Gottová slavila Halloween: A prozradila recept na dýňovou polévku z Bertramky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Gottová slavila Halloween: A prozradila recept na dýňovou polévku z Bertramky!

Anglosaský lidový svátek Halloween, který připadl středeční večer, oslavila i moderátorka VIP zpráv Ivana Gottová (36). Nejprve v televizi, kde měla službu, pak doma s manželem Karlem Gottem (73) a dcerkami Charlottkou (6) a Nellinkou (4).
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

street
03. 11. 2012 20:41

bobino - ty stara skeble, bud jsi Machackova-Gottova
a nebo jeji matka, jak uz to tady bylo dnes i driv nekolikrat psano, je to
jasny...
Myslis si, ze lidi si toho uz nevsimli, jak ji porad do krve jedina ty obhajujes...?!!!!!

Precti si vsechny komentare a to nejen dnes - nic ti to nerika...?!!!
Jaka matka, takova Katka...
Hrajete to obe dve na vsechny strany, vic jak 90% lidi nesnasi Ivanu prave kvuli tomu zlatokopectvi, jeji neskutecne hamiznosti a hlavne do oci bijici neschopnosti...
Mate obe dve hodne masla na hlave a k tomu otresnou hrosi kuzi...
FUJ!!!!!!!

mandat
05. 11. 2012 19:15

Presne tak. Za mesic bude tady recept na vanocku a na bramborovy salat. Ivana neumi varit a ani nevari,ale rozdava recepty. Bobina zalez.

evinka1111
03. 11. 2012 20:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

mandat
03. 11. 2012 19:31

Vzdyt doma ani nevari. Ma hospodyni, ma chuvu pro deti, tak co proboha doma dela ????­??????­??????­?????? V televizi dela jen ostudu. FUJ !!!!­!!!!!!­!!!!!!­!!!!!

johanka
03. 11. 2012 11:00

Ano, to asi Gottová opravdu slavila, několikrát se během zpráv pěkně zakoktala. Já nechápu, proč jí pan Gott nedomluví, aby toho marného snažení nechala. Vždyť ta holka se moderovat nikdy nenaučí. Kdyby byla opravdu inteligentní tak, jak se snaží dokazovat, tak by jí došlo, že jsou věci, které prostě nikdy nezvládne a neztrapňovala by sebe i svého Káju koktáním před národem....

bobina
03. 11. 2012 12:29

Ale ona na rozdíl od mnohých inteligentní je,jen to někteří z vás nemají šanci poznat. A to že se někdy zakok­tá,pro­boha,­zrov­na včera Něrgešová nedala dohromady ani jednu kloudnou větu a mohla bych také podle tvého vzoru napsat že kdyby byla inteligentní,tak by šla od válu a přestala se hloupě ksiftit že? No a co teprve Pomík,to je soustíčko inteligence v přímém přenosu! No vidíš,ty dva ti nevadí,neb jim nemáš co závidět že? Něrgešová nic moc, má jen manžela a jedno dítě,třeba jako ty,Pomík jde z maléru do maléru,tak co mu závidět!!! Ale Gottová,to je jiná,to je blbka která znásilnila Gotta aby se mu dostala na kobylku a k jeho bohatství,je to neinteligentní nula a jako taková by měla sedět doma na ***i a nejlépe nevylézat vůbec z baráku aby náhodou svým zjevem a mluvou neurazila vás inteligentnější! A Gottovi se divím,že s ní ještě je a dokonce si s ní pořídil i děti,když je neschopná,cpe se do práce na kterou nikdy mít nebude a oni jí tam trpí jen proto,že je to Gottová! No je to hrůza že??? Tak takhle je to správně že? Pro mně je to názor k smíchu,ale beru to jako váš názor a nechci vám ho brát,je to zaplať pánbůh jen váš názor a ten má naštěstíjen pár vám podobných!

