Ladislav Vízek bude táta? | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 23. dubna 2024

Svátek slaví Vojtěch, zítra Jiří

Ladislav Vízek bude táta?

Láďo, to je gól! Věhlasný internacionál a glosátor Ladislav Vízek (57) prý bude táta. Potomka údajně čeká se svojí mlaďounkou přítelkyní.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vungtao
01. 06. 2012 11:25

skočilo to tam třikrát - no snad se alespon Lysohlávce 1111 rozsvítí v bratislavské petržalkové palici.Jinak,co dodat?Pana Vízka znám a bez komentáře - byl sice pěkný film Muži nestárnou, ale byl to jen film - až dědkovi bude řvát u ucha malé mimino a důchodce nebude moci najít viagru, jeho supermladililinká milenka se z toho zcvokne s ním.

vungtao
01. 06. 2012 11:19

Ty naše mnohonásobná jedničko, pořád jsem dumala, v čem jedeš a už to mám - píšeš příspěvek v 1.42 minut ráno. Není možné, aby sis v tu dobu nedoběhla pro hašiš, pervitin či kokain, ale tys nemohla jít do lesa na lysohlávky, protože byla tma.Jsi pusinka a goool. Takže ti budeme říkat Lysohlávka 11111 a dala jsem ti pátou jedničku, kočičko, hlavně se neuraž, protože kdybys přestala "přispívat", náš svět by zešednul.A šup, fotbal máš za sebou, honem nám pojd poradit v jiném oboru.

vungtao
01. 06. 2012 11:19

Ty naše mnohonásobná jedničko, pořád jsem dumala, v čem jedeš a už to mám - píšeš příspěvek v 1.42 minut ráno. Není možné, aby sis v tu dobu nedoběhla pro hašiš, pervitin či kokain, ale tys nemohla jít do lesa na lysohlávky, protože byla tma.Jsi pusinka a goool. Takže ti budeme říkat Lysohlávka 11111 a dala jsem ti pátou jedničku, kočičko, hlavně se neuraž, protože kdybys přestala "přispívat", náš svět by zešednul.A šup, fotbal máš za sebou, honem nám pojd poradit v jiném oboru.

vungtao
01. 06. 2012 11:18

Ty naše mnohonásobná jedničko, pořád jsem dumala, v čem jedeš a už to mám - píšeš příspěvek v 1.42 minut ráno. Není možné, aby sis v tu dobu nedoběhla pro hašiš, pervitin či kokain, ale tys nemohla jít do lesa na lysohlávky, protože byla tma.Jsi pusinka a goool. Takže ti budeme říkat Lysohlávka 11111 a dala jsem ti pátou jedničku, kočičko, hlavně se neuraž, protože kdybys přestala "přispívat", náš svět by zešednul.A šup, fotbal máš za sebou, honem nám pojd poradit v jiném oboru.

evinka1111
01. 06. 2012 01:43

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.