Iveta Bartošová: Štaidl nechtěl, aby pracovala! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

čtvrtek 25. dubna 2024

Svátek slaví Marek, zítra Oto

Iveta Bartošová: Štaidl nechtěl, aby pracovala!

Zpěvačka Iveta Bartošová (45) už pomýšlí na invalidní důchod. Nechybělo moc, a doma by zůstala už v 90. letech.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

fizi
05. 04. 2012 13:53

Je mi docela jasné,že už tenkrát se za ni styděl a nechtěl ji pouštět mezi lidi,aby mu nedělala ostudu.Ne že nechtěl,aby pracovala.Ještě že včas zařadil zpátečku a přestal se s ní zahazovat.Dnes se stará o syna chvíli a už jsou vidět výsledky-jak ve vizáži,tak v hudební oblasti.Kdyby byl zůstal s ní,tak by z něho byla stejně uplakaná a zanedbaná troska,jako je Iveta.

evinka1111
02. 04. 2012 09:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

jaselka
31. 03. 2012 11:54

Hlavní hrdinka se vzpamatovává z nějaké zlé události(ztráta rodinného jmění,rodiče se ztratí na cestě kolem světa , nebo je i s jejich jachtou zajmou piráti, snoubenec se na ni vykvajzne, jelikoš má jinou atp). Přijde do cizího kraje, jelikoš chce na trápení zapomenout. Je bez prostředků, ale neva, v tom kraji lidé čekají jenom na to, aby mohli takovým dívkám pomáhat. Tu ji nějaká dobrá žena ubytuje a o placení nájmu už v knize nepadne ani slovo, tu zase bodrý majitel restaurace, hotelu, či něčeho jiného, jí poskytne oběd, a hned na ní pozná, jak je talentovaná,proto ji udělá ředitelkou svého podniku, což ona, která dosud nemusela a tedy nepracovala, zvládá okamžitě levou zadní. Ostatní obyvatelé toho kraje ji hned nabídnou své přátelství, zvou ji do svých domovů a chání ji před nepřízní osudu. Silně jsem pochybovala o duševním zdraví autorky (většinou jsou autorkami ženy), protože jsem nezažila, že by v životě cokoliv bylo zadarmo.Ale teď, co se tolik píše o Ivetce Bartošové, musím své mínění přehodnotit. Uznejte sami.
Ivetka přijede do Prahy, kde nemá známé ani přátele, a hned se stává úspěšnou zpěvačkou. Když jí zemře partner, se kterým zpívá a snad i žije, okamžitě se jí ujme mladý a úspěšný muž, který jí pomůže vybudovat kariéru a i když je ženatý, začne s ní žít, aby ji podpořil a ochránil.Ovšem, jejich soused je také úspěšný skladarel a taky chce pomáhat, proto Ivetka využije díry(nebo branky) v plotě a pilně ho navšetěvuje. Jiný mladík ji dokonce chrání i proti útokům zlých ufounů. A pak následuje dlouhá řada dalších ochránců, až po toho posledního, Pepíka Rychtáře.A až i ten zmizí v propadlišti milenců, však on se zase najde někdo, kdo bude přímo toužit, aby mohl tuto křehkou květinku ochraňovat.
Proč já vůl, jsem studovala, proč jsem se snažila co nejlíp uspět v zaměstnání? Kdybych byla raději křehkou květinkou, třeba bych taky uspěla u nějakého osla, co by mě chránil a živl a tak vůbec.Pozdě bycha honit.

vesnicankavemeste
31. 03. 2012 16:43

Supr!
Jaselko,dulezita v teto story "kvetinky" je ta dira. Ale ne v plote.

girasole
31. 03. 2012 18:34

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

prdnul
31. 03. 2012 18:38

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

girasole
31. 03. 2012 18:41

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

xell
31. 03. 2012 10:54

Štaidl jí zakazoval pracovat?? A copak měla v úmyslu dělat?? Teď už přece u Štaidla léta není, tak co jí celé roky bránilo, aby šla do práce? Ta její bájná lhavost jí zahubí

evinka1111
31. 03. 2012 09:11

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

daiena
30. 03. 2012 22:05

když budu chtít makat, tak si protějšek může chtít či nechtít modré z nebe. Hodilo se ji to.

bohatypodnikatel
31. 03. 2012 01:52

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

majolka232
30. 03. 2012 19:02

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hillarka
30. 03. 2012 21:45

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

rejpal3
30. 03. 2012 22:41

Zdá se, že evince1111 zakázali vycházky.

rejpal3
30. 03. 2012 22:41

Hodnocení je přímo úměrné inteligenci toho, kdo se hodí akorát tak do salátu.

hillarka
30. 03. 2012 17:29

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

hejhej
30. 03. 2012 19:47

On by se zase někdo našel.Ale určitě by netrumfl Bartošovou.Taková lenivá, prolhaná alkolička ,která si myslí .že je někdo - to se hned tak nenajde.Navíc se pořád cpe do bulváru a TV.Prostě Iveta je náš šašek a národ se chce po práci bavit.

vungtao
30. 03. 2012 14:17

- bingo moc nej...příspěvek, je vidět, že jsme potomci Borovského a Švejka.

jeptinda
30. 03. 2012 14:10

Otče J., vedou-li snad tudy denně tvoje kroky, co zajít také tam, kde jsi zanechal tolik bolesti. Třeba do "opery" nebo mezi "kapky". Sníh padá, aby...

rejpal3
30. 03. 2012 13:49

Prosím nezlobte se nikdo na evinku1111. Ona není zlá, ona je jen přepracovaná.
Musí venčit kokršpanělku Dana Hůlky, dodávat sílu a optimismus Ivetce Bartošové, dávat pozor na Rychtáře, aby Ivetce neutíkal za svojí bejvalou, pomáhat vyřazeným z Hlasu zpět mezi favority a ještě se vnitřně vyrovnat se všemi internetovými "psychopaty" - má toho prostě velmi mnoho na svých bedrech...
To by neunesl nikdo z nás ...

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.