Malý bojovník Davídek (6): Orgány má v těle obráceně! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Malý bojovník Davídek (6): Orgány má v těle obráceně!

Davídek Kouba (6) vypadá jako každý jiný kluk jeho věku. Chodí do školy a na cvičení, má stále úsměv na tváři a dva mladší brášky (3 a 1,5). Na první pohled není nic, co by ho odlišovalo od ostatních. Srdce má však na pravém místě. A to doslova! Má zrcadlově obrácené orgány, takže na rozdíl od většiny lidí srdce napravo nebo například játra a slezinu vlevo.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

janouch62
22. 01. 2013 19:15

..a určitě se uzdraví.Jenom nechápu rodiče,že nemají 1700kč na inhalátor/hledal jsem na netu kolik to stojí/ a čekají co kdo pošle.Takto zbytečně oddalují jeho léčbu.Pro nemocné dítě musí udělat všechno a třeba si i něco odepřít.Bože,snad to není tak velká částka.To už budou lidi časem přispívat i na náplasti pro děti na rozbitá kolena?Jinak dnes nejdu na pivo a posílám 100kč.Davídku drž se!

fortin
23. 01. 2013 09:46

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

janouch62
23. 01. 2013 15:33

Jak to můžeš vědět co to stojí.Vyčetl jsem pouze že se jedná o přenosný inhalátor.Proč se tedy neuvede cena.Jsi snad jeho fotr co potřebuje prachy na chlast a nebo drogy ty č..áku!!

janouch62
24. 01. 2013 12:26

Omlouvám se za tu nadávku.Nevěděl jsem že jsi dle jména bezpohlavní jedinec.Křivdy na dětech mě strašně rozčílí.Sorry.

zuzana84
31. 01. 2013 10:30

Asi je trochu zbytečné komentovat tyto diskusní příspěvky , přesto se , jako Davídkova maminka, vyjádřím - inhalátor , který by jsme pro něj rádi měli, je drahý a stojí 24tisíc. Sbírkou chceme získat 20tisíc a zbytek uhradit sami. Proč tento inhalátor chceme i odkaz na inhalátor (kde se dá vidět i cena) se dá vyčíst na zrnkách. Stejně tak se dá vyčíst, že Davídek inahalátor má a léči se, inhaluje 3x denně. Jenže kompresorový inahlatór neposkytuje výhody toho mobilního inhalátoru. Uvádím na zrnkách i , že není pro něj životně důležitý, jen by mu trochu usnadnil už tak náročnou léčbu. Každý ať si podle toho zhodnotí zda přispět chce nebo ne. Kdo nechce nemusí , nikdo nikoho nenutí. A věřte, že si odepíráme dost , od státu na Davídka nedostáváme nic a léky jsou téměř všechny s doplatkem nebo úplně nehrazené, není možné aby jezdil hromadnou dopravou a přitom momentálně jezdíme každé tři měsíce do Motola na kontroly , kde ještě zaplatíme , ne zrovna laciné, parkování. A např. dechová pomůcka flutter je s doplatkem 600kč Atd. , asi to tady nebudu rozepisovat vše. Jinak za příspěvek samozřejmě děkujeme.

fortin
22. 01. 2013 09:49

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

zuzana84
31. 01. 2013 10:35

To je rada, no. To by pak asi brzo většina doktorů seděla za katrem , no . A s publikováním článku jsem souhlasila předevšm proto, aby se o této nemoci více vědělo, protože je hodně poddiagnostikovaná. Z deníku Aha mě kontaktovali sami, přemýšlela jsem o tom dlouho a snad mé rozhodnutí nebylo až tak strašně špatné. Ale jistě každá veřejná sbírka lze vidět i jako žebrání...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.