mandat
03. 11. 2012 19:32

Ano, je mazana na to,aby uhn ala Gotta.Jinak nic neumi. Neumi se oblekat, neumi mluvit a vsude se cpe.

atramka
03. 11. 2012 20:01

dannaa
03. 11. 2012 09:02

Šanci v TV dostala,protože je Gottová,ale to je i v jiných firmách,kde jsou dosazování příbuzní,kteří nic neumí.Někteří se časem vypracují.Gottová se zlepšuje.Pravdou je ,že jiný člověk by tolik času nedostal.Kolik moderátorek již odešlo,Gottová zůstává.Nejdříve příbuzní,potom ti nejlepší.A to je všude.I u nás v práci se vymýšlejí pracovní místa pro příbuzné.

anezat
03. 11. 2012 12:45

mandat
03. 11. 2012 19:33

Presnbe tak. Je tam z protekce a mozna to tam s nekym i tahne. Protoze to neni mozne,aby se tam normalne udrzela.

pelagie
03. 11. 2012 08:13

taky jsem ji vařila, tedy poprvé a naposledy , nic moc... je to taková hrachovka jenomže je oranžová....

bobina
03. 11. 2012 07:41

a mně se moc líbí fakt,že je z ní samostatná nezávislá žena,která stíhá jak domov,tak zaměstnání a má krásnou funkční rodinu! Držím jí palce a přeji hodně zdraví!

dovakiin
03. 11. 2012 10:09

bobino -.-'
XD

Ta nula má 1000 chův, asistentek, otroků, atd.
A krásní? Ta zrůda má sebou víc plastik, jako Gott dostal slaviků!

bobina
03. 11. 2012 12:06

dovakiin,bacha aby tě z toho zjištění nešlehlo! Prosím tě a co to dokazuje,nebo co mi tím chceš říct,že má v dnešní době zaměstnaná žena chůvu k dětem a pomocnici do domácnosti??? Kde žiješ? Já mám také pomocnici v domácnosti a necítím se k vůli tomu méněcenná i když jsem pracující důchodce! To co jsi tu napsal jen svědčí o tom,že žiješ mentálně stále v době kamenné a nebo jsi na tom tak,že si toto nemůžeš dopřát a pak to tedy závistivě zkritizuješ jako špatné! No a o tom to vše je,ne o Ivaně,ale o tom,že když to nemám já,tak je to nenormální a k odsouzení! A k těm plastikám,nevím o tom,že by nějaké podstoupila a i kdyby ano,opět je to v dnešním světě normální věc a je jen dobře,že na sebe nekašle a stará se o to,aby vedle svého manžela byla representativní a pro něj stále přitažlivá! Možná tobě vyhovují bačkory a tepláky a žena která stárne přirozeně,ale já v tom nevidím také problém,protože je to každého věc a není to důvod k posměchu ani kritice. To dělají jen zapšklí a zamindrákovaní lidé,kteří to nemají!Přeji hezký den!

anezat
03. 11. 2012 12:44

Zrovna v tomto týdnu byly na SUPER.CZ fotky, jak paní Gottová vypadala na počátku vztahu s Kájou. Asi jste to přehlédla, jinak byste toto nenapsala.

mandat
03. 11. 2012 19:37

COZE ????­??????­??????­???? VEKEM KRASNI ???????????????? To snad diky plastickym operacim a botoxu ! Hraje si na falesnou blondynu a ten zbytek je umely. Jen to jeji funeni a kdakani v televizi je original.

hillaarkaa
02. 11. 2012 15:43

Se Štikama,přichází dušičky

anezat
02. 11. 2012 20:58

stekavka
02. 11. 2012 15:20

Pouhá závist.Ať ta holka udělá co chce,všechno je špatně.Když bude sedět doma,tak žije z Gottových peněz,když chodí do práce,tak to nemá za potřebí,protože má bohatého manžela.Než sem začnete psát kraviny,zamyslete se nejdřív nad sebou.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.