Uniklo z televize: Máme VIDEO z připravovaných Vánoc s Bartošovou! To vám hlava nepobere… | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Uniklo z televize: Máme VIDEO z připravovaných Vánoc s Bartošovou! To vám hlava nepobere…

Kdyby měly v létě sázkové kanceláře vypsat kurz na to, zda se ještě někdy vrátí na televizní obrazovku tehdy opuchlá a alkoholem zdevastovaná Iveta Bartošová (47), nejspíš by byl 1000:1. Jenže uteklo pár měsíců a Bartošová bude mít na jedné velké televizi obří pořad v tom neexkluzivnějším čase celého roku – na Štědrý večer. Podařilo se nám získat ukázku z té slávy…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

lukreciab
20. 12. 2013 14:21

No to mě po...er: já tu pravdivě.., najednou to vypadlo a pak "diskuse k tématu byla zrušena". Zkusím to ještě: Boura, Hůlka, Bartošová = Barrandov krachuje (i ty jejich pořady jsou "levný" ve všech směrech). Schmiedberger&co. dostali slinu se na Bartošové a la "Hvězda nahoru/dolu" - prý to být v Hollywoodu, tak je to už zfilmováno, no a až Džamb.pochopí, že na ní chtěl někdo jen parazitovat a ovládat jí, se zase: napřed trhne, aby všem dokázala, že "na to má" a až zjistí, že ne, tak - domyslete sami. Nehledě na to, že dětem a mladým posílá vzkaz: "Milé děti, je jedno, co jste provedli, v životě jde jen o slávu a prachy a jak vidíte, nevadí, že jste ožralka, nespolehlivá, odeberou vám syna,...nikomu to neva..". No super Ježíškovský vzkaz na Štědrý večer

jade
19. 12. 2013 19:20

Je to taková postarší ženská. Nejlépe by se k ní dnes hodil pořad Sejdeme se na Vlachovce. To budou Vánoce Bartošová, Klaus. Děs.

ines
17. 12. 2013 06:34

blackpeter....klip k muzikalu marazik na lede nazpivali karel gott a iveta bartosova,adriana-drakula,z dilny karla svobody muzikal monte cristo,bidnici, v johance z arcu a to jsou nejznamejsi a nejlepsi muzikali v cesku.verim karlu gottovi a karlu svobodovi ,nebod nikdy by nespolupracovali a nenahravali s nekym kdo zpivat neumi.

blackpetr
17. 12. 2013 06:45

Klidně si dál lži do kapsy.
U fanoušků prolhané bulvární hvězdy jsem na to zvyklý.

hejhej
18. 12. 2013 11:31

ines: Zapomínáš, že roli v drákulovi dostala soulože se Svobodou.

ines
17. 12. 2013 05:50

blackpetr .....me se libi jak zpiva iveta a taky karel gott co na tom nechapes zase jnechapu ja.karla gotta nazyvas mistrem sveho remesla a ja s tim souhlasim a mistr gott ver tomu si nezazpiva s nekym kdo zpivat neumi a s tim mozna souhlasis i ty a to si predstav istr sveho remesla karel gott si nekolikrat zazpival duel s ivetou bartosovou napr: karel gott@iveta bartosova93-smim dal ,nebo laska blazniva a je toho docela dost staci si zajit na you tube a budes se divit kolik si pisnicek iveta s karlem gottem zaspivala a ty neurazis jen ivetu ,ale take mistra remesla karla gotta ,nebo tim si proti recis a rikas karel gott si mnohokrate zapel s nekym kdo neumi zpivat jako treba iveta a ja si myslim karel gott by si nikdy nezapel s nekym o kom by byl presvedcen ,ze zpivat neumi.mimochodem iveta je 3x nasobnou slavici .

blackpetr
17. 12. 2013 06:24

To jak její falešný zpěv kazí duet v programu na počest mistra jsem viděl a víc nepotřebuji.

