Jana z PROSTŘENA: U Gizely to bylo mnohem horší, než jak to vypadá v televizi! Štáb z ní byl hotovej! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

úterý 16. dubna 2024

Svátek slaví Irena, zítra Rudolf

Jana z PROSTŘENA: U Gizely to bylo mnohem horší, než jak to vypadá v televizi! Štáb z ní byl hotovej!

Gizela Jeřábková se díky pořadu Prostřeno stala ostře sledovanou celebritou. Její kolegyně z Královéhradeckého týdne Jan Bartáková Ahaonline.cz prozradila, co se dělo během natáčení. Spousta věcí se na obrazovku nedostala! 
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

jitkazitka
21. 04. 2012 10:11

Že neumí vařit, bylo vidět už podle toho, jak zacházela s kuchyňským náčiním. Příšerně třeba matlala ten dort do formy. Ale špína na příborech nebo ve skleničkách je ostuda její dcery, protože vařila u ní v kuchyni. Pravděpodobně jablko nepadlo daleko od stromu.

hillarka
23. 04. 2012 09:01

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
21. 04. 2012 09:06

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

anamora
20. 04. 2012 23:57

Víte co, Gizela měla ze všech nejhorší zázemí, asi i nejhorší jídlo, no dobrá, ale nakonec se mi jevila navzdory mléku a šlehačce nějak z nich nejnormálnější. Mě se stát takovej trapas jako jí s tou její večeří, nebyla bych psychicky schopná vůbec pokračovat, prto nějak omlouvám ty její následné exscesy, ale o proti všem ostatním - labilně vyrovnaným a jasnozřivým, mi prostě nakonec Gizela přišla minimálně nejčestnější. Petra - normální ženská, Jana - zákeřná, ale upřímná, ten chlap - divnotvor asexuální, falešný a jak řekl není sympatický, ta poslední paní? A no tak normální tuctovka a snad ani ne zlá, ale dohromady byli fakt brutální. TEČKA

winterfreshka
20. 04. 2012 21:50

Ještě to ta blb.ka vyhrála od pásu .S jejím muflonem krvavým,připáleným moučníkem a hrabání se v Gizelině talíři

hillarka
20. 04. 2012 16:55

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

setug
20. 04. 2012 16:07

paní Jany nic nezmění na tom, že tohle byla nejhorší parta za celou dobu co sleduji Prostřeno, a to ne díky Gizele.

endy_laj
20. 04. 2012 10:51

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hu11
20. 04. 2012 10:21

Vždyť to co bylo o ní napsáno je pravda !! O všem jsou zápisy z MP a záznamy na kamerách. Prostě to jsou lidi, kteří si nedovedou poradit samy se sebou

aronak
20. 04. 2012 11:47

Já nevím a ani mě to nezajímá, co je to za paní. Jen jsem napsala, že pokud to není pravda, tak by se měla soudit. Pokud by to pravda byla, tak proč tam lezla a mluvila o tom? Jen málokdy se najdou účastníci, kteří na sebe neháží špínu. Nevím, jestli je to více o vaření nebo o pomlouvání nebo o tom, kdo komu prošmejdí více byt.

aronak
20. 04. 2012 09:52

Myslím, že tato sestava lidí byla nejhorší z těch, co se kdy sešli. Pomlouvají se, nic jim není po chuti. Divím se paní, že se nebrání soudně. Přece by se každý bránil, pokud by nebyla pravda, že kradla, fetovala apod. Mohla by vysoudit mnohem víc peněz než jaká byla výhra v této soutěži. Jenže ona asi nemá žádné peníze, aby je mohla zaplatit tomu, kdo by ji peníze pomohl vysoudit - a o tom to celé je.

jity
20. 04. 2012 10:24

také si myslím, že by se neměla proč soudit. Jestliže u ní musela zasahovat i záchranka, když byla na pervitinu, tak sna se to dá doložit. Pokud okrádá lidi, tak snad jsou také nějaké dokumenty. Jinak je to dnes už psychicky labilní osoba, zralá na léčení. My Češi ji dobrý nejsme, nám prý to moc nemyslí.

hillarka
20. 04. 2012 09:15

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

setug
20. 04. 2012 16:17

Ano, tato paní prý vyhraje.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.