Máma Štiková rozdělila svět: Buď mi fandíte, nebo patříte do Bohnic! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 2. května 2024

Svátek slaví Zikmund, zítra Alexej

Máma Štiková rozdělila svět: Buď mi fandíte, nebo patříte do Bohnic!

Málokdo má na vše tak vyhraněný názor jako máma Štiková (41). Zadlužená propagátorka luxusu je přesvědčená o tom, že kdo není na její straně, je duševně nemocný.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

honzadv
01. 08. 2013 12:41

Jj, přesně - vypadá jak šedesátiletá bába za totáče z vesnice o stu obyvatelích - hnusná, rozteklá, hnusně oblečená, hnusný spálený chemlon,, laloky jak prase před porážkou..jasně že si kožich vypůjčila, chtěla se vyrovnat ruským báryšnám ve Varech, obluda nechutná. Ona taky na ubytovně skončit může, když rozhazuje a nemá korunu - navoněná bída. Ani nemá vlastní byt, lže si do kapsy, jak je bohatá, ale je to socka a zadlužená bordelbába, doufala, že jí dcery-k.u.r.v.y, které pase, dotáhnou hory diamantů, ale prdlačky... Bába skončí pod mostem, Mmch . dnešní šedesátnice jsou často udržované štramandy, štíhlé a decentní dámy, které se hezky vkusně oblékají a mluví inteligentně a chovají se jako Dámy, tahle hnuska jim nesahá ani po paty, O čtyřicítkách ani nemluvím - těm ta březí sádelná velryba nesahá ani kilometr pod kotníky!

abvydavatelstvi
01. 08. 2013 13:03

Já se vždy ke každému chovám slušně .... a je mi lhostejné jak si kdo žije... je to každého věc.... ale od te doby co se v novinách začala objevovat ta almara která nedělá nic jiné než peklo a chlubí se tak jsem na ni alergická a ještě Nagyova mi vždycky byla proti srsti ..... u těch dvou ženských si nemůže být člověk ničím jistý kdy vás podrazi a kdy bodne nůž do zad .... mizerny charakter a inteligence žádná....
jinak ty musíš být na tu horu sadla pořádně alergicky .... je fakt odpudiva i s Nagyovou ....

honzadv
01. 08. 2013 13:12

Přesně tak, taky se nikdy ani nepídím po tom, co kdo má nebo nemá, lidi posuzuji podle chování a činů a vystupování. A tyhle dvě (protože Nagyovou když vidím, taky se mi otvírá kudla v kapse), jsou přesně typ ženských, které myslí jen na sebe, jdou přes mrtvoly a nezajímá je nic, než zisk a vlastné prospěch. Jsou schopné prodat vlastní rodinu - což Štika dělá - pase svoje dcery, jo, to jsou normální k.u.r..v.y - a Nagyová zničí na co přijde, podržela by i Satanovi, kdyby z toho byla nějaká výhoda. Taky je to taková mužatka a kyrysnice, nepříjemná už hrůza.. Obě - HNUS!!

abvydavatelstvi
01. 08. 2013 14:02

Už dlouho nežiji v ČR ale sleduji co se tam děje .... vždycky jsem si myslela že Nečas je charakter a má rád svou rodinu .... překvapilo me když se provalilo že má s tou tlustou kobylou třikrát rozvedenou vztah .... nemohla jsem tomu uvěřit že je schopný si kvůli tak nechutné osobě zničit kariéru a hlavně rodinu a děti připravit o tátu... a že te matraci dal takové pravomoci.... aby si sama psala odměny.... to je chore.....
Nevím co se to s lidmi děje .... někteří se chovají jako kdyby jim vše patřilo a měli tady zůstat na věky.....

jezibababa
01. 08. 2013 11:54

jezibababa
01. 08. 2013 10:48

Všichni jsme blázni, jen Monika je letadlo. Její problém je, že poznat vlastní tupost a omezenost je nad její rozlišovací schopnosti.
Opravdu ráda bych osobně poznala aspoň jednu osobu, která jí fandí.
Ale vážně - nepřipadá vám, že toto její sebehodnocení by nejlépe vyhodnotil psychiatr?

darina1
01. 08. 2013 10:40

Ta je tak nechutná vyžraná dě..ka ani se té Ornele nedivím za tohle chování bych se musela stydět i já. Ta druhá kozatice ta bude ráda že taky odtáhne ten její rozhovor to byla síla jen haha ani nemá šajnu kolikátky má to jí mamča asi neřekla. Tam je tak inteligence jak u mě magnet na lednici.

honzadv
01. 08. 2013 11:22

Na tu by nevlezl ani vězeň po dvaceti letech na samotce, kdyby to na něj sáhlo, tak by chudák se pozvracel a pak zkolaboval hrůzou..

vuhp
01. 08. 2013 10:24

Chudák starej Štika , ten aby chodil kanálama.

honzadv
01. 08. 2013 11:22

Lituju ho

tadel64
01. 08. 2013 10:23

Je to bezva hra p. Štiková. Já Vám nefandím a do Bohnic nepatřím. Jak by řekl klasik ... pí*ou se člověk nenarodí,pí*ou se stane. Vy jako pí*a odejdete i z tohoto světa. Těším se na tu dobu,kdy od Vás odejde Váš manžel, Vaše druhá dcera a Vy zůstanete sama,jako kůl v plotě. Teprve pak zjistíte, co je skutečné bohatství. Jinak se divím bulváru,že Vám dává prostor ... platíte mu?

honzadv
01. 08. 2013 11:24

Ona je pí*a a jako pí*a vypadá, ***amotka primitivní odpudivá. Se divím, že se nezbleje sama ze sebe, že se cpe do bulváru a mele co mele, padají z ní samá ho*na, ze socky zadlužené, co ani zvláštní školu nevychodila. Ale ne, nedivím, tahle socka nemá vkus, rozum, IQ, vzdělání, takt, ani cit, je to hrouda sádla totálně vypatlaná, blbá a hnusná.

587587
01. 08. 2013 10:07

Zlatá Džambulka, ta to má aspoň z chlastu.

honzadv
01. 08. 2013 11:24

Jj, si říkám totéž,

jezibababa
01. 08. 2013 11:56

A Monika od přirození ... pardon, od přírody

dodo57
01. 08. 2013 09:54

Do Bohnic patří celá Štiková rodina a ne mi. Je to obluda nejvyššího kalibru, mrcha, pakáž ........

honzadv
01. 08. 2013 11:26

Ona je ta stará bába Štika dobré laxativum a emetikum - dva v jednom, asexuální antikoncepční hnus, mohla by "hrát" v hrorroru Krotitelé duchů ten sliz...

franckajagrova
01. 08. 2013 09:47

fbcdn-sphotos-d-a.aka­maih­d.ne­t/hpho­tos-ak-ash3­/99514­9_5411­408559­34239_­141719­2402_n­.jpg

marie60
01. 08. 2013 10:58

Až ty Štikovy holky budou v letech, tak ta vemena budou mít až pod pupek. Přitažlivost zemská je s.viňa.

otrok
01. 08. 2013 09:46

Do blázince patří celá štikovic familie z popelnice.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.