Válka kvůli exprezidentovi Václavu Havlovi: Dáša se bude soudit! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Válka kvůli exprezidentovi Václavu Havlovi: Dáša se bude soudit!

Rozpoutalo se peklo, a to kvůli doméně www.vaclavhavel.eu. Bývalá první dáma Dagmar Havlová (60) podala žalobní návrh na manažera Romana Rouna (42). Ten doménu v roce 2006 zakoupil a letos na podzim ji chtěl prodat.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Jirka1313
08. 10. 2013 01:45

To je pěknej hajzlík, ten pan Roun. To opravdu není spekulativní! Už jsme tady měli jednoho bratra jednoho ministra, který skupoval domény známých společností jako Toyota, nebo Rolls Royce s koncovkou .cz. Také ne spekulativně. Chtěl prý pod těmi značkami něco vyrábět! Ten jel! A tohle čeká pana Rouna. A ještě mu někdo patrně nabije hubu. Smutné vyhlídky.

va45
08. 10. 2013 01:12

satorejko co tady skřepčíš.Veškrnka se tahala s Havlem ,když Olga Havlová ještě žila.Veškrnce prošlo rukama hodně chlapů. Havla ulovila aby se měla dobře.To je celý.A teď si to tady okecávej do alelůja.Jsem z Brna Židenic tak jak ona a celá její povedená rodina.

paracelsus
07. 10. 2013 18:24

To je ten magor co pořád všude pod články o Dejdarovi dával svoje plky a k tomu : říká manažer Roman Roun Mohli jsme se vždycky potrhat smíchy, jak byl důležitej

lukosip
07. 10. 2013 17:20

Paní Havlová má zřejmě kopirajt na manželovo jméno. A ten Roun bude asi pěknej sajrajt, že na tom chce vydělat. Kdo by si kupoval jméno a Václavem havlem z Horní dolní? Je jasné, že myslel prezidenta Havla. Proto to také nábízí Foru 2 000. Nabízí to uiž 7 roků a čeká kdo dá víc. O to není žádná, je spekulativní smrad

vungtao
07. 10. 2013 22:07

Lukosip-

jenda0033
05. 11. 2013 18:27

A co Tě ***? To si každý myslí že si tu doménu koupil z lásky? Samozřejmě že to koupil na kšeft a když se to Veškrnový nelíbí, tak si jí měla koupit sama. Havla si vzala pro peníze a jestli si někdo namlouvá že to bylo z lásky, tak je blb. Ta by po sobě sežrala i h....

vungtao
07. 10. 2013 16:54

Prroud- i já byla hodně ve světě a proto si velice vážím domova, rodiny, i té pravdy, kterou si Havel tak rád bral do úst a pak souhlasil s bombardovánim Sarajeva- protože to chtěli illumináti. Byl to Antikrist a na tom trvám. Koupená média měl už tehdy ( pozdéji přes Bakalu)a já věřící jsem, ale Bůh rozhodně nedal církvím pravomoce, kterými se prezentuji. I já věřím ve vše obklopujíci dobro. Loni jsem byla v listopadu v Mexicu, chtěla videt Checchenici a bylo to super. Oni Májové hovořili o konci světa v té dnešní, stavajíci podobě, coz je hroucení oligarchního systému- ano, to začalo loni v prosinci. Letošek je náročný, ale méjme pokoru a bude dobře. Všem dobrým vše dobré.

prroud
07. 10. 2013 17:07

Tesi me,ze mas velky znalosti ! Illuminaty jsem uz vytahovat nechtel,lidem by to prislo prilis fantasticky,radeji mam kdyz si kazdej na ty veci prijde sam a v klidu si je prostuduje a promysli,maji pak pro nej pravou hodnotu a ne jenom "jedna pani povidala".Myslim,ze je lepsi vzbudit zajem o pravdu takovou jaka skutecne je,nez neco servirovat na podnose bez toho,aby informaci nekdo nepochopil.Kdo ma zajem a zacne se zakimat,pochopi a dohleda si co je treba,stane se "vedoucim" clovekem a ne jenom "papouskem" kterej nevi co vlastne zvatla.

