Žilková, Hanychová, Decastelo… Boj o večírkovou královnu! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

sobota 27. dubna 2024

Svátek slaví Jaroslav, zítra Vlastislav

Žilková, Hanychová, Decastelo… Boj o večírkovou královnu!

Na uvolněné místo televizní večírkové královny Top Star magazínu – místo Gábiny Partyšové (33), která byla povýšena na moderátorku celého pořadu po »odejité« Mahuleně Bočanové – se tvoří fronta! Televize na kamerové zkoušky pozvala třeba i Veroniku Žilkovou (50)!
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

vungtao
02. 02. 2012 22:30

má dnes překvapivě vtipný a pravdivý komentář, vulgarity mohl nechat na "tandemu" Žilková - Hanychoý, ty dbě by po sobě snědly vlastní výkaly. Je to na blinkání, tenhle showbussines. Yak ahoj Mahu, ahoj. Určitě tě holky navštíví s pugétem a doplatí hypotéku. Ale já myslím, že ty také strádat nebudeš.

illis
02. 02. 2012 19:32

ty její komentáře, to fakt nemusím. Dost na tom, že odstranili Mahulenu, ta se mi líbila, byla fajn. Vlastně mi to je jedno, protože už se na Top Star dívat nebudu. S Partyšovou a Žilkovou rozhodně ne . To věřím, že by se to Žilkové hodilo, ta je na peníze jak dělaná .

evinka1111
02. 02. 2012 14:03

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

nejezchleba
02. 02. 2012 13:59

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.