Jitka Asterová: Dostala padáka na hodinu! Pořad Prominenti končí | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pondělí 6. května 2024

Svátek slaví Radoslav, zítra Stanislav

Jitka Asterová: Dostala padáka na hodinu! Pořad Prominenti končí

Populární pořad Prominenti, který dával pravidelně každou sobotu divákům nahlédnout do života českých celebrit, končí! A s ním i jeho moderátorka Jitka Asterová (52), která společenskému magazínu věnovala tři roky svého života! Pak vyletěla jako špinavé prádlo...
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

ivkanatka
29. 07. 2012 13:25

Já bych řekla, že spíš TRAPNÉ ! Navíc vypadá jako od kolotoče, je nevkusná. Jednou ještě v pořadu na Frekvenci říkala, že by chtěla najít konečně muže svých snů, slušného, apod., ale předtím řekla, že měla asi 1000 mužů . Tak to bych chtěla vidět, kdo by si ze slušných mužů s ní zadal
Snad ta dcera bude trochu kultivovanější, než její mamá

herecka
30. 07. 2012 19:32

salamandr1
28. 07. 2012 19:58

Pořady - drby o celebritách na všech programech jsou už nudné a ubohé. Je ale na čase, že vypadla ten ušišlaný diblík Asterová, je ubohá, nedá se na ni koukat. Snad dojde k oživení pořadu a nebudeme poslouchat trapné bláboly Asterky.

rivombrosa
28. 07. 2012 14:44

internet jde dneska pomalu, musíš být trpělivý a počkat až ti tvůj příspěvek naběhne a ne ho tam honem práskat znovu! Promiň, že tykám, ale tykáš mi taky. Jinak k obsahu - Němci jako málokdo z Evropy si dávají velký pozor na propagaci fašismu . právě kvůli své minulosti a jsou na to velmi citliví - viz nedávno akce na Wagnerově festivalu v Bayreuthu ! Tvůj příspěvek je tedy dost mimo!! Jiné evropské národy jsou k projevům fašismu bohužel vlažnější - včetně nás (mám na mysli sankce)... Jinak pěkný bouřlivý den přeji.

Shelby16
28. 07. 2012 14:49

no tak mě to dělá taky, takže chyba není na mém počítači, asi mají na Blesku zpomalený server, chtělo by to udělat udržbu, nemám čas čekat 3 minuty, než se příspěvek odešle.

Shelby16
28. 07. 2012 14:57

A na AHA taky ale brzdilo to i na Blesku ! Má to cenu čekat ? To radši jdu dělat něco užitečného a smysluplnného

Uživatel_776269
28. 07. 2012 22:05

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

monza
28. 07. 2012 15:03

Proč žvaníš o něčem, o čem nemáš potuchy trulante.
Internet nejde dnes pomalu, jak tady se svým amatérizmem meleš,
toto je přímý důsledek strategie !Aha" jak se dobrat co nejvíce kliknutí hlupáků tvého ražení na nejnesmyslnější kravi.ny , které hlupáci tvého ražení tak milují.A proto je strategicky zpomalená odezva na klik.Lze to pochopit i tvým mozečkem?

girasole.
28. 07. 2012 16:27

Monza a ty jses trouba nebo ctes jen plesk a aha...rivombrosa mà pravdu, protoze naprìklad ràno, nesel internet vubec a tìm nemyslìm jen bulvar...

monza
28. 07. 2012 16:38

Jak ti ty tele vysvětlit něco o čem nemáš ponětí. Ale tím se hlupačko netrap,šmejdi si po svém oblíbeném Blesku a Aha a hlavně nepřemýšlej tom co bylo ráno.jediné co znáš z internetu je Blesk a Aha a u toho zůstaň kozo.

girasole.
28. 07. 2012 16:46

jj tak jsi se predvedl a nemà smysl ani te komentovat...nasad si brejle

rejpal3
28. 07. 2012 20:03

Aha - no to jsou mi novinky... No tak snad některá oficiální místa si dávají pozor na propagaci fašismu, ale na jiných místech se tam vesele hajluje a Hitler je tam oslavován jako Bůh. A někteří Němci se jezdí dívat do Sudet, jestli jim dobře spravujeme jejich majetek, aby příliš nesešel, než se prý zase vrátí. Opíjejí se v příhraničních českých hospodách a provokativně zpívají fašistické písně atd. Někdy dojde i na pěstní souboje - kdyby měli u sebe zbraně, kdoví...

Shelby16
28. 07. 2012 14:36

Pořady o prominentech, ***britách jsou jen vyhozené peníze za vysílací čas a ztracený čas pro diváky, který můžou využít mnohem efektivněji, než se koukat na vysmátou arogantní držku Dary Rolins se štýlovými okuliaremi od Gucciho za roční plat obyčejného poctivého charakterního a slušného člověka. Je mi nablití z těhlech snobů úchylnejch

Shelby16
28. 07. 2012 14:46

Novinový Blesk s Darou Rolins používám, který občas kupuje moje matka, akorát na slupky a odpad z kuchyně. Minule se na ní navíc vyčůrala i moje kočka, taky jí nemá ráda. Z Blesku bych si vystřihla jen opravdu hodnotný článek o zajímavém člověku, občas takové tam jsou, takže neříkám, že Blesk píše jen o debil*ch ***britách z české kotliny.

monza
28. 07. 2012 13:29

Ženská,která dosáhne věku 50 let,nemá co pohledávat v "zábavném" pořadu o celebritách z prostého důvodu--je stará.
Pro takovéto moderátorky jsou jako stvořené programy např.-Jak se chystat na smrt a pod.!

rejpal3
28. 07. 2012 13:49

Kolik ti je? Také tě odněkud vyhodili pro "přestárlost"?
Kdybych ve věku Asterové vypadal jako Asterová, chodil bych po Václaváku středem s nosem vysoko k nebesům...

monza
28. 07. 2012 13:57

Nuže co říci,jelikož předpokládám,anžto píšeš v mužském rodu,že jsi "muž",chlap nepíši záměrně k tvoji touze vypadat jako Aste­rová,­před­poklá­dám že jsi buz.na,tak si choď s rypákem směřujícím dle libosti,v tvém případě k chlapskému ptá.ku,hu.librko!

rejpal3
28. 07. 2012 20:43

Do p.r.d.e.l.e - pro některé truhlíky je třeba psát po lopatě - kdybych byl ženská a vypadal bych jako Asterová atd.

p.r.d.e.l..hillarka
29. 07. 2012 08:05

rejpale, monze, nic" polopatě", raději nevysvětluj, nepochopí to Ta by měla spíš dostat lopatou A co nejdříve

p.r.d.e.l..hillarka
29. 07. 2012 08:08

rejpale, monze nic "polopatě" nevysvětluj, nepochopí to Ta by měla tou lopatou spíš dostat a to co nejdříve

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.