Bývalý náčelník komančů Štěpán rozumuje: Havla Praze natlačila Moskva | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 18. dubna 2024

Svátek slaví Valérie, zítra Rostislav

Bývalý náčelník komančů Štěpán rozumuje: Havla Praze natlačila Moskva

Byla to mezinárodní úmluva, že se Václav Havel (†75) stane prezidentem svobodného Československa. A ještě předtím mu Sovětský svaz nabízel teplé místečko na rezortu kultury. I o tom povyprávěl v exkluzivním rozhovoru pro Nedělní Aha! bývalý komunistický pohlavár Miroslav Štěpán (68).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

wernerovamagdalena
17. 12. 2013 15:42

Jediné, co prezidentovi Havlovi zazlívám, že se Štěpánem a podobnýma šmejdama nezatočil. Zase se dostávají nahoru estébáci, a těmhle bolševickým zmetkům se dává prostor, pro jejich slabomyslné bláboly.

mandat
23. 10. 2013 08:18

A kdo natlacil Stepana ke komancum?

bigcock
22. 10. 2013 23:09

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

radar666
22. 10. 2013 11:09

No ale to nám soudruh Štěpán neřekl nic nového.Že Havla víc protlačovali sověti než amíci,to se mezi lidem vědělo už dávno před tím ,než se to ve skutečnosti stalo.Stačilo chodit na pivo mezi ty správný lidi a člověk byl poměrně slušně v obraze. I disident je jen člověk a po pár pivech má tendenci se předvádět,což se v mnoha případech i stalo a jeden nestačil zírat co vše se dozvěděl. Pak se ani nesměli kolikrát divit,že jich naty opilecký kecy pár dojelo.Prostě byl to jeden z mnoha podvodů na tento národ.Občani na to dojeli,ti co byly u toho jsou dnes vážení politici a hlavně jsou vysmátí.

yarda
22. 10. 2013 10:48

V ´89 jsem jezdil do Prahy na postgraduál (shodou okolností jsme měli výuku i 17. 11, ale odjel jsem včas).Tehdy se to už dost mlelo - týden předtím jsem se byl podívat na nějaké výstavě v NTM, zrovna tam bylo mecheche nějakých ochránců přírody, když jsem se prodíral jejich davem, lidí co jim skutečně šlo o přírodu tam asi moc nebylo. Ve škole byly cedulky "přijďte 17. listopadu (už nevím kam, snad do opletalky), uctíme památku Jana Opletala. Tehdy jsem si pomyslel: "Kdybyste seděli raději doma, ještě něco spískáte, B. L. Bouni". A měl jsem pravdu - i když nepochybuji, že to nebyla věc studentů, akorát byli zneužiti. Pak nám vedoucí učitel kursu povídal, že není pravda že se všichni studenti angažují - pár makalo od nevidím do nevidím, jiní se občas přišli kouknout, wo co go a ti ostatní byli rádi, že mají neplánované prázdniny.

fortin
22. 10. 2013 09:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

smazan_20150109
17. 12. 2013 16:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janapi
22. 10. 2013 09:22

I když ti "fanatičtí" Havlovci nebudou souhlasit-je to pravda! Byli 3 termíny-kdy udělat převrat a zneužít k tomu vysokoškoláky. Havel byl skutečně nastrčená figurka - stejně tak byl "politický" štvanec!

gabi50
22. 10. 2013 16:34

souhlasím s vámi, jestli v ničem jiném, tak v tomhle má soudruh Štěpán pravdu, o tom jsem dneska na 100% přesvědčená, že to tak bylo. Sehráli s námi komedii "Sametová revoluce" a my jim to jako pitomci žrali, přitom jsme jim vlastně posloužili jen jako figurky a tak je to dodnes. To je historicky úplně jasné, když uvážíme rok 1948,, padesátá léta atd., tak nevěřím tomu, že by se v r.89 nechali bolševici tak snadno a beztrestně připravit o moc.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.