Luďka Munzara trápí nevděk diváků: Prý hraju ve sra*kách! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 4. května 2024

Svátek slaví Květoslav, zítra Klaudie

Luďka Munzara trápí nevděk diváků: Prý hraju ve sra*kách!

Na jednu stranu patří Luděk Munzar (80) k uznávaným hercům, ale najdou se i takoví diváci, kteří jeho práci odsuzují. Vedle chvály se setkal i s vulgárními urážkami…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

Thyronx
15. 05. 2013 22:47

Podle příspěvků vy že jste kulturní národ? Vy žertujete,
Odpad, blbci, idioti, kolikrát za rok se dostanete do divadla? Na koncert? Na výstavu? Kolikrát za týden vůbec nezapnete TV nebo počítač a bavíte se večer skvěle sami dva?

jity
16. 05. 2013 09:31

Co jako manželům Janě Hlaváčové a Luďkovi Munzarovi máme záviděť. Oni celý život hráli to znamená pracovali. Proč by měli mít nějaké dluhy. Dnes už jsou oba ve věku a jistě mají i zdravotní potíže. Já jim přeji zdraví a oba přece byli vynikajícími herci a pan Munzar jezdil i závody autem. No nic tady někdo zbytečně prská a nadává všem. Většina lidí je uznává, ale to co jsem napsala o ND, mi tenkrát od paní Hlaváčové překvapilo, byla plná pomstychtivosti. Jinak nevím co s tehdejším ředitelem herci měli, ale holt bylo taková doba, kdy i nenávisť měla svoje místo.

Thyronx
15. 05. 2013 22:36

Prohlásit o Munzarovi že není mimořádný herec může jen debil, blbec a kulturní idiot. To tedy za prvé.
Za cdalší: Hrát v seriálech zejména těch dnešních není žádná zásluha, kulturní teprve ne ale výdělek je pravidelný. Samozřejmě hlavní těžiště práce pro herce je na divadle, kde je v kontaktu s divákem. Film a TV jsou dnes v Česku ve sračkách, takže když už tak za prachy. Jako jistý příjem a hrát cokoliv co pan "režisér" vyžaduje.Dnes je už herců v Čechách pět a půl (včetně Zlaté kapličky). Těch 95% to má už za sebou a těch 5 zbývajících českou kulturu nevytrhne. Ostaně jim stejně nikdo nerozumí.
Divadlo je divadlo a naštěstí tam chodí především kulturní lidé. Takže tam dobrého herce vždy ocení.

zamlzena
15. 05. 2013 17:36

Myslela jsem, že už nehraje. Odešel snad z ND na své přání.....Já jsem proti všem oceněním, jelikož se dají těžko odmítnout bez urážky a přijímat je, je riziko. To jen KG si cení všechn metálů a taky se podobá korouhvičce.

majojo
15. 05. 2013 19:15

Proč mluvíš o Klementu Gottwaldovi v přítomném čase? - jo, už mi to došlo!!!!

verona010
15. 05. 2013 16:25

Munzar odsuzuje seriály a pak škemrá aby ho do nějakého vzali. Vždyť on není žádný mimořádný herec. Hlaváčová je křivák. Odsuzovala komunisty a když jí Husák na hradě dával vyznamenání tak se klaněla až k zemi a hubu měla od ucha k uchu. Munzar vlastní dceru zapřel když odešla s matkou do Ameriky jen proto aby mohl hrát. Je to pěkný páreček. Křiváci

Thyronx
15. 05. 2013 22:38

k zemi se tehdy klaněli všichni a kdybys v té době žila, klaněla byu ses taky.
Pokud Munzar není mimořádný herec pak ty jsi kráva. Možná i mimořádná.

fortin
15. 05. 2013 15:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jity
15. 05. 2013 19:40

Jak mohou mít dluhy, když hráli oba celý život. Hlaváčová se tolik radovala když se to v r. 89 mlelo a tolik si slibovala. Jmenovala ředitele ND na kameru do televize a následně byl odvolán. Potom z toho ND odvolali i ji a to ji vadilo. Zajímavé je, že většina zla se lidem vrací.

Thyronx
15. 05. 2013 22:44

a teď si přečti vaše české příspěvky a ohodnoť svůj národ. Každý z Vás je permanentně nasraný, pomlouvá nebo závidí, pamatuje co si hodně a nebo málo podle toho jak se to hodí.
Jste svoloč. Odpad, vy že jste kulturní národ? Vy žertujete, že?

Thyronx
15. 05. 2013 22:41

jo dluhy míval už i Dóďa Pištěk jestli ti to jméno něco říká. Musel hrát s Nedošínskou v kdejaké kravině. I Munzar je možná zadlužen. A teď mi řekni kdo v Čechách není. Bude jich jen pár.
Než napsat, že Munzar je zadlužený a hraje v čemkoliv aby vydělal a mohl splácet, tak raději napíšeš že "vymetá kdeco". Až ty budeš mít dluhy, jak je budeš řešit? Že se zastřelíš? No jo taky řešení.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.