Po celé zemi řádí »odvrtávači« oken a dveří! Obrana? Neexistuje! | Ahaonline.cz

Registrace  |  Zapomenuté heslo

Deník Aha! na Facebooku

středa 8. května 2024

Dnes je Den vítězství, zítra Ctibor

Po celé zemi řádí »odvrtávači« oken a dveří! Obrana? Neexistuje!

Neuvěřitelnou sérii stovek vloupání do rodinných domků po celé zemi řeší policisté. Od dubna 2009 se zloději po odvrtání otvoru v rámu okna či francouzských dveřích vloupali do 345 domů nebo bytů. Škoda je už přes 10 milionů a zloději vesele kradou dál.
Zpět na článek
Chcete-li se zapojit do diskuse, přihlaste se prosím.

Přihlásit se

DISKUSE

maco-kovani
26. 03. 2012 13:51

stačí mít na okně bezpečnostní kování MACO a hlavně bezpečnostní okenní kliku s blokovacím tlačítkem nebo se zámkem, viz video http­://www­.you­tube­.com/M­acoKo­vani
Pak už to má zloděj podstatně těžší. A pokud je i bezpečnostní sklo, tak je okno velmi dobře zabezpečeno.

bohatypodnikatel
07. 03. 2012 22:57

Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.

slanav
03. 02. 2012 12:10

tak se ze sdělovacích prostředků dozvědí i s návodem

bobina
01. 02. 2012 13:00

Oni by si dali pokoj kdyby věděli,že je možné našít jim pár kulek do kožichu a byl by hned pokoj! Já bych se nerozpakovala takovému hajzlovi to naprat kamkoli,protože je na mám pozemku,bere mi můj majetek a nemám jinou možnost miu v tom zabránit. Přemlouvání a prosby tu asi nepomůžou! Ta dívka v Americe,která takového hajzla odbouchla je v Americe hrdinkou,tady by mě za to čekal těžký kriminál! A hajzlové,zloději a nemakačenkové toho vesele zneužívají a berou nám to,na co si my poctivě vyděláme a my na to musíme koukat bez možnosti si svůj majetek ochránit! Stát,který má moc a občanovi je to na nic!

xell
01. 02. 2012 13:14

Naprosto s vámi souhlasím, napsala jste to výstižně

Kontakty

  • Telefon 9.00 – 17.00: 225 974 140
  • Telefon po 17.00: 225 974 164
  • Fax: 225 974 141

RSS kanály serveru ahaonline.cz lze užívat pouze pro osobní potřebu. Jakékoli další šíření obsahu ahaonline.cz je možné pouze s předchozím souhlasem jeho provozovatele.