Televizní Vánoce: Klasika, kterou nesmíte na obrazovce minout! (23. + 24. prosince) | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 26. dubna 2024

Svátek slaví Oto, zítra Jaroslav

Televizní Vánoce: Klasika, kterou nesmíte na obrazovce minout! (23. + 24. prosince)

Co o Vánocích nesmí zaručeně chybět? Cukroví, stromeček, dárky a…? Přece klasické filmové šlágry! Lenošení u televize, pohodička. Ano, známe je nazpaměť, viděli jsme je už snad stokrát, ale přesto nám to nedá a o svátcích se na ně prostě podíváme znovu. Pojďme ale pěkně od začátku, abychom na nějaký ten »trhák« nezapomněli! Ke každému z nich jsme přidali nějakou tu pikantnost, která doprovázela natáčení! Zajímavost či původní plán, jež byl nakonec úplně jinak…
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

pt.jmmb@...
07. 04. 2019 11:10

Financovat několik projektů s jedním kreditem !!!

Financování ve všech sektorech činností, které mohou vyvolat zájem. Jsem aktivní investor, který hledá seriózní partnery se ziskovými projekty, které vyžadují peníze. Jsem ochoten investovat nebo půjčovat peníze. Pro dobré pochopení jsem investor. Žádosti o úvěr jsou také vítány. Pro více informací prosím kontaktujte: pt.jmmb@gmail.com

pt.jmmb@...
07. 04. 2019 10:51

Financovat několik projektů s jedním kreditem !!!

Financování ve všech sektorech činností, které mohou vyvolat zájem. Jsem aktivní investor, který hledá seriózní partnery se ziskovými projekty, které vyžadují peníze. Jsem ochoten investovat nebo půjčovat peníze. Pro dobré pochopení jsem investor. Žádosti o úvěr jsou také vítány. Pro více informací prosím kontaktujte: pt.jmmb@gmail.com

rula
03. 03. 2019 13:53

Ahoj všichni tam! Jsem Beda Jaromír, z Czecké republiky Používám médium, které oznamuji široké veřejnosti
how Finfast úvěr Společnost mezinárodní LTD. obnovil štěstí v mém domě znovu, díky panu Andrewovi, když je vše
ztratila jsem naději, že mi 27. února 2019 poskytli úvěr ve výši 500 000 eur, abych uspokojil své dluhy a založil
podnikání mé vlastní. Jsem tak šťastná, že společnost Finfast úvěru zachránila mne a naši rodinu před ztrátou našeho domova, protože jsme nebyli schopni platit daňové poplatky.
Píšu tuto zprávu, protože se domnívám, že by pro vás mohlo být důležité, aby si vážně potřebovala opravdovou půjčku
v jiném případě, abyste se nesetkali do špatných rukou a hledali si půjčku s ručením omezeným, důrazně doporučuji, abyste to kontaktovali
společnost prostřednictvím e-mailu (fin­fastlo­anava­ilable­@gma­il.co­m) pro rychlou půjčku.

smazan_20150109
23. 12. 2012 05:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.