vungtao
07. 10. 2013 22:06

Prroud-

inocenta
07. 10. 2013 17:57

To bych byla opravdu ráda, protože je to tady jak ve spícím království a pomalu se tu začínám cítit jako cizinec. Mně se tu už moc nelíbí, ač jsem se tu narodila, ale je tu taková džungle, kultivovanost se vytratila. To se nemůže změnit za pár roků.

vungtao
07. 10. 2013 16:12

Lillyli- s tím letištěm souhlas, já to mám z první ruky. Uz ten predrazený nápis, administrativa s tím spojená, ale pres rentgen chodíme bosi, jako v Mongolsku, na to už Feničovi prachy nezbyly!

vungtao
07. 10. 2013 16:08

Lillyli- taky si myslím, prroud je ale dobrý, viď? Jo a satorejce omluva,ano pletu si Aha a Blesk, ale ty si buď jista, že je to oboje pod Ringierem tak jedno jest.

prroud
07. 10. 2013 16:32

Diky vuntgtao,ale nemyslim si ze jsem dobrej,jen toho mam hodne za sebou a snazim se premejslet a bejt normalnim clovekem bez zloby vuci ostatnim a ostatnimu.Vidim,ze jde zit i "dobre" a ne na ukor druhejch jakymkoliv zpusobem,jen kdyz se chce a clovek si to v hlave dokaze srovnat a smirit se sam se sebou bez lhani si do vlastni kapsy,a nechavani si lhat.Snazim se jen ridit onim : Co nechces aby bylo cineno tobe,necin druhym.I presto,ze ackoliv se hodne zabejvam duchovnem a energiema,jsem ale ateista a cirkvim neverim ani nos mezi ocima!Jsou jenom business a nastroj k ovladani lidi,od samyho svyho pocatku.I to lze dohledat v ony pravy historii lidstva,ne v podvrzenejch :falzifikatech" ze skol­....­....­....­....

prroud
07. 10. 2013 16:39

Byl jsem hodne ve svete a naucil se vazit si domova,kterej kazdej z nas potrebuje,DOMOV a JEDNOTU s ostatnima ke kterejm patri,misto kde je v bezpeci a mezi svejma.Neni to zadna veda,ale ze sveta se pravej domov vybudovat neda a utikat z nej taky neni reseni,je potreba se o nej zasadit a budovat si ho,to je jediny reseni ke kterymu jsem jako Slovan a Cech dospel.

vungtao
07. 10. 2013 15:10

Prroude- letos poprvé nejdu k parlamentním volbam. Opravsu nechci volit ani pečlivě skryté zlo! Před tebou smekám- mluvíš mi z duše a je nás uz více. Je dobře, že to píšes do Blesku- ono se vétšina tupanů a ctenáŕu Ringieru nechytne, ale i tak budou kroutit hlavama a i ta slunečnice se denně otočí za sluncem! Krásný den an see you at the better times!

prroud
07. 10. 2013 16:36

Chce to cas a povidani si s lidma,driv nebo pozdeji na to prijde kazdej,krome kriminalniku a tech kdo chteji ovladat svet,az se to stane,otoci se vsechno k dobrymu bez zbytecnyho nasili,silou rozumu a uvedomeni.Nezbejva nez seznamovat lidi aby vystoupili ze stada a stali se zase myslicima obcanama kterejm zalezi na budoucnosti svy zeme a naroda,svejch deti.

dannaa
08. 10. 2013 05:32

prroud-myslíte ?Já už moc nevěřím. Neumím se bránit ani šikaně v práci.Ale děkuji, přečtu si o čem píšete.Hned si to dám do hledáčku.

vungtao
07. 10. 2013 15:05

Satorejko, tvoje mysl je stejně bohatá, jako tvoje slovní zásoba, ale pravda, nemužeme ti nic vyčítat, jsme na diskusi blesku, kde tys královna! Enjoy!

satorejka
07. 10. 2013 15:08

když myslíš, tak já nemám zapotřebí ti něco rozmlouvat. ale ty si neber do huby paní Havlovou, o které mluvíš fakt strašně ty vyj.ebanče. nejsi z blesku?

satorejka
07. 10. 2013 15:10

jo a pleteš si BLESK s AHA.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.