9 triků Pavly Gromanové-Truxové (zhubla 85 kg): Chytré hodinky a nic nízkotučného! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

9 triků Pavly Gromanové-Truxové (zhubla 85 kg): Chytré hodinky a nic nízkotučného!

Tu dortík, tam čokoláda, sladký čaj a pěkně relax na pohovce. A třicet kilo je nahoře, jen to hvízdne. Pokusy špeky shodit? Jeden krach za druhým, kila se nekompromisně drží, a vesele se množí. I to zažila Pavla Gromanová, dříve Truxová (42). Po mnoha neúspěšných dietách a při váze 197,5 kila se nakonec vzepřela. Za dva roky shodila 85,5 kilogramů a Nedělnímu Aha! radí, jak na to.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fortin
04. 03. 2013 09:30

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

helikopta
28. 02. 2013 12:48

Pavli,škoda,že už nepíšete Váš deníček,byl pro mě velkou vzpruhou a inspirací.Hubnu s přestávkami od svých dvou porodů už 21 roků.Samozřejmě bezvýsledně.Vždy něco sundám max.25 kg a za půl roku to mám nazpátek i s nášupem.Projedla jsem se při svých 175 cm ke 125 kg.Vy jste ale jasný případ,že zhubnout jde i bez bandáží a všech možných podpůrných prostředků.Pustila jsem se do toho 7.ledna 2013 takže jsem úplně na začátku.Poctivě krabičkuju a zvlášť musím samozřejmě vařit pro sebe.Rodina mi to bohužel neulehčuje,ale zatím se snažím a vzala jsem to za úplně jiný konec než bylo u mně zvykem.Vám chci popřát ať vytrváte až do vysněné váhy,podle mého je to stejné jako s cigaretami,drogami nebo alkoholem,tzn.,že člověk z toho nikdy není tak úplně venku.Smekám před Vámi!!!!!Docela by mně zajímalo jestli jste si za Orku pořídila nového parťáka.

wellnes.top
18. 01. 2013 12:03

...do dalších úbytků, skvělá práce.Z níže zakomplexovaných jedinců si nic nedělej.To víš, závidí, nic jiného neumí, sami jsou nejposlednější hovna v zatáčce, tak alespoň kritizují druhé.

fortin
21. 01. 2013 09:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

wellnes.top
30. 01. 2013 14:26

fortin, mnohem horší je, pokud si ty vlastní nedostatečnost řešíš urážkami druhých.Proč lezeš opakovaně na články, které se ti nelíbí?Jak čím dál víc napovídá, jsi tlustá megera dřepící u pc co jen kritizuje druhé, na nic víc se ty krasavice nikdy nezmůžeš, to je k vzteku, co?

teufel
17. 01. 2013 08:19

ale vždyť má pořád o hodně víc jak metrák.

fortin
17. 01. 2013 10:27

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.