Hvězdy StarDance na koberečku: Odborník prozradil jejich největší slabiny! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Hvězdy StarDance na koberečku: Odborník prozradil jejich největší slabiny!

Všichni se vidí na stupních vítězů. Osm osobností českého showbyznysu už tři měsíce potí krev a pilně trénují taneční kreace, aby oslnili nejen přísnou porotu, ale hlavně hlasujícíc diváky. V sobotu jste mohli na obrazovce České televize vidět první výkony, které už porota svérázně zkritizovala. Tanečník Petr Čadek (34) si vzal soutěžící »na kobereček« a prozradil deníku Aha! jejich největší slabiny.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivoadler
10. 11. 2013 11:35

Problémy s rovnováhou jsou vrozené. Na tom nic nezměníš.

1pravda1
06. 11. 2013 11:30

PROČ NEHODNOTÍ CELÁ POROTA? Někdo dá čtyřku a ani nevíme proč!!! Než Eben doluští, kdo bude vlastně v kole hodnotit, tak už by bylo hodnocení za námi. Svou známku by měl porotce vysvětlit alespoň stručně.

lillyli
06. 11. 2013 10:56

Ani jsem to nedočetla...jsou to plky. Toto není zcela o tanečním umění, ale o sympatiích a šoumenství. Kdo chce hodnotit pouze tanec, ať se obrátí jinam. Na tuto show koukám jen, když mě osloví zúčastnění. Letos to ale jsou žně. Ve finále bych ráda viděla Matěje Rupperta a Aničku P. Na dalších místech pak Imricha Budára a Pavla Řezníčka (za jeho úžasnou roli houslisty ve hře Záhadná paní Savageová) a sympatickou Šárku K.

lillyli
06. 11. 2013 10:58

oprava: Bugára (omlouvám se) Mimochodem, ten člověk mi připomíná Krakonoše p. Peterku. I v 90-ti letech bude vypadat mužně.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.