Bartošová kritizuje syna Artura: Má špatné známky! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

pátek 19. dubna 2024

Svátek slaví Rostislav, zítra Marcela

Bartošová kritizuje syna Artura: Má špatné známky!

Deník Aha! získal další útržky z rozhovoru s Ivetou Bartošovou (45), který poskytla TV Barrandov. V dokumentu »Pravdivý příběh Ivety B.« zpěvačka mimo jiné prozradila nepříliš lichotivé informace o synovi Arturovi (15), o něhož kvůli svým psychickým a finančním problémům přišla.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

egyptanka
16. 04. 2012 10:51

Rychta je bohaty podnikatel? Tak to jsem tady rvala smichy. To si mysli pouze on o sobe. Ostatni vi,ze je to chudak jak dusevni tak materialni. Uz je totalne mimo sebe.

evinka1111
02. 04. 2012 09:24

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

moravacka
02. 04. 2012 09:12

oni se snad toho kluka chteji zbavit?! Vzdyt takova nadvaha jakou ma on, to je o zdravi neli o zivot. Navic vypada otresne, divim se, ze se mu deti nesmeji, ze je jako sud. Zaslouzili by oba dva.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 23:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

vladka.65
01. 04. 2012 17:28

.....a kvůli komu takové známky má ty krávo blbá !!!!!Je div,že vše zvládá jak zvládá !!!Po tom,co s tebou léta zaživá se člověk ani nemůže divit,že se to na něm nějakým způsobem podepsalo.Dětství na ho.no,z baráku aby se styděl vyjít,pocuchané nervy z bláznivý matky......divím se,že s tebou vůbec ještě dokáže mluvit!Udělej nám radost a konečně zalez nebo jdi otravovat na druhý konec světa,ať si užijou i jiní!

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 23:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

fizi
04. 04. 2012 16:54

Plně podepisuji,geny jsou holt geny,chudák kluk.

antibartoskaa
01. 04. 2012 09:20

K...a, kde je diskuze k mladému Bémovi? Chápe to někdo?Kdo to zaplatil? Bém??? Janoušek?

blastr
01. 04. 2012 23:13

K našim předním bezúhoným politikům a ještě k jednomu etniku nikdy diskuse nebývá, ani na nestranných bulvárních servrech .

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 23:53

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

antibartoskaa
01. 04. 2012 09:07

Kdyby žil Artur od začátku u otce, nemusel mít špatné známky, nemusel se prát s nadváhou. Ať si ho ta káča nebere ani do huby!!!
Myslím si, že je to milionovej kluk, který si prožil své. Hrozně mu fandím, i panu Štaidlovi.A pan Štaidl? Má také svoje chyby. A kdo je nemá? Takový člověk neexistuje.
Takže neplivat na pana Štaidla, on to bere za ten správný konec.
Nebudu pomlouvat mámu Artura, mámu máme všichni jen jednu, ať je jaká chce..Jen mu chci vzkázat, že mu fandím, fandím i jeho tátovi.
A přeji mu, aby si jeho máma uvědomila, že potřebuje odbornou pomoc, a ne pomoc od toho psychopatického, nevyrovnaného Rychty!!
Přeji si, aby si konečně, po patnácti, téměř šestnácti letech, uvědomila, že má syna!!!! Iveto, nežer jen sebe, jsi sobecká, jen já,já,já,jenom já!!!!.Pokud to nepochopíš, syna ztratíš definitivně!!!

mumla
01. 04. 2012 11:05

Naprostý souhlas, až na jedinou věc. Týhle už nikde nikdo nepomůže, je už legální blázen a já nechápu jediné. To opravdu ty prachy stojí všem vydavatelům za to, že ji nechají blinkat veřejně neustále se opakující nesmysly a urážky? Proč jí dávají prostor k tomu, že už jen opakuje stále to samé. Vždyť lidi už nemůžou snad očekávat žádnou novinku kromě toho, že je pod drnem.

bohatypodnikatel
01. 04. 2012 23:54

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

bobina
01. 04. 2012 08:06

a naprostou sebedestrukcí a rozložením osobnosti to končí! Iveta je prostě psych. labilní alkoholička která se při životě udržuje dopinkem jedno jakým a je tím pádem lehce mani­pulo­vatel­ná,če­hož bohatě využívá kde kdo! Už to ani není zajímavé co ona dokáže vymyslet,a ani pohled na ní není vábný! Holka skončí špatně a nikdo jí oplakávat nebude. Rodinu zapudila,syna jí sebrali a tak jí zatím zbyl jen potrhlý,samolibý cholerik,který jí táhne dál na úplné dno. Už není ani k politování,už jí přeji jen rychlý konec!

dannaa
01. 04. 2012 06:39

Že se nestydíš ,Iveto !!!! Ani toho kluka nenecháš na pokoji !!!!Je to Tvůj syn !!!!!Tak se s ním uč, když nepracuješ !!!!!Nebo mu zaplať doučování !!!! To ne, Ty o něm raději napíšeš,že se špatně učí !!! Proboha jsi jeho máma a mámou zůstaněš do smrti !!! Tak ho jako máma chraň a neházej médiím do chřtánu !!!!

mumla
01. 04. 2012 11:07

Ale vždyť ona už je naprosto mimo, jí nemá cenu už nic říkat, domlouvat, radit. Totálně zdevastovaný mozek chlastem a prášky, ona už nevnímá.

daiena
01. 04. 2012 01:09

že tě pusa nebolí, pokud se mu něco nevydařilo, připiš si to na účet sobě. Kozo.

daiena
01. 04. 2012 01:14

nemít kluk aspoň tu Goldu, tak třeba propadl. Dovršila to u něj střídáním partnerů/taínků a chůvákem buzíkem. Trubka, mám už na ni vztek.

aronak
31. 03. 2012 23:36

Kdyby se o něho starala, tak mohl mít známky lepší. Škoda pro Artura je, že ho táta nedostal do své výchovy dřív. Co je to za matku, která pomlouvá vlastní dítě?

daiena
01. 04. 2012 01:15

je prostě tak blbá, stačí 1 slovo

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.