Manžele Františka (†60) a Ludmilu (†56) z Vrchlabí našli zastřelené: Vražda a sebevražda kvůli velkým dluhům? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Manžele Františka (†60) a Ludmilu (†56) z Vrchlabí našli zastřelené: Vražda a sebevražda kvůli velkým dluhům?

Pět výstřelů uslyšeli v sobotu večer sousedé z bytu bývalého vrchlabského zastupitele za KSČM a řidiče sanitky Františka D. (†60). Policisté a záchranáři v něm pak našli mrtvého muže a jeho ženu Ludmilu D. (†56).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortin
19. 08. 2013 09:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

pelagie
19. 08. 2013 08:21

Zase jeden zmršený článek, to ti pisálci neumí něco napsat , aby to dávalo smysl a ne skákat z jedné věci do bruhé. A pokud by mělo jít o nějaké jejich dluhy ... divím se lidem v letech , že si troufají na nějaké úvěry , či půjčky, když je jasné, že je nemohou v jejich letech , kdy se chytají do penze splatit... ale je to čistě, či byla jenbom jejich věc....

jity
19. 08. 2013 09:43

Také je mi divné na co potřebovali dělat dluhy. Zkrátka když celý život pracovali, tak nemají alespoň střechu nad hlavou? Na to ostatní holt musím zapomenout, mohu vyskakovat jen do výše svého platu.

majojo
19. 08. 2013 10:49

Tak to si snad děláš zadel či co? Ne každý, kdo celý život poctivě pracoval, dostane adekvátní důchod. A vyskakovat si do výše svého platu? Takže - přestěhovat se na důchod do unimo buňky a tam čekat, až mě jedno sychravé ráno najdou zmrzlýho?

jity
19. 08. 2013 11:50

Mohu půjčit jen tolik, kolik jsem schopna zaplatit, ale tady je možné, že ti lidé k tomu přišli třeba i nevinně. Kdo ví jakou půjčku a za jaké úroky si nabrali.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.