Pomejemu ubývají diváci! VYRAZÍ HO?! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 20. dubna 2024

Svátek slaví Marcela, zítra Alexandra

Pomejemu ubývají diváci! VYRAZÍ HO?!

Angažování Jiřího Pomejeho (47) jako moderátora VIP zpráv zatím žádnou zázračnou sledovanost televizi Prima family nepřináší. Naopak, Jiřímu pořad od pořadu ubývají diváci! A tak se může stát, že ho z obrazovky stáhnou!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

rydlo
26. 05. 2012 14:54

Už týden po začátku jeho moderování pořadu VIP bylo pozdě. Nesympatická osoba od pohledu a s hlasem , který by se dal nazvat jako vychlastaný. Pořadu VIP jako moderátor nic nepřinesl, pouze jeho zásluhou klesla Primě sledovanost.

honzina
29. 04. 2012 14:34

nezlobte se na mě, ale nevěřím, že I.Gottová má čímdál vyšší sledovanost, je nepřirozená moc strojená a to se mi nelíbí, nehledě na to, proč se nevrátila k profesi produkční - pokud se za každou cenu chtěla dostat do televize tak se jí to povedlo, ale bohužel u mě J.Pomeje je zábavný a na Laďku Něrgešovou nemá nikdo, to je správná šoumenka a holka na svém místě, což se o Ivaně Gottové říct nedá, bohužel

bohatypodnikatel
09. 04. 2012 22:33

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

street
09. 04. 2012 16:08

pro diskutujici - solochov, ivuska1, 8bc5, teufel, zamlzena...

solochov
09. 04. 2012 13:53

Nejsem fanouškem Pomeje ani Gottové. Ale když už by měli někoho vyrazit a být SPRAVEDLIVÍ, rozhodně by před Pomeje měla odejít GOTTOVÁ. Pomeje někdy přehání, ale ona je naprosto neprofesionální a na takovou práci nemá. Jediná kdo tento pořad drží opravdu nad vodou a na dobré úrovni je Vlaďka Něrgešová ...

bobina
07. 04. 2012 14:26

a co jsi vystudovala ty a kde můžeme vidět tebe??? Když chceš Gottovou schovat někam jako zdravotní sestřičku,kam schovali tebe??? Na pracák? Ostatně paní Gottová by byla velmi dobrá i jako zdravotní sestra,protože je to velmi pěkná a hlavně nezáludná a empatická žena! Myslím si,že by o přízeň pacientů nouzi nikdy neměla! Zato u tebe o tom přesvědčená nejsem! Kdo má zájem o tebe a ty tvé závistivé a zlé plky,které jsou navíc již od dob kdy se poprve dostala Gottová do bulváru stále stejné??? Myslíš si,že někdy dokážeš naťukat do počítače i něco jiného nežli trapně stejnou pomluvu a závist?

street
07. 04. 2012 15:30

zdravim bobino - odkdy si tykame?! Ze o tom nic nevim...

Uz s tim PR pro Gottovou jste bobino pekne trapna...
Jinak mne uz vynechte z tech vasich osobnich invektiv...
Preji hezke odpoledne...

street
07. 04. 2012 15:31

ten palec dolu patri vam bobino

ivuska1
08. 04. 2012 11:22

street - kasli na bobinu, reagovat na ni je ztrata casu. Ja osobne si myslim, ze kdyz napises svuj nazor, tak dost casto vystihuje presne danou situaci .

street
08. 04. 2012 14:43

ivuska1 - diky

lysohlavek02
07. 04. 2012 18:58

..ty stará hajtro si myslíš že když si padesát let uklízela na pitevně tak že všechno znáš a všemu rozumíš??Aha,Blesk a vip žvásty s kopytem Gottovou to je tvoje bible co??

solochov
09. 04. 2012 13:55

Božínku, a kde jsi na takové bludné informace o Gottové přišla???? Jsou naprosto scestné, prober se!

nm48
07. 04. 2012 12:24

nevím kdo ho prosazuje ale je to ubyčejný neumětel v rádiu taky nic moc ale na dluhy je machr

hu11
07. 04. 2012 09:35

Jeho ksift je k blití

street
07. 04. 2012 09:34

...je to neprofesionalni moderatorka, ktera na obrazovku a vubec do televize nepatri!!!
Protekcni panicka, ktera se chce v TV jen a jen predvadet!!! Kdyz chce pracovat - prosim, at jde tam, kde ji neni videt a hlavne slyset - at dela to, co madam vystudovala!!!
Je profesi zdravotni sestra!
To je sakra daleko od toho - kam se nasilu nacpala!
Prave Gottova do TV nepatri, neni profik, nema na to!!!
Strnula az hruza - od zacatku nema stavu, stoji a mluvi jako zle serizeny stroj, neskutecne unyla, voskova preplastikovana figurina...
Gottova je tam od zacatku na vic a na nic !!!
I po tech mesicich prace na ni - NEUMI!!! Proste TO nema v sobe!!!

TV Prima uz davno neni co byvala - neni divu, kdyz se tam predvadi lidi, kteri neumi, na obrazovky nepatri - jsou tam jen a jen z protekce a drzi se tam zuby - nehty, jako klis*** - vid. neprofesionalni Gottova - tezka zlatokopka...

ivuska1
08. 04. 2012 11:15

Naprosty souhlas

solochov
09. 04. 2012 13:56

SOUHLAS. Špatná zpráva je ta, že Goťandy se Prima nezbaví, protože Karel těžce platí...a vo tom to je.

msml20
07. 04. 2012 09:02

Bobina. Něrgešová je trapná, afektovaná slepice.Ivana Gottová je příjemná, nepodlézavá,má kultivovaný projev.Sympatická mi byla i ta předešlá. Jiří Pomeje by se hodil do nějakého pořadu pro malé děti, aby je snad rozesmál. Pro dospělé lidi je to šokující zábava.

solochov
09. 04. 2012 13:57

I tvůj názor je dost šokující

bobina
07. 04. 2012 07:49

její přednes má pro mě úroveň,nexichtí se,nedělá opičky a že nerozhazuje rukama mi také nevadí! Pro mě je srozumitelná,milá a pěkná žena,která chce pracovat a ne se válet doma a žena,která založila rodinu s mužem u kterého mohla čekat všechno,jen ne klidný život v páru.Oproti tomu výrazivo opičky Něrgešová,její grimasy a její přednes je mi nesympatický a odpuzující a u Pomejeho se ani nebudu vyjadřovat,protože ten na obrazovku nepatří!

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.