Nejsem sadomasochista abych vyhledával kníkání Ivety Džambulky Bartošové, bulvární celebrity s pochybnou pověstí, hvězdou Vánoc 2013 na TV Barrandov, kterou v žádném případě nebudu o vánočních svátcích sledovat.

blackpetr
17. 12. 2013 06:28

Pokud někdy vyhledám píně mistra.K.Gotta, budu z daleka obcházet duety s lživou Džambulkou

blackpetr
17. 12. 2013 06:30

(oprava

Pokud někdy vyhledám písně mistra.K.Gotta, budu z daleka obcházet duety s lživou falešnou Džambulkou, mistr doufám promine.

ines
17. 12. 2013 06:39

nikdo tebe nepresvedcuje o tom ,abys ji poslouchal kazdy si vybere to co se jemu libi taky vsichni se nedivaji na jeden sport .

blackpetr
17. 12. 2013 06:46

Já si vybral: "Džambulku nebrat!"

ines
17. 12. 2013 06:41

myslim ,ze bys mel mistrovi napsat proc nerozpozna falesny zpev a nechava si kazit falesny duet.

blackpetr
17. 12. 2013 06:53

Takovou hloupost snad po mně nemíníš požadovat.!?!
Nemůžu nikomu určovat co a s kým udělá, nahraje, nazpívá (pokud ho do toho finančně natlačí nějaký mecenáš, to je jiné, ale tím nejsem), může ale rozhodovat co budu já sledovat a poslouchat.
Dokonce ani tobě, Ines, nenakazuji co si máš pouštět, a dokonce ani co si pouštět nemáš.

ferdinand6
16. 12. 2013 21:16

Děkuji Aha za upozornění, alespoň vím, kam nepřepínat.

blackpetr
16. 12. 2013 18:26

Nechápu jak někdo za každou cenu musí dohromady plést mistra.Gotta a lhářku.Bartošovou. Nemusím Gotta, má jiný styl než oblibuji, ale je to mistr svého řemesla a zaslouží si úctu.

ines
16. 12. 2013 17:35

ivetin hlas je symbol vanoc a stejne jako popelka a kdo rika ze iveta neumi zpivat ma v hlave seno.ivete drzim palce a na stedry vecer se na ni tesim jeji vanocni porad nam doda vanocni pohodu.ivete preji stastne a vesele vanoce a spoustu prace a jak to pujde takto cely pristi rok verim ,ze zlaty slavik ji oceni.iveta ma stale dost fanousku a at se to libi nekomu nebo ne .takhle nadherny vanocni pisnicky dokazou nazpivat jen dva lidi v cesku co maji vanocni hlas a to iveta a karel gott.

marek.d
16. 12. 2013 19:32

Názor a názor. Podle mě je symbolem Vánoc ne nějaká ukvičená Bartošová, ale Popelka, krásné písničky včetně Tří oříšků - podle mého je Bartošová tím svým nehlasným hláskem zkazila. A kdo si myslí, že Iveta neumí zpívat, nemá v hlavě seno, ale mozek, a navíc má hudební sluch. Já ho tedy coby muzikant mám a mohu místopřísežně říci, že Bartošová hlas nemá, rozsah téměř nulový, dnes má její neznělý hlas už i nehezkou barvu, je slabý a nevýrazný hlas, absolutně žádný hlasový fond a nesahá nikomu po kotníky. Slyšel jsem ji (pěknou řadu let tomu navíc zpátky!) naživo a byla to KATASTROFA. Leona Machálková s Ilonou Csákovou pěly jak víno, ale tahle kníkna byla falešně pod tónem a nebyla vůbec, ale vůbec slyšet! Kluci zvukaři si zoufali! Takže asi tak. babi nahluchlá bez sluchu a ponětí o hudbě a zpěvu

hejhej
16. 12. 2013 19:48

ines: K.Gott je vynikající zpěvák, Bartošová je ječidlo jedné oktávy.Nemám v hlavě seno,to má z chlastu Bartošová, ale mám hudební sluch.
Lituji vkus, ale když jí ráda posloucháš

mixalca
15. 12. 2013 20:01

Píší tady děcka ze základky.

kubajakub
16. 12. 2013 06:56

Tak sem nelez, děcko.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.