoval?
A Zemana mi vůbec nepřipomínej!
NEVOLÍM od roku 1984 a tenkrát to byla odvaha!
A rusobijce Havel, co byl místopředsedy SČSP?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.