Farmáře ovládly intriky: Na pravidla se kašle! Nefér hra od Ládi... | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 24. dubna 2024

Svátek slaví Jiří, zítra Marek

Farmáře ovládly intriky: Na pravidla se kašle! Nefér hra od Ládi...

Třetí řada reality show Farmář hledá ženu je ve znamení nečekaných zvratů. Diváci jsou zmatení, protože v soutěži už neexistují žádná pravidla. Postavy tak z show odcházejí a přicházejí, jak je libo…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

adelavanackova
11. 05. 2013 18:58

Me take rodina neverila, kdyz jsem prisla s novinkou z Objeveno.WZ.cz ale ted koukaji s otevrenou pusou, jak skvele se mi dari a kolik uz jsem vydelala! Mam z toho fakt radost

radar666
10. 05. 2013 10:22

Pokud tedy pozorně sledujete Máme rádi Česko,jistě vám neuniklo porušení pravidel ze strany moderátora. A to konkrétně 3x ve prospěch Prachaře a 1x ve prospěch Fanánka. Mírně řečeno,Bouček lehce nadržuje Prachařovi. Kdo nevěří,ať tam běží a přesvědčí se. Občas je to i dost okaté.

colombina
10. 05. 2013 13:42

na tuhle svazáckou trapárnu Máme rádi..) se snad ani nikdo dívat nemůže

winterfreshka
09. 05. 2013 15:42

Sem napište Váš názor Že mě to nepřekvapuje-Farmář­,Pros­třeno­....Pr­ostě celá prima.

radar666
09. 05. 2013 09:47

Pokud jsem si stačil všimnout,tak u TV Prima se málokdy pravidla v různých reality show dodržují. Ani u Farmáře to není poprvé,co se několikanásobně pravidla porušila. Buď soutěžícími (což je tento případ )nebo samotnými moderátory ( viz Libor Bouček v soutěži Máme rádi Česko ) .Takže celé to je průšvih autorů těchto show,že si nedokážou uhlídat férovost a dodržování pravidel. Holt sledovanost je přednější než nějaké fair play a pak to taky podle toho ve společnosti vypadá.Neustálá honba za něčím a za každou cenu !

jity
09. 05. 2013 09:55

Máme rádi Česko se nedodržují pravidla? Snad toho Boučka někdo kontroluje, nebo on nedostává pokyny z režie?

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.