VyVolená Eva chtěla spáchat sebevraždu: Snažila se oběsit na šňůře od televize! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

VyVolená Eva chtěla spáchat sebevraždu: Snažila se oběsit na šňůře od televize!

VyVolená Eva Feureislová rozehrála velmi zajímavou hru. Snaží se teď televizní diváky přesvědčit o tom, že není zlá zlatokopka závislá na slávě, ale oběť zlých lidí a křehká dívenka, která potřebuje pomoc. Rozvyprávěla se také o tom, že chtěla skoncovat se životem. Je to jen další pohádka, nebo pravda? Podívejte se, co Vladkova oddaná služebnice zase vyprávěla…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

mrdounberlusconi
24. 09. 2013 15:16

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wernerovamagdalena
22. 09. 2013 16:16

Škoda, že jí to tatínek rozmluvil.

Uživatel_5646758
22. 09. 2013 13:36

všichni ji to tady žerou dělá ze sebe ještě větši kundu než je te ***ce nevěřím ani slovo těším se až potahne z vily pryž luza jena hnusná

jerwo
22. 09. 2013 02:41

jeste lepsi reseni je pro ni prodat ty svoje firmy i s dluhy nejakemu bezdomovci za pivo a cigara,nebo ukrajinci,

jerwo
22. 09. 2013 02:29

tak at se obesi,pro ni to bude nejlepsi reseni.

eremita
21. 09. 2013 21:47

Ty sebevražedný i životní story jsou tak naivně stupidní, je ta slečna tak zoufale hloupá nebo dělá blbce z nás?

twentyforseven
21. 09. 2013 21:39

Ta její podrazácká kamarádka se jmenuje Gabriela Kracíková, a další, která jí upíchla do problémů se jmenuje Kossevová Patricie a často se nyní objevuje na VyVolených ve studiu.
Jistou dobu dělala bulvární novinářku, ale vyhodili ji a pak byla v holubí letce, stejně jako Feureislová-dobře je zná Pavel Novotný.
Feureislová prý o všem věděla, že firmy jsou zadlužené, jen chtěla machrovat, že je ve 22 letech majitelkou několika autobazarů.
Vždy se přilepila k nějaké známé osobě a za pronásledování třeba Michala Fraše z VyVolených 1 byla stíhána Policí ČR.

jity
22. 09. 2013 10:31

Nějak se v tom ztrácím, kdo je Feureislová?

jity
22. 09. 2013 10:33

Pardon to je vlastně ta Eva, která vypadá na 33 a ne na 23.

majojo
21. 09. 2013 20:07

Věšela se na šňůže od televize: Stála na židli, jeden konec kabelu na konzoli, druhý na jejím krku... a kde sakra zůstala ta ubohá televize?

boball
21. 09. 2013 17:10

Tak to mohla čekat,že za dvěstě litrů jí nikdo jen tak žádnou firmu neprodá,asi bude blbá

jity
21. 09. 2013 12:17

Já bych věřila tomu co říkala, je taková doba zkrátka každý toho druhého kouká jak odrbat o prachy. Podle tý její kamarádky, která byla přítomna v hledišti, tak ta Eva neměla žádnou výchovu. V sedmi letech ji zemřel otec, matka chlastala a holka holt se plácala jak uměla, nebo spíše neuměla. Zkrátka život se s ním nemazlil, kde byli učitelé a sociální pracovníci.

trkic
21. 09. 2013 10:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

montevideo
21. 09. 2013 10:36

Martucci o Evě:
„Tenkrát mě přes svou pofidérní manažerku a kapitolu samu o sobě Patricii Kossevovou poprosila, abychom fingovali vztah kvůli zviditelnění, což evidentně zafungovalo… Zorganizovaly nějakou party pro novináře, odkud jsem už v kabátu odcházel, což je na fotce jasně vidět, a ona mi strčila jazyk do pusy. Když jsem dorazil domů, umyl jsem si asi pětkrát zuby. Pak jsme se viděli 2× ve společnosti, v obou případech ke mně přiskočila a opět mi před paparazzi strčila jazyk až do krku,“ otřásá se Domenico hnusem ještě teď a dodává: „Chození s ní mě stálo dva tisíce. Pět set za drinky a patnáct stovek za zubní pastu! … Požádala mě o milion korun, to už na mě bylo moc, řekl jsem jí, že potřebuji šetřit, abych si mohl koupit další zubní pastu, což nepochopila jako ironii a já se ani nedivil, mám totiž přesnou představu o jejím IQ. … V životě jsem psa neměl a pomyšlení na tyhle věci, o kterých mluvila, mě nutí zvracet, i když, pokud se ptáte, zda kdyby mi šlo o život, jak bych volil, tak vězte, že při rozhodování mezi psem a Evou… bych si vybral toho psa!“

jity
21. 09. 2013 12:34

Martucci je blbeček, který se chce zviditelňovat. Kdo ví jak to opravdu bylo.

sibuna
21. 09. 2013 10:04

Pokud je tak blbá a věří tomu, že jí někdo prodá "firmy" za 200 tisíc, pak si zaslouží všchno, co se jí stalo. CHtěla být papežštější než papež a ono se jí to takhle vrátilo, chtěla s někým vydrbat a on vydrbal s ní

montevideo
21. 09. 2013 10:27

Taky to tak vidím. Anebo se vědomě podílela na nějakém tunelu a zůstala v tom.

montevideo
21. 09. 2013 09:59

A proč kupovala firmy? K čemu by takové vyzobané blondýně byly?

eisenbieger
21. 09. 2013 06:55

vymyslenej clanek o nicem...delate z ceska uz abzurdistan...sice tam neziju , ale takovy blbosti se tam delat nemuzou ...fake clanek

marie60
21. 09. 2013 09:52

Oni jen napsali, co ona řekla ve VYVALENÝCH. Tohle se však dá zjistit, jestli lhala a nebo je vše pravda. Spíš si myslím, že mluvila pravdu. Nedovedu si představit, že by si až takhle vymýšlela. I ta Lucka to potvrdila, že tu její podrazáckou kámošku zná a říká se jí černá vdova. Co to jen žije mezi námi za lidi, kteří umí podrazit i své kamarády.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.