Herec Pavel Soukup (64): Olšovský je zbabělý, ať to lidé dělají třeba s kozou, jde o charakter | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Herec Pavel Soukup (64): Olšovský je zbabělý, ať to lidé dělají třeba s kozou, jde o charakter

Jeho hlas zná u nás snad každý, už roky ho totiž půjčuje těm nejdrsnějším chlapíkům Hollywoodu. V poslední době si ho televizní diváci spojují hlavně s postavou policisty Vejnara ze seriálu Cesty Domů, kde si zahrál i se svoji dcerou Patricií (18). Ve skutečnosti je herec Pavel Soukup spíše introvert s literárními sklony, který připouští, že v příštím životě možná bude skutečným kriminalistou.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

xapela
19. 09. 2013 20:00

s kozou...to seš asi zoofil...

lillyli
19. 09. 2013 17:08

Já bych panu Soukupovi i věřila...co se týče jeho vztahu ke gayům a Olšovskému. Mně je taky nesympatický..a to jsem ho viděla jen v pořadu o vaření. Kupodivu spolu s ním mi byla stejně nesympatická i paní Tomsová. Naopak Bohouš Klepl je svéráz a sympaťák.
Jinak si ale myslím, že žít s P. Soukupem je asi hodně náročné, protože je dost složitá osobnost.

lokii
19. 09. 2013 15:05

Je mi moc lito, ze postava kapitana Vejnara uz v serial neni. Pan Soukup byl jeden z hercu, kteri svoji roli hrali bezvadne. On a "pan docent" mi moc chybi.
Preji panu Soukupovi hodne hezkych roli.

miap
19. 09. 2013 14:59

Pavel Soukup je skvely herec a daber. Jeho postava kapitana Vejnara byla v Cestach domu jedna z mala uveritelna a sympaticka. Nevim, proc ho scenar nechal zemrit, ale domnivam se, ze ta opicarna stejne nebyla pro nej dustojna, stejne jako pro radu jinych hercu. A vy, panove,(doufam, ze ne damy) kteri zde napadate kazdeho, o kom se pise - budte za hrdiny a prihlaste se pod pravym jmenem! Nadavat a urazet schovani za falesne jmeno je zbabele a vubec ne vtipne.

gray35
19. 09. 2013 14:24

TAK TEN VTIP JSEM NĚJAK NEPOCHOPIL ???

tomasxc
19. 09. 2013 12:08